ترین فورد حقوق و مزایای کارکنان به محل کار از خانه تا سپتامبر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دیترویت — Ford Motor Co. گفت: بسیاری از حقوق و مزایای کارکنان را در ادامه کار از خانه حداقل تا سپتامبر حدود دو ماه طولانی تر از آنچه قبلا تخمین زده می شود.

خودروساز با استناد به نگرانی های ایمنی گفت: آن را به اطلاع کارکنان دوشنبه برای کمک به آنها برنامه ریزی تابستان خود را.

“این زمان اجازه می دهد تا ما را به ادامه اولویت اقدامات ایمنی مانند کافی PPE برای همه جای ما وابسته به نیروی کار که در حال حاضر بازگشت و همچنین به عنوان مناسب عرضه برای کسانی خواهد بود که بازگشت بعد از این تابستان در حالی که همچنین در ادامه این تغییرات به تمام امکانات ما برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله پروتکل ها در محل” فورد در بیانیه ای گفت.

خودروساز قبلا گفته آن انتظار می رود بیشتر در آمریکای شمالی و کارگران یقه سفید باقی خواهد ماند در خانه حداقل تا اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است. برنامه های جدید قبلا گزارش شده توسط ایستگاه های رادیویی WWJ در دیترویت.

ماه گذشته فورد از سر تولید در آمریکای شمالی امکانات تولید. در همان زمان آن را به یاد می آورد در مورد 12,000 کارگران یقه سفید که شغل شدند سایت-وابسته است. فورد می گوید که از آنجایی که ممکن است بیش از 100 ، 000 کارگران در سطح جهان را بازگشت به محل کار.

کارکنان در سراسر صنعت خودرو مجبور شده اند برای تنظیم خود کار عادت در میان coronavirus بحران است. مهندسین و طراحان باید آزمایش وسایل نقلیه و اعتبار مواد از خود پارکینگ و زیرزمین خانه و دفتر.

در ضمن فیات کرایسلر اتوموبیل در حال حاضر آغاز بازگشت کارگران یقه سفید به عملیات خاص.

“پس از نورد پیشرفته و مطابق با اصول بهداشتی در طول فرآیندهای سازمانی ما و همچنین آموزش کارکنان از طریق آموزش و طراحی خوش آمدید, بسته بندی, تعداد کمی از FCA کارکنان بازگشت به محل کار خود” FCA در بیانیه ای گفت.

“این کارکنان هستند که در تست امکانات که باید در ساختمان به وظایف خود را انجام دهد. ما هم استقبال کارکنان به فضای کاری را به آرامی و مسئولانه ما مردم را در عمدی امواج از طریق تابستان.”

جنرال موتورز ندارد یک شرکت بازگشت-به-کار تاریخ خود را برای حقوق و مزایای کارکنان, اما گفت که آنها را در مراحل.

هانا لوتز و وینس باند کمک به این گزارش.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>