کوه سینا می شود OK برای انجام تست آنتی بادی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کوه سینا آزمایشگاه یکی از تنها تعداد انگشت شماری از آزمایشگاه برای دریافت اضطراری مجوز از اداره غذا و دارو برای آزمایش این که آیا بیماران دارای آنتی بادی برای مبارزه با این ویروس است که باعث Covid-19.

تست برای این نوع ایمنی شناسایی شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به عنوان کلیدی برای بازگشایی اقتصاد کشور و رفع محدودیت در تعامل اجتماعی است.

پس از اعتبار سنجی و گرفتن تایید برای آزمون کوه سینا به نمایش در مورد 7,300 مردم, سلامت, سیستم مقامات گفته Crain را. شرکت کنندگان افرادی هستند که بهبود یافته اند از Covid-19 به مدت حداقل دو هفته و کسانی که ممکن است داوطلبان برای اهدای پلاسما به شدت بیمار بیماران. همانطور که از اواخر هفته گذشته بیش از 600 نفر بوده است واجد شرایط تلقی و مرتکب به اهدای پلاسما از طریق نیویورک مرکز خون.

کوه سینا شروع به کار در این آزمون در ماه ژانویه در حال توسعه یک تکنیک است که توسط آن می تواند تعیین کند که آیا سیستم ایمنی بدن یک فرد تا به حال تعامل با این ویروس. موسسه پژوهشگران به رهبری میکروبیولوژیست Florian Krammer گفت: در این آزمون می تواند شناسایی حضور آنتی بادی به عنوان به زودی به عنوان سه روز پس از علائم ظاهر می شود.

کوه سینا است که کار را به آزمون در دسترس به 200 آزمایشگاههای تحقیقاتی در سراسر جهان است.

به کومو دولت این هفته آغاز شده در یک جمعیت تصادفی نظرسنجی از 3000 نیویورکی برای ارزیابی چگونه بسیاری از کشور 19 میلیون نفر ممکن است ایمنی به Covid-19.

کوه سینا در حال انجام است 2000 تا 3000 آنتی بادی آزمایش یک هفته. ظرفیت آن محدود است با کمبود مواد مورد استفاده در ارزیابی و نیاز به اتصال به بیشتر تجاری شرکای آزمایشگاه است که می تواند به افزایش تعداد تست های انجام شده دکتر گفت: کارلوس کمربند-Cardo کوه سینا صندلی پاتولوژی. او پیش بینی کرد که در کوه سینا قادر خواهد بود برای دیدار با این چالش ها و که در ماه ژوئن میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمون خواهد بود انجام شده است.

“آن را در نظر گرفتن زمان برای تولید نسل بعدی کیت. ما نیاز به یک شریک یا گروهی از همکاران است که می تواند در اجرای آزمون ها” کمربند-Cardo گفت. “ما امیدواریم که که ما می توانیم به اندازه کافی تست که در طول تابستان ما می توانید تست انبوه.”

کوه سینا می پیوندد یک لیست کوتاه از شرکت های تشخیصی است که اعطا شده است اورژانس مجوز توسط FDA. آنها Cellex ارتو تشخیص بالینی و Chembio سیستم های تشخیصی.

نیویورک تایمز گزارش داد که برخی از آنتی بادی آزمایش در بازار نادرست شناسایی افراد به عنوان داشتن آنتی بادی برای محافظت از خود از ویروس. حدود 90 شرکت را منتشر کرده اند در آزمون با کسب اجازه از دولت فدرال اما با هیچ بررسی رسمی توسط FDA.

کوه سینا را تست دارای امتیازات بسیار بالا از حساسيت و ويژگی است که نشان می دهد کم احتمال است که یک فرد دریافت خواهد کرد مثبت کاذب یا منفی کاذب تست. کمربند-Cardo گفت: مثبت کاذب خطرناک تر است در این مورد به دلیل آن است که مردم از امنیت کاذب که در آنها سیستم ایمنی بدن به Covid-19 حتی اگر آنها نیست.

آزمون یک راه مهم برای شناسایی افراد برای اهدای پلاسما ، بیمارستان کوه سینا در ادامه به دیدن یک حجم بالایی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه گفت: دکتر دیوید رایش بیمارستان رئيس جمهور.

“که در بخش Icu نیست تخلیه چرا که افرادی که تا پایان در هواکش بسیار بیمار,” او گفت:. “ما در حال حرکت به یک مرحله از مراقبت که در آن ما در حال درمان مزمن بیماری بحرانی. که خواهد شد در حال حاضر مجموعه ای کاملا جدید از چالش های رفتن به جلو است.” —جاناتان LaMantia

انجمن پرستاران فایل سه نفر از مناسب بیش از PPE


ایالت نیویورک انجمن پرستاران در روز دوشنبه شکایت علیه دولت, وزارت بهداشت, مرکز پزشکی مونته فیور و Westchester مرکز پزشکی عضوی از خانواده آنها قادر به محافظت از سلامت و ایمنی پرستاران درمان Covid-19 بيمار.

