اکثر مستاجران پرداخت مارس اجاره, اما صاحبخانه می گویند فاجعه بافندگی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صاحبخانه روز جمعه گفت که شکننده صلح در محل با مستاجران در حال حاضر پس از مستاجرها پرداخت صورتحساب خود را در زمان و یا ترتیبات ساخته شده به تاخیر پرداخت.

“ما تا به حال ساختمان های ما برای بیش از 50 سال و—برخی از نقطه یا دیگری—ما همیشه به حال مستاجران در یک بحران” گفت: Chris Athineosکه خانواده صاحب Brooklyn nine ساختمان با مجموع 150 آپارتمان. صاحب ملک گفت: او همیشه جایگزین مستاجران از طریق چالش های زندگی که آیا آن را از دست دادن شغل, مرگ در خانواده و یا یک موضوع پزشکی.


“هیچ کس عجله به دادگاه مسکن به پر کردن یک دلیل عدم پرداخت هزینه دادرسی,” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از صاحبان کوچک—صاحبان—کار با آنها را به ببینید که چگونه این دولت کمک خواهد بریزد پایین به همه ما است.”

در طول پنج شنبه کنفرانس برگزار شده توسط جامعه مسکن برنامه بهبود با بیش از 100 صاحبخانه در سراسر شهر و صاحبان املاک گفت: بیش از 10 ٪ از مستاجرین رسیده و مورد نداشتن پول اجاره و یا تاخیر در پرداخت.

اگر چه در مورد این تعداد کم است به اندازه کافی برای بسیاری از صاحبخانه ها برای دیدار با مستاجران در نیمه راه.

دیوید Legow صاحب 35 ساختمان در شمال نیوجرسی تخمین می زند که او صرف شده است شش ساعت در هر روز در این گوشی تلاش برای ایجاد ترتیبات با مستاجر.

“ما در تلاش هستیم به جای, و ما در حال کار سخت” Legow گفت. “ما در حال کار کردن با همه است.”

اولیه نگرانی که موجی از مستاجرها خواهد شکست را به آنها اجاره تعهدات در شروع ماه تا حد زیادی از بین می رود در میان صاحبان املاک—با وجود گزارش های که تا 40 درصد از نیویورک مستاجرها می تواند موفق به پرداخت خود را در این ماه.

“ما به نظر می رسد جمع آوری در یک سرعت معمولی” گفت: آلن چکش یک وکیل املاک و مستغلات در واحد Eichler و صاحب 80 ساختمان. “این است که در تاریخ 1 آوریل. و اکثر مردم پرداخت کردم در ماه مارس است.”

به عنوان چکش می بیند آن را مهم ترین چیز در حال حاضر است برای کسانی که قادر به پرداخت صورتحساب خود را به انجام این کار. او می داند که مردم با پول کمتر را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر برای پرداخت اجاره و اکثر مستاجران ندارند ذخایر بزرگ اما برای سیستم به کار پرداخت—هر مقدار—باید همچنان به جریان به شبکه.

“هر صاحبخانه من می دانم” او گفت:, این است که عرق کردن چگونه ما می رویم به دریافت پول برای پرداخت صورتحساب های ما و دیدار ما مسئولیت دارد.”

اقتصاد قابل ملاحظه ای وابسته به ماهانه پرداخت اجاره از مستاجران با توجه به جی مارتین مدیر اجرایی در تراشه. همانطور که او توضیح می دهد که آن را منf مستاجران نمی پرداخت اجاره صاحبخانه را ندارد وام مسکن خود را. اگر به اندازه کافی مستاجران موفق به پرداخت بانک ها می تواند در نهایت سلب چند خواص که ورشکسته ترک مستاجرها به دنبال خانه جدید و یا تبدیل شدن به بی خانمان ها و بانک ها تبدیل شدن به بزرگترین صاحبان املاک در کشور است. عدم پرداخت ها و ساختمان پیش فرض می تواند به ایجاد یک بحران مسکن که اثرات گسترده تر اقتصاد شبیه به آنچه رخ داده است در سال 2008.

“بالقوه می تواند فاجعه بار” مارتین گفت. “آن است که توانایی اگر نه خطاب توسط دولت به گلوله برفی به بزرگترین بحران اقتصادی کشور ما تا کنون دیده ام.”

املاک و مستغلات مالیات صاحبان املاک پرداخت خود را در ساختمان و اجاره رول انتگرال به شهر و دولت بودجه پیش بینی و کمک به شهرداری ها پرداخت معلمان پلیس و آتش نشان.

“هر گونه وقفه در دولت توانایی برای جمع آوری مالیات از املاک و مستغلات است که با این واقعیت است که وجود دارد بسیار تکیه بر آن” مارتین گفت.

“صاحبخانه ممکن است نیاز به کمک خود را در املاک و مستغلات مالیات و قبوض آب گفت:” جودیت Goldiner از کمک حقوقی جامعه است که نشان دهنده کم درآمد نیویورکی. “این روشن نیست که چگونه این اتفاق خواهد افتاد سازگار با کل اقتصاد نیست توفنده.”

“این نوع از یک فاجعه در تمام جبهه ها برای اقتصاد” Goldiner اضافه شده است.

مارتین هشدار داد که اگر این درصد از مستاجران که به دنبال مذاکره مجدد خود را اجاره و یا اذعان به عدم پرداخت کنه تا به 20 درصد محدوده و سپس کوچکتر صاحبخانه و کوچکتر اپراتورهای نمی خواهد قادر به پرداخت خود فروشندگان است. هر گونه افزایش در صد به 35% یا 45% پیش فرض محدوده خواهد تاثیر اپراتورها از 100 واحد و 200 واحد ساختمان. و چیزی بالاتر از آن است که درصد افزایش خواهد گذارد صاحبان شرکت های بزرگ مانند استون—و در آن نقطه کوچکتر صاحبان ساختمان دیگر خواهد بود قادر به کار گیرند.

“زمانی که صورتحساب پرداخت نشده شما پیدا کردن یک دومینو اثر” مارتین گفت. “گفتگو امروز می تواند در شدت متفاوت از یک ما است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>