برنامه های کاربردی وام مسکن سقوط هفته گذشته توسط بسیاری از سال 2009

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالات متحده برنامه های کاربردی وام برای خرید و refinancing خانه فرو هفته گذشته توسط بسیاری از بحران مالی جهانی در میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی و مربوط به بحران مالی که تحت فشار قرار دادند هزینه استقراض بالاتر است.

وام مسکن بانکداران انجمن شاخص از برنامه های کاربردی کاهش یافت و 29.4 درصد در هفته منتهی به 20 مارس بزرگترین کاهش از اوایل سال 2009. صفحه اصلی-خرید برنامه کاهش 14.6% در حالی که refinancing برنامه های کاربردی کاهش یافت 33.8%.

متوسط قرارداد نرخ 30 سال ثابت وام مسکن افزایش 8 واحد به دو ماه اخیر از 3.82% با وجود فدرال رزرو برش نرخ بهره را نزدیک به صفر است.


کاهش در برنامه های کاربردی است که نشانه های اولیه نشان می دهد خرید و فروش خانه کم خواهد شد و که refinancings می آیند سنبله. است که به دنبال اطلاعات دیگر نشان دهنده عجول dropoff در فعالیت های کسب و کار در این ماه به عنوان فروشگاه ها و مدارس شاتر برای جلوگیری از گسترش ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>