جدید ترین نیویورکی مطیع Covid-19 قوانین اقامت خانه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اکثر ایالت نیویورک ساکنان می گویند آنها هم quarantining خود و یا اجتماعی-فاصله با توجه به یک نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

این سینا کالج نظرسنجی گزارش داد که 14 درصد از نیویورک گفت: آنها تحت اجباری قرنطینه و 42 درصد خود quarantining. یکی دیگر از 39 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها quarantining اما کاهش در بیرون رفتن و بودن در کنار دیگران است.

و 4 ٪ گفت که آنها در مورد زندگی به عنوان معمول است.


ایالت نظرسنجی انجام شد 30 مارس تا 2 آوریل. نظرسنجی به صورت تصادفی به نام 402 بزرگسالان و جلب 400 پاسخ از یک پنل اختصاصی.

این نظرسنجی همچنین نشان داد اکثر نیویورکی با بهداشت و نگرانی های مالی.

فقط بیش از نیمی از نیویورک نگران بودند با بودن قادر به ملاقات های ماهانه خود را تعهدات مالی و 37 درصد مربوط بودن گذاشته است.


اورژانس بیمارستان صحرایی در دست ساخت است در یک پارک در برانکس نیویورک شهر مسابقه برای اضافه کردن تخت بیمارستان.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس تایید کرد که روز شنبه 200-تخت تسهیلات به درمان COVID-19-مثبت بیماران خواهد شد تا در ون Cortland پارک.

12 هکتار سایت خواهد بود و در حال اجرا در حدود سه هفته عضو شورای شهر اندرو کوهن گفت: اخبار روزانه.

ایالت نیویورک است که تاکنون به حدود سه برابر ظرفیت بیمارستان به عنوان coronavirus موارد افزایش است. وجود دارد coronavirus بخش در چادر در پارک مرکزی و موقت بیمارستان راه اندازی شده است در منهتن مرکز کنوانسیون.


نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio التماس شهر Hasidic جامعه یهودی به پیروی اجتماعی فاصله قوانین پس از جمعیت زیادی جمع شده بودند برای یک مراسم تشییع جنازه در بروکلین بیش از آخر هفته.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد افسران وافغان صدای آنها به عنوان سوار به ده ها تن از عزاداران یکشنبه برای 78 ساله خاخام که کردهاند از COVID-19 با توجه به New York Post.

“این فقط بیش از حد خطرناک” شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما نمی تواند تحمل کند و در این لحظه در تاریخ هر تجمعات. ما هیچ انتخاب و NYPD هیچ چاره ای جز بلافاصله آنها شکستن.”

یک NYPD سخنگوی به این روزنامه گفت که عزاداران در دو جداگانه مجالس ترحیم خواست زمان بیشتری برای سرند و افسران “که مایل به احترام به این دلیل که آنها در عزاداری” به آنها حدود پنج دقیقه قبل از شروع بازی یک ضبط اصرار اجتماعی فاصله.

جمعیت در نهایت مخروطی ، وجود دارد هیچ دستگیری و یا تقدیر نامه صادر شده در هر دو مورد.


حیات وحش به نظر می رسد با توجه به کمبود افراد در نیویورک جایی که کبوتر دیده می شود قدم زدن در توقیف زمین های بازی. برخی از حیوانات باغ وحش برانکس بیش از حد به نظر می رسد باید ثبت نام نبود از جمعیت معمول مدیر جیم Breheny می گوید.

گرفتن یک استراحت از میز کار خود را به تازگی برای یک پیاده روی در بسته پارک “من با خرس و گفت: من چیزی به خرس و فقط شنیدن من” آنها نگاه کرد تا او گفت:. “آنها به من نگاه کن در حال حاضر آن را دوست دارم رمان برای دیدن کسی.”

باغ وحش بسته پس مارس 16, است, رقیب با پیدا کردن شگفت انگیز است که یکی از آن ببر آزمایش مثبت برای coronavirus در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه. 4-سال ببر مالایا به نام نادیا و شش تن دیگر ببرها و شیرها را به حال سرفه و گاهی علائم دیگر اما انتظار می رود به بهبود می یابند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>