وام مسکن فروش اوراق قرضه سیل بازار جرقه درخواست برای ایالات متحده کمک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فدرال رزرو در روز دوشنبه اعلام کرد یک موج دوم طرح حمایت از توقیف اقتصاد ایالات متحده از جمله خرید نامحدود اوراق قرضه به نگه داشتن هزینه های استقراض کم و راه اندازی برنامه ها برای اطمینان از اعتبار جریان برای شرکت های بزرگ و دولت های ایالتی و محلی.

مداخله به بازار اوراق قرضه شرکت یک گام بی سابقه ای برای تغذیه هر چند بانک مرکزی در جای دیگر در سال های اخیر انجام اقدامات مشابه برای حمایت از نقدینگی شرایط برای شرکت.

فدرال ریزرو جدید تسهیلات اعتباری حمل محدودیت در پرداخت سود سهام و سهام buybacks برای شرکت هایی که تاخیر پرداخت سود اما هیچ صریح محدودیت های جلوگیری از ذینفع از تخمگذار کردن کارگران است.


“Coronavirus منجر به شدید بازار دررفتگی و نقدینگی مسائل برای بسیاری از بخش های بازار اوراق قرضه” AlphaCentric را جری melissa prophet گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز یکشنبه. “صندوق ایمنی نیست به این دررفتگی” و “مانند بسیاری دیگر از وجوه در حال حرکت است در اسرع وقت به آدرس بی سابقه شرایط بازار است.”

بهترین راه برای به دست آوردن قیمت مطلوب است که به ارائه طیف گسترده ای از اوراق بهادار به پیشنهاد melissa prophet گفت. او کاهش یافته است به بحث در مورد مقدار اوراق بهادار صندوق قرار داده تا برای فروش.

بودجه است که خرید اوراق قرضه از همه نوع—از بدهی آمریکا بزرگترین شرکت ها به اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن—تلاش کرده اند با ثبت سرمایه گذار برداشت در میان متلاطم شرایط معاملاتی در درآمد ثابت بازار. با عجله به خالی کردن وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار سیگنال های که اعتباری بحران آغاز شد که با اوراق قرضه شرکت های بزرگ در حال گسترش است به گوشه دیگر بازار است.

املاک و مستغلات میلیاردر تام باراک گفت که ایالات متحده تجاری بازار وام مسکن در آستانه فروپاشی و پیش بینی یک “اثر دومینو” از پیامدهای اقتصادی فاجعه بار اگر بانک ها و دولت همین حالا اقدام فوری. مدیر اجرایی مستعمره سرمایه Inc. هشدار داد در یک کاغذ سفید با یک واکنش زنجیره ای از حاشیه و تماس انبوه, فروش اموال به رهن اخراج و به طور بالقوه ورشکستگی بانک ها با توجه به همه گیر.

این AlphaCentric صندوق سرمایه گذاری در درجه اول در خصوصی-برچسب وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. بالای آن منابع در پایان 2019 شامل به اصطلاح میراث RMBS مانند وام مسکن وامهای بیپشتوانه اوراق قرضه صادر شده قبل از بحران مالی 2008 و همچنین اخیرا صادر شده اوراق بهادار با پشتوانه وام خانه بود که اصلاح شده است.

وام مسکن املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد AG وام مسکن Investment Trust, Inc. گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن موفق به دیدار با برخی از حاشیه های تماس در روز جمعه و انتظار ندارد که قادر به دیدار آینده حاشیه تماس با فعلی خود را تامین مالی. این شرکت اعلام کرده بود که بحث خود را با پیمانکاران مورد تحمل توافق خواهد شد و تحقق آن از دست رفته تماس حاشیه روز دوشنبه.

ساختار امور مالی انجمن یکشنبه در نامه ای به وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول گفت که “مسیر آینده از این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی مختل عملکرد طبیعی از بازارهای اعتباری.”

“ما می توانیم به احتمال زیاد انتظار ادامه نوسانات قیمت در سراسر بازار اوراق قرضه طیف تا فروش وحشت و عدم قطعیت در بازار فروکش یا سازمان های دولتی دخالت برای حمایت گسترده تر درآمد ثابت بازار” melissa prophet گفت: در AlphaCentric بیانیه.


  • دو برنامه ایجاد شده برای حمایت از کارفرمایان بزرگ—بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری جدید برای اوراق قرضه و وام و صدور و یک بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری به تامین نقدینگی برای برجسته شرکت های بزرگ اوراق قرضه. قرض می توانید انتخاب کردن به تاخیر پرداخت سود به مدت شش ماه هر چند اگر آنها ممکن است پرداخت سود سهام یا سهام buybacks در طول دوره آن است که پرداخت بهره. خرید شامل ارز داد و ستد وجوه است که سرمایه گذاری در بدهی های شرکت های بزرگ.
  • در عین حال یکی دیگر از برنامه های سرمایه بهادار با پشتوانه وام تسهیلات را “فعال کردن صدور دارایی مورد حمایت اوراق بهادار با پشتوانه وام های دانشجویی, وام خودرو, کارت اعتباری, وام, وام تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک و برخی از دارایی های دیگر.”
  • بانک مرکزی نیز گفت: این امر موجود گسترش بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی به طیف وسیعتری را شامل اوراق بهادار از جمله شهرداری متغیر نرخ تقاضا یادداشت های یک گام با هدف کمک به ایالات و شهرستانها.
  • در نهایت تغذیه گفت: این امر موجود گسترش تجاری مقاله بودجه تسهیلات را نیز شامل کیفیت بالا و بدهی های شهرداری را یکی دیگر از حرکت به کمک بسته های پول در ایالات و شهرستانها.

“افسردگی بود در مورد تغذیه در حال حرکت بیش از حد به آرامی گفت:” نیل Dutta سر از اقتصاد در رنسانس کلان تحقیقاتی در نیویورک است. “ما شاهد بسیاری از مسائل امروز است. اما یک حرکت آهسته تغذیه نشده است یکی از آنها است. که دلگرم کننده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>