ترین شهر Covid-19 مورد از اروپا آمدند ژنوم محققان می گویند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

انفجار Covid-19 مورد در منطقه شهر نیویورک باعث شد تا حد زیادی از بیماران آلوده که در پرواز از اروپا ژنوم دانشمندان می گویند.

محققان در NYU Langone بهداشت گفت: آنها به تجزیه و تحلیل 75 نمونه از بيمار مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در نیویورک بيمارستان منطقه در ماه گذشته.

حدود دو سوم از این نمونه به نظر می رسد که اروپایی ریشه گفت: آدریانا Heguy مدیر ژنوم مرکز فن آوری در مرکز پزشکی. این ویروس به نظر می رسد وارد شده اند به نیویورک از انگلستان و چند کشور اروپایی از جمله فرانسه و اتریش و هلند, او گفت:.


Genome sequencer ها قادر به تقریبا مرتبط چگونه یک ویروس در حال گسترش در سراسر جهان با بررسی جهش کوچک در یک توالی ژن پاتوژن آن را به عنوان انتقال از فرد به فرد. در مورد کوروناویروس که RNA متشکل از حدود 30 ، 000 ژنتیکی پایگاه یا حروف آن جهش ژنتیکی در مورد دو بار در ماه.

کسانی که جزئی جهش تمایل به تغییر قدرت از ویروس. اما آنها با ارائه سرنخ های ژنتیکی برای کارآگاهان به نمودار چگونه آنها را تغییر ماهرانه در طول زمان اجازه می دهد آنها را برای ایجاد وسیع درختان خانواده یا phylogenies که نشان می دهد چگونه coronavirus گسترش یافته است از یک قسمت از جهان و یا کشور به بعدی.


یکی از اولین موارد Heguy تیم توالی جمع آوری شده در اوایل ماه مارس در آمد از یک جزیره ساکن با هیچ سفر تاریخ است که ژنوم ویروسی در ارتباط با فشار در گردش در انگلستان است. که پیشنهاد بیمار در تماس با کسی که آورده بود این ویروس بیش از انگلستان

این یافته ها نشان می دهد که حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی از کشور چین, ویروس در ادامه به نفوذ پرجمعیت ترین شهر آمریکا از طریق پروازهای روزانه از اروپا است.

نه در تمام New York virus نمونه اروپایی ریشه. به نظر می رسد برخی آمده اند از ایالات متحده, West Coast در حالی که دیگران به نظر می رسد به لینک به طور مستقیم به آسیا. که نشان می دهد که وجود دارد متعدد زنجیره انتقال در منطقه مترو به عنوان انتظار می رود در چنین شیوع بزرگ.

NYU ژنوم مرکز قبلا قبلا با تمرکز بر توالی برای بیماری های شایع مانند سرطان و بیماری قلبی. اما در اوایل ماه مارس آن را روشن به کار تقریبا به طور انحصاری در Covid-19.

“ما اساسا تبدیل ما labs به Covid-19 آزمایشگاه شبانه” گفت: Heguy. “این است که همه ما انجام می دهند در حال حاضر.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>