NYSNA استدلال در آن شکایت که متهمان را ارائه نمی دهد نفوذ ناپذیر لباس و دیگر وسایل حفاظتی شخصی به درستی قطار مستقر پرستاران یا پرورش شرایط کاری ایمن برای پرخطر کارکنان از جمله کسانی که حامله هستند.

“بیش از 7 در 10 ما پرستاران گزارش قرار گرفتن در معرض Covid-19 و بسیاری از آنها هنوز تست نشده” گفت: Pat کین یک پرستار ثبت شده و مدیر اجرایی NYSNA, در بیانیه ای. “این دعاوی واصل شد برای محافظت از ما پرستاران و بیماران ما و جوامع ما از شدت ناکافی و غفلت حمایت.”

NYSNA گفته است که به دنبال اجرای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو این بخشنامه که هر یک از لینک مستقیم-پرستار مراقبت داده می شود حداقل یک N95 ماسک روزانه در آن کت و شلوار در برابر وزارت بهداشت. و آن گفت که می خواهد یک بازسازی از شرایط کاری ایمن و همچنین به عنوان یک دستور در مقابل خطرات احتمال زیاد به علت مرگ یا جدی آسیب فیزیکی برای پرستاران در آن مربوطه مناسب در برابر مرکز پزشکی مونته فیور و Westchester مرکز پزشکی.

یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: وزارت نمی توانم اظهار نظر در انتظار دادخواهی اما دولت “در ادامه به گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی به خصوص کسانی که در حال نمونه برداری و ارائه مراقبت های مستقیم را پشتیبانی و منابع مورد نیاز برای رسیدگی به این بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی.”

“NYSNA رهبری انتخاب کرده است برای حمله به یک سیستم و تعهد هزاران نفر از همکاران خود که به دنبال فرماندار اضطراری سفارشات و selflessly انجام همه آنها می توانند برای مبارزه با Covid-19 و صرفه جویی در زندگی” مرکز پزشکی مونته فیور در بیانیه ای گفت.

Westchester مرکز پزشکی با صدور بیانیه ای که آن را نمی تواند اظهار نظر در انتظار دادخواهی اما “ما می دانیم و ما از ارائه دهندگان مراقبت می دانم که این اتهامات در NYSNA به طرح دعوی در اشتباه هستند.”

بیمارستان اضافه شده است که تمرکز خود را روی حفاظت از نیروی کار خود را از جمله در درمان بیماران به شدت بیمار با Covid-19. “NYSNA طرح دعوی در دادگاه غیر مسئولانه است و انحراف از این کار” آن گفت: “و زیانی به همه کسانی که شجاعانه مراقبت از این بیماران در هر روز است.” —جنیفر هندرسون

کومو برنامه اجازه می دهد اعمال جراحی الکتیو شروع ایالت


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: نیویورک اجازه خواهد داد که برخی از بیمارستان ها به سر انجام اعمال جراحی الکتیو احتمالا شروع با امکانات ایالت.

فرماندار گفت که پرده از یک استراتژی امروز اجازه می دهد تا روش برای از سرگیری بر اساس ميزان عفونت در اطراف بیمارستان و درصد در دسترس تخت در تاسیسات.

راه اندازی مجدد روش در downstate بيمارستان خواهد بود پیچیده تر به عنوان آنها همچنان به درمان هزاران نفر از Covid-19 بيمار.

“شما اجازه دهید آنها را به انجام عمل جراحی انتخابی آنها را پر کنید تا روی تخت با عمل جراحی انتخابی. پس از آن چه اتفاقی می افتد اگر شما نیاز به آن تخت را به دلیل coronavirus و شما لازم نیست که به تخت چون کسی در حال انجام نوعی از عمل جراحی انتخابی?” کومو خواسته خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. “این تعادل است.”

این حرکت موجب شد با شکایت از شمال ایالت بیمارستان که در حال صرف نظر کردن از مهم درآمد لغو اعمال جراحی. این بیمارستان ها را تجربه کرده اند حدود 50 درصد کاهش در بستری و سرپایی حجم و furloughed 4,000 کارکنان گفت: Gary فیتزجرالد, رئيس جمهور و مدیر عامل ایروکیز بهداشت و درمان انجمن شمال ایالت بیمارستان ،

“این را ایجاد کرده است مشکلات مالی برای همه ایالت بیمارستان” فیتزجرالد گفت. “فرماندار اعلام … بسیار خوب بود و ما نگاه به جلو به بررسی جزئیات است.”

