رفتن به نوشته‌ها

کوه سینا با شرکای ریچموند پزشکی دانشگاه علوم پزشکی در مرکز سرطان, مراقبت از قلب و عروق

کوه سینا سیستم بهداشت و ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه در حال دادن آن دیگری بروید, ورود علمی و بالینی وابستگی به همکاری در برنامه های قلب و عروق سرطان و مراقبت های اولیه.

470-تخت استاتن آیلند بیمارستان بود در اصل مرتبط با کوه سینا در سال 2012 قبل از آن را تبدیل به یک منطقه ای نظام سلامت است. اما وابستگی به پایان رسید حدود دو سال پیش و RUMC شروع به دنبال یک شریک دیگر به صورت جدی.

تجدید رابطه ساخته شده حس به عنوان یک راه برای افزایش کوه سینا سرپایی رد پا در استاتن آیلند گفت: دکتر آرتور کلاین جمهور از کوه سینا شبکه بهداشت و درمان.


“در طول چند سال گذشته مدیریت در RUMC ساخته شده است که پیشرفت واقعی در حال رشد پزشک پایگاه” کلاین گفت. “که به ما راحت تر بنیاد برای ساخت بر است.”

همکاران طرح برای ورود به سرمایه گذاری مشترک برای توسعه همکاری مارک سرپايي شیوه های مراقبت در استاتن آیلند. معامله نمی کند نشان دهنده ادغام و RUMC را حفظ کنترل بر حکومت از بیمارستان و منابع مالی خود را.

مدیران در این دو سازمان گفت: این توافق افزایش خدمات در استاتن آیلند و ارائه یک لینک به کوه سینا برای بیمارانی که نیاز به برخی از مجتمع خدمات مانند عمل جراحی قلب باز و پیوند مغز استخوان. برای RUMC معامله آن را متصل به هشت بیمارستان سیستم است که آن را پشتیبانی می بالینی برنامه و به اشتراک گذاری پروتکل درمان در تحول مسائل مانند Covid-19.

“این رابطه به این معنا نیست که مراقبت است که ما ایجاد کرده ایم و ما همچنان به رشد در حال رفتن به مهاجرت کردن جزیره استاتن” گفت: Daniel Messina, مدیر عامل شرکت ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه. “من فکر می کنم که مهم تعریف بحث با کوه سینا. است که در دستور کار خود.”

این جزیره استاتن بیمارستان است که در سطح 1 مرکز تروما شده است سرمایه گذاری در آن دانشگاه است و در وسط بیش از $65 میلیون نوسازی آن بخش اورژانس در یک ساختمان است که خانه یک فضای جدید برای آن بخش جراحی در طبقه دوم.

“ما در حال رفتن به ایجاد هر تلاش برای آوردن مراقبت های محلی در اینجا و در ادامه به ساخت برخی از فوق العاده بلوک های ساختمان است که ما در اینجا در حال حاضر” مسینا گفت.

کوه سینا است نه ارتکاب هر گونه پول به بیمارستان برای سرمایه گذاری. نظام سلامت کمک خواهد کرد RUMC با پزشک استخدام و ارائه فرصت برای بیمارستان برای شرکت در تحقیقات بالینی. آن است که بررسی کند که آیا دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای خواهد حامی اقامت برنامه در بیمارستان. پزشکان در RUMC نیز در نظر گرفته شود برای امتیازات در کوه سینا در بیمارستان ها و دانشکده انتصاب در دانشکده پزشکی.

RUMC پنجم بیمارستان برای ورود به یک وابستگی بالینی با کوه سینا, پیوستن به بروکلین بیمارستان مرکز BronxCare نظام سلامت و همچنین به عنوان نام مقدس مرکز پزشکی و دره بیمارستان در نیوجرسی.

“ما یاد گرفته ایم ارزش وابسته و نه فقط متعلق به روابط” کلاین گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول