کوه سینا می شود نادر تایید FDA برای تست آنتی بادی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کوه سینا آزمایشگاه یکی از تنها تعداد انگشت شماری از آزمایشگاه برای دریافت اضطراری مجوز از اداره غذا و دارو برای آزمایش این که آیا بیماران دارای آنتی بادی برای مبارزه با این ویروس است که باعث Covid-19.

تست برای این نوع ایمنی شناسایی شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به عنوان کلیدی برای بازگشایی اقتصاد کشور و رفع محدودیت در تعامل اجتماعی است. کومو گفت: وزارت امور خارجه مشغول به کار بود با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دو برابر مقدار تشخیصی و تست آنتی بادی آن را به 40,000 یک روز. او نمی تنظیم یک جدول زمانی برای دستیابی به این هدف است.

پس از اعتبار سنجی و گرفتن تایید برای آزمون کوه سینا تا به حال به نمایش در مورد 7,300 مردم که از دوشنبه, سلامت, سیستم مقامات گفته Crain را. شرکت کنندگان افرادی هستند که بهبود یافته اند از Covid-19 به مدت حداقل دو هفته و کسانی که ممکن است داوطلبان برای اهدای پلاسما به شدت بیمار بیماران. همانطور که از اواخر هفته گذشته بیش از 600 نفر بوده است واجد شرایط تلقی و مرتکب به اهدای پلاسما از طریق نیویورک مرکز خون.


کوه سینا شروع به کار در این آزمون در ماه ژانویه در حال توسعه یک تکنیک است که توسط آن می تواند تعیین کند که آیا سیستم ایمنی بدن یک فرد تا به حال تعامل با این ویروس. موسسه پژوهشگران به رهبری میکروبیولوژیست Florian Krammer گفت: در این آزمون می تواند شناسایی حضور آنتی بادی به عنوان به زودی به عنوان سه روز پس از علائم ظاهر می شود.

کوه سینا است که کار را به آزمون در دسترس به 200 آزمایشگاههای تحقیقاتی در سراسر جهان است.

به کومو دولت این هفته آغاز شده در یک جمعیت تصادفی نظرسنجی از 3000 نیویورکی برای ارزیابی چگونه بسیاری از کشور 19 میلیون نفر ممکن است ایمنی به Covid-19.

کوه سینا در حال انجام است 2000 تا 3000 آنتی بادی آزمایش یک هفته. ظرفیت آن محدود است با کمبود مواد مورد استفاده در ارزیابی و نیاز به اتصال به بیشتر تجاری شرکای آزمایشگاه است که می تواند به افزایش تعداد تست های انجام شده دکتر گفت: کارلوس کمربند-Cardo کوه سینا صندلی پاتولوژی. او پیش بینی کرد که در کوه سینا قادر خواهد بود برای دیدار با این چالش ها و که در ماه ژوئن میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمون خواهد بود انجام شده است.

“آن را در نظر گرفتن زمان برای تولید نسل بعدی کیت. ما نیاز به یک شریک یا گروهی از همکاران است که می تواند در اجرای آزمون ها” کمربند-Cardo گفت. “ما امیدواریم که که ما می توانیم به اندازه کافی تست که در طول تابستان ما می توانید تست انبوه.”

کوه سینا می پیوندد یک لیست کوتاه از شرکت های تشخیصی است که اعطا شده است اورژانس مجوز توسط FDA. آنها Cellex ارتو تشخیص بالینی و Chembio سیستم های تشخیصی.

نیویورک تایمز گزارش داد که برخی از آنتی بادی آزمایش در بازار نادرست شناسایی افراد به عنوان داشتن آنتی بادی برای محافظت از خود از ویروس. حدود 90 شرکت را منتشر کرده اند در آزمون با کسب اجازه از دولت فدرال اما با هیچ بررسی رسمی توسط FDA.

تلاش تشخیص مستقر در سیکوکس, N. J. گفت: در این هفته از آن آغاز شده بود به انجام تست آنتی بادی با استفاده از آزمون های طراحی و توسعه توسط ابوت و Euroimmun. کسانی که در آزمون مجاز توسط FDA اما این شرکت هنوز هم به دنبال اضطراری با استفاده از مجوز از فدرال تنظیم مقررات آژانس است.

تلاش گفت: آن را می توانید انجام آزمایشات برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و انتظار برای انجام 70,000 anitbody آزمون پایان این هفته و در حدود 150,000 آزمون در اوایل ممکن است.

کوه سینا را تست دارای امتیازات بسیار بالا از حساسيت و ويژگی است که نشان می دهد کم احتمال است که یک فرد دریافت خواهد کرد مثبت کاذب یا منفی کاذب تست. کمربند-Cardo گفت: مثبت کاذب خطرناک تر است در این مورد به دلیل آن است که مردم از امنیت کاذب که در آنها سیستم ایمنی بدن به Covid-19 حتی اگر آنها نیست.

آزمون یک راه مهم برای شناسایی افراد برای اهدای پلاسما ، بیمارستان کوه سینا در ادامه به دیدن یک حجم بالایی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه گفت: دکتر دیوید رایش بیمارستان رئيس جمهور.

“که در بخش Icu نیست تخلیه چرا که افرادی که تا پایان در هواکش بسیار بیمار,” او گفت:. “ما در حال حرکت به یک مرحله از مراقبت که در آن ما در حال درمان مزمن بیماری بحرانی. که خواهد شد در حال حاضر مجموعه ای کاملا جدید از چالش های رفتن به جلو است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>