کوه بندر و جولیا قسمت 2

Category: آرکانساس Comments: No comments

به عنوان ما را از پشت به کوه پناه در روز پنج شنبه بعد از ظهر ما روشن و آسمان آبی شد مه آلود با دود.

به ما گفته شد دولت سوزاندن برخی از مناطق در طرف دیگر دریاچه و دود واقعا قطع خورشید است. آن را نیز کاهش یافته و درجه حرارت در یک بیت آورده و پرندگان در اعداد بزرگ است.

ما تا به حال برای شروع ما شام آماده سازی کمی زودتر از روز قبل به دلیل bourguignon گوشت گاو طول می کشد 2 1/2 تا 3 ساعت به گرم کردن و در فر.

ما تا به حال یک آشپزخانه جدید در به روز رسانی روستایی در دریاچه. از آنجا که همه ما آشپز ما بسیار مجهز آشپزخانه در خانه و من باید بیشتر اسباب بازی و ابزارهای تر قابل تصور است. بنابراین برای ما به خوبی مواجه نگردند آشپزخانه به معنی چیزی کاملا متفاوت از آن را به کسی که در حال آمدن است به صرف برخی از زمان ماهیگیری و اسکی در این دریاچه است اما ما موفق. من را فراموش کرده به همراه خود چاقو و آنچه که ما تا به حال کسل کننده بودند اما کار می کرد. این به ما یک تمرین گرفتن مواد غذایی ما prepped.

همه ما اجاق گاز در خانه و این واحد تا به حال یک سطح جامد electric cooktop بنابراین ما بداهه به عنوان جولیا انجام داده اند.

ما گوشت برش را به مکعب های browned lardons سپس گوشت و سپس سبزیجات.

گوشت رو پرتاب با برخی آرد

و پخته شده را در یک واقعا داغ فر, سپس فر دما کاهش یافته بود سبزیجات و شراب و گوشت و سهام اضافه شده و آن را در فر به خوبی بپوشانید.

حدود 30 دقیقه قبل از آن انجام شد اضافه شده در قارچ سرخ کرده

و یک بار دیگر ما تا به حال یک جشن.

ما همچنین ساخته شده جولیا کامل دستور بنابراین ما می توانست ویژه این روز در رستوران خود را از آنجا که ما یک مقدار زیادی! ما خواهد بود با خوردن آن برای مدتی در خانه. من فکر می کنم هر دستور در خدمت 12 و وجود 3 از ما!

ما تا به حال یک غروب تماشایی شب گذشته.

نارنجی شما را در اطراف خورشید است و تاریخ و زمان آخرین طولانی دود. امروز صبح ما تا به حال با شکوه طلوع آفتاب

و آسمان بودند یک بار دیگر روشن و آبی.

ما غم ما بودند سر خانه. در این چند روز ما وجود دارد سوخت توسط دو گرم و آفتابی روز و گیاهان است که در انتظار نگه داشته اند تغییر به دنده بالا. وجود لاله magnolias در شکوفه پر

همراه با دریایی از مخوف برادفورد یا زینتی گلابی.

ما همچنین شاهد برخی redbuds در شکوفه. بالدار elms به حال خود را تنظیم دانه های کوچک به نام ساماراس و با موهای نقره ای, زمانی که نور خورشید آمار آنها شبیه شکوفه های سفید کوچک.

جنگل بودند شروع به دیدن برخی از نور سبز در بالای شاخه با آغاز شاخ و برگ جدید. بهار است و قطعا در افق.

ما لود شده بود و کمی سبک تر بار از پایین آمدن اما با چند توقف در راه خانه ما پر از چیزهای کمی بیشتر! یک بازی سرگرم کننده چند روز با دوستان به ما برخی از خاطرات فوق العاده ما را گرامی برای سال ها و داستان های به اشتراک گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>