مشورتی هیئت مدیره یک شرکت تحقیقاتی برآورد 1000-تخت سلامت سیستم در یک منطقه با یک شديد پایدار Covid-19 شیوع می توانید ببینید در مورد $157 میلیون افزایش در درآمد بیش از یک دوره سه ماه از بیمار بالاتر حجم جبران $144 میلیون ضرر از توقف روش انتخابی. اما یک بیمارستان در یک منطقه با مدت زمان محدود دوره که در طی آن درمان شد Covid-19 بیماران ممکن است تنها 31 میلیون دلار در اضافه درآمد در حالی که از دست دادن $144 میلیون یا 12 میلیون دلار یک هفته از توقف روش انتخابی.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نیز صادر هدایت دوشنبه در بازگشایی با ارائه تسهیلات nonemergent غیر Covid-19 مراقبت. آن برگ نهایی زمان شروع اعمال جراحی غیر ضروری از جمله کسانی که در سرپایی تنظیم به فرمانداران. —J. L.

واشنگتن ارتفاعات می شود دو زبانه تست سایت


دو زبانه Covid-19 تست سایت باز کرده است در واشنگتن ارتفاعات برای خدمت به جامعه لاتین.

پیاده روی در مرکز است که توسط قرار ملاقات فقط و ظرفیت آزمون حدود 50 نفر در هر روز است. این سومین تست چند زبانه سایت توسط Somos یک پزشک رهبری شبکه با تمرکز بر خدمت به مهاجران در این شهر است. دیگران درایو-از طریق سایت های واقع در کوئینز و برانکس.

Covid-19 میزان عفونت و مرگ و میر را تایید کرده اند که جوامع رنگ شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران.

Somos گفت: سایت جدید است که انتظار می رود برای کمک به جامعه پزشکان آدرس موانع فرهنگی به مراقبت های بهداشتی در طول بیماری همه گیر.

باز از واشنگتن ارتفاعات تسهیلات می آید به عنوان جدید رای دهی داده ها از شرکت تحقیقات لاتین تصمیم گیری و Somos نشان می دهد که 86 درصد از لاتینی ها نگران هستند که بیمارستان های محلی نمی خواهد که منابع به اندازه کافی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

“این جدید واشنگتن ارتفاعات امکانات حیاتی برای تضمین این که جامعه لاتین – و اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها خدمت می کنند – به راحتی می توانید دسترسی به تست زبان خود گفت:” دکتر رامون Tallaj رئیس و بنیانگذار Somos در یک بیانیه ارائه شده به Crain را. “اگر ما در حال رفتن به پهن کردن منحنی ما به فوریت نیاز بیشتر دو زبانه به راحتی در دسترس تست سایت های مثل این یکی در سخت ترین ضربه محله در نیویورک – و شهرستانها در سراسر کشور.”—J. H.

در یک نگاه


مسکن عمومی: هشت مسکن تحولات در برانکس بروکلین و منهتن و ملکه خواهد شد دسترسی به Covid-19 تست 500,000 پارچه ماسک و 10000 گالن ضد عفونی کننده دست دولت روز دوشنبه اعلام کرد. این شهرستان با همکاری خانه ارائه دهنده مراقبت های آماده پاسخ گوی به گزارش نیویورک پست.

خانه های پرستاری: از 8,000 مرگ و میر در خانه های پرستاری از Covid-19 سراسر کشور حدود یک سوم در نیویورک امکانات آسوشیتد پرس گزارش داد.

TELEMED GRANT: Mount Sinai در شهر تنها مبتنی بر سیستم بیمارستان برای دریافت کمک مالی جدید از کمیسیون ارتباطات فدرال برای حمایت از خدمات پزشکی از راه دور در طول Covid-19 بحران است. کوه سینا گفت: آن را با استفاده از کمک مالی برای حمایت از آن مراجعه به پزشکان برنامه فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی به ضعیف و بزرگسالان مسن که قادر به ترک خانه های خود.

پزشکی: دولت برنامه Medicaid ایجاد کرده است یک راه برای ارائه دهندگان خدمات به طور موقت قبول پرداخت از پزشکی به عنوان بخشی از پاسخ به Covid-19. دولت منتشر شد یک برنامه جمعه برای علاقه مند پزشکان و دستیاران پزشک پرستار پزشکان و پرستاران به ثبت نام.

سلامت روان: سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت گفت که روز شنبه آن را منتشر کرده است $110 میلیون در اورژانس کمک های مالی برای تقویت دسترسی به درمان مصرف مواد و اختلالات جدی بیماری های روانی در طول بیماری همه گیر. نیویورک دفتر سلامت روانی اهدا شد 2 میلیون دلار برای مراقبت از بحران از جمله این که به لحاظ نژادی و قومی متنوع ساکنان شهر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>