درهم ترانس تاثیر گذار خواستار پیروان به کردن, همجنس باز

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک درهم ترانس تاثیر گذار در هفته گذشته از او خواست 627,000 پیروان برای پیگیری کردن و همجنسگرایان. اگر چه درهم صوفیه Talouni در ترکیه زندگی می کند که او را تا کسب و کار.

در Instagram Live ویدئوها هفته گذشته Talouni به او گفت پیروان چگونه برای شناسایی مردان همجنسگرا در کشور. همجنسگرایی غیر قانونی باقی مانده است در مراکش و همجنسگرایان نیز تجربه جدی تبعیض است. حملات خشونت آمیز در گی مردان غیر معمول نیست. Talouni می گوید او مراقبت می کند.

تبلیغات

“من احساس می کنم بد برای کسانی که f*****s اما من اهمیتی نمی دهند.

“بنابراین دختران, برو در فروشگاه app. نوع در کلمه “گی’. بسیاری از برنامه های کاربردی را نشان می دهد.

“گی این نرم افزار به شما نشان می دهد تمام افرادی که در نزدیکی شما هستند. اما شما دختران باید ایجاد پروفایل های جعلی و نشان می دهد که شما در حال پایین که بدان معنی است که شما می خواهید کسی به شما.

“گوش دادن دختران و زنانی که فکر می کنم آنها باید مردانه, گی, زن و شوهر و فرزندان. این برنامه به شما نشان می دهد, گی, افرادی که در نزدیکی شما هستند.

“100 متر و 200 متر و یا حتی یک متر. فقط در نزدیکی شما در اتاق نشیمن پس هر کس در خانه در حال حاضر.

“این حتی می تواند به شما نشان می دهد خود را ، آن را می تواند نشان دهد شما همسایه خود را از درب بعدی خود را پسر عموی عموی خود را — همه.”

تهدید به مرگ

فیلم های منجر به, گی, درهم مردان دریافت پیام در برنامه های از مردم که تا به حال شناسایی آنها را تهدید خشونت و مرگ است.

Talouni پیروان نیز شروع به گردش تصاویری از مردان آنها شناخته گی خصوصی در Facebook شدند.

پس از تلاش های درهم LGBTIQ و گروه های فمینیستی باعث Instagram را به پایین صوفیه Talouni حساب او ایجاد دیگر و دوباره آغاز شده است. عجیب و غریب فعال آدم الی می گوید او جمع شده بودند 75,000 پیروان فقط 14 ساعت. او در این زمان با شتاب از پخش توسط Talouni در حساب دوم.

Bashings اخراج و خودکشی

آشکارا گی درهم فعال حمزه Makhchoune می گوید صوفیه Talouni اقدامات منجر به خانواده ها حمله خود را, گی پسران. برخی نیز اخراج گی اعضای خانواده که در حال حاضر بی خانمان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر فعالان می گویند تعداد نامعلومی از کون, سکس دهانی خودکشی به عنوان یک نتیجه از Talouni اقدامات. Hamzi Makhchoune گفت Talouni “همیشه می خواستم به پذیرفته درهم ،

تبلیغات

“به منظور به دست آوردن که پذیرش از آن او به فروش می رسد با ما و شروع به آنها را در هر راه ممکن است در خارج وجود دارد در مورد چگونگی پیدا کردن گی مردم و افشای آنها و خراب کردن زندگی خود و همچنین از آنجا که آن را افزایش می دهد او را زیر و همچنین به ارمغان می آورد به دست آوردن مالی از او در ترکیه زندگی می کند و او دارای یک زیبایی/لوازم آرایشی و کسب و کار بیش از وجود دارد.”


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>