وام مسکن نرخ لغزش در حالی که خرید و فروش خانه بر سر deep freeze

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالات متحده نرخ وام مسکن کاهش یافت و برای اولین بار در سه هفته. اما می شود homebuyers منجمد در ترس از یک بحران اقتصادی, هزینه های استقراض دیگر نگرانی.

نرخ متوسط برای 30 سال ثابت وام 3.5% بود که از 3.65% در هفته گذشته فردی مک در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

آمریکایی ها hunkering در coronavirus قرنطینه در خلق و خوی برای خرید خانه. حتی اگر آنها می توانند خرید, بسیاری از نگرانی در مورد چگونه بد آمدن رکود اقتصادی خواهد شد و چقدر طول خواهد کشید. در مجموع 3.28 میلیون نفر به دنبال مزایای بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس در اطلاعات دولت قصد بازگشت به سال 1967.


در یک علامت اولیه از لغزش تقاضای یک شاخص از برنامه های کاربردی برای خرید خانه وام سقوط 15 درصد در هفته گذشته به پایین ترین سطح خود از ماه اوت با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

فروش خانه در حال رفتن به رها کردن هر چه نرخ وام مسکن انجام دهد گفت: Matthew Speakman یک اقتصاددان در Zillow. در نهایت این ویروس را منتقل می کند و هزینه های وام شروع خواهد شد به موضوع دوباره.

“در کوتاه مدت تاثیر نرخ وام مسکن در خرید و فروش خانه را تضعیف کرده است با توجه به این واقعیت وجود دارد این پناهگاه در محل طرح و ضریب اطمینان مصرف کننده گرفته شده ضربه” Speakman گفت. “که در آن نرخ وام مسکن در حال رفتن برای کمک به زمانی است که ما خودمان را آماده و در جای خود به بهبود است.”

نرخ بهره در وام های مسکن جدید باقی مانده بود سرسختانه بالا در هفته های اخیر پس از یک افت شدید موجب افزایش وام برنامه های کاربردی. به طور متوسط برای 30 سال وام تا به حال سقوط به پایین ترین رکورد در 3.29% در اوایل این ماه Freddie Mac داده ها نشان می دهد.

سیل مدارک ضعف برخی از وام دهندگان که پس از آن تلاش برای مقابله با تحریمهای جدید کسب و کار با امتناع از پاسخ به تماس از علاقه مند به وام گیرندگان پشت برش در تبلیغات و یا حتی افزایش نرخ.

فدرال رزرو کاهش یافته است که آن معیار نرخ وام نزدیک به صفر است متعهد به خرید مقدار نامحدودی از اوراق قرضه وام مسکن. این حرکت ممکن است کمک به آرام کردن برخی از پاچه سرمایه گذاران که به دنبال آزاد کردن پول نقد به عنوان آمریکایی ها از دست دادن شغل و سقوط در پرداخت وام.

“املاک و مستغلات تقاضا است نرم” سام خاطر Freddie Mac اقتصاددان ارشد در بیانیه ای گفت:. “ترکیبی از تغذیه را اعمال و در انتظار محرک اقتصادی را ارائه پشتیبانی قابل توجهی به بازار وام مسکن.”

اما جرمی Sopko مدیر اجرایی سازمان ملل اعطای وام Corp. می گوید: خانواده ها پرداخت بیش از حد و نیست پر گرفتن سود از بانک فدرال در تلاش برای کاهش هزینه استقراض.

نرخ سنتی 30 سال ثابت وام مسکن به طور معمول به دنبال بازده 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید, اما این ماه فاصله بین این دو معلق در هوا در نزدیکی بالاترین رکورد با توجه به ماهانه داده های گردآوری شده توسط بلومبرگ قدمت آن به سال 1998 است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>