نصب بیکاری بحران سوخت نژادی شکاف ثروت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بحران اقتصادی که ویران شده است این کشور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت کرده است منحصر به فرد صدمه زدن به صورت سیاه و سفید آمریکایی را تهدید به تشدید در حال حاضر متناوب نژادی شکاف ثروت و سوخت رسانی در سراسر کشور تظاهرات متمرکز نژادی عدالت است.

کارگران سیاه پوست هستند بیشتر احتمال دارد به از کار به درآمد از دست رفته و یا به سمت چپ بازار کار در دسترس نباشد اقتصادی و نظرسنجی ها نشان می دهد — و کمتر از نیمی از بزرگسالان در حال حاضر مشغول به کار هستند. بیش از 1 در 6 black کارگران از کار در وزارت کار گزارش جمعه و نرخ بیکاری همچنان افزایش یابد و حتی به عنوان به طور کلی نرخ علامت رو به پایین.

سیاه و کارگران نیز به شدت بیشتری نشان داده و در خط مقدم صنایع است که آنها را بیشتر به احتمال زیاد در معرض coronavirus — که شده است به قتل نامتناسب تعداد آمریکایی های سیاه و سفید — و کمتر احتمال زیاد قادر به کار از خانه.

در همان زمان سیاه آمریکایی ها نیز در طول تاریخ به دست آورده پایین دستمزد متعلق به کمتر از خانه و انباشته کمتر ثروت از همتایان سفید ترک آنها کمتر قادر به آب و هوا از یک مدت زمان طولانی با درآمد کم و یا هیچ. و اقتصاددانان هشدار می دهند که در دراز مدت اثرات اقتصادی هستند به احتمال زیاد بیشتر آسیب رساندن به کارگران از رنگ.

“هر گوشه ای از نابرابری در معرض شده است” گفت: لیزا طبخ اقتصاد و روابط بین الملل استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان که خدمت در شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما. “از سیستم مراقبت های بهداشتی به ثروت داده به درآمد اطلاعات شغلی تبعیض — همه از آن به نظر می رسد گذاشته لخت در حال حاضر.”

به 16.8 درصد و نرخ بیکاری برای کارگران در ماه مه در مقایسه با 12.4 درصد برای کارگران قابل ملاحظه شکاف اما نه یک دراماتیک برای یک آمار است که به طور معمول دو بار به عنوان بالا به صورت سیاه و سفید کارگران حتی در اقتصاد قوی. هنوز آن را نشانه خیره کننده معکوس برای آمریکایی های آفریقایی تبار بودند که در نهایت شروع به درو مزایای از یک دهه از توسعه اقتصادی و ضربه خود را به پایین ترین نرخ بیکاری از 5.4 درصد در اواخر تابستان گذشته.

در حالی که در آن زمان 10 سال برای نرخ اشتغال برای کارگران نخست در سن کار به صعود 10 امتیاز به عنوان مثال کسانی که در سود هستند به احتمال زیاد از بین برود در یک ماده از ماه گفت: Janelle جونز, مدیر عامل, سیاست و پژوهش در زمینه های مشترک یک گروه حمایت از ترویج مترقی اقتصادی باعث می شود.

“زمانی که اقتصاد پرش به عقب,” او گفت: “ما می دانیم که آن را به گزاف گویی به عنوان به سرعت برای کارگران است.”

ترکیب بازار کار نیز برگ سیاه کارگران در افزایش خطر بیکاری طولانی مدت در مقایسه با سفید کارگران است. کارگران رنگ تر هستند به شدت نمایندگی در مشاغل با خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس قرار گرفتن در معرض — خدمات مشتری, خدمات مواد غذایی و امنیت به عنوان مثال — که آمار اولین و سخت ترین و به احتمال زیاد در میان آخرین به پشت, با توجه به تجزیه و تحلیل جدید به رهبری PolicyLink و بودجه توسط جی پی مورگان چیس.

برخی از این نگرانی ممکن است در حال حاضر شروع به بازی کردن. ممکن است شغل گزارش نشان داد غیر منتظره کاهش کلی نرخ بیکاری در اقتصاد به دست آورد مشاغل در صنایع مانند مهمان نوازی و ساخت و ساز. اما شغل در دولت های محلی که در آن سیاه و سفید کارگران به شدت به کار خود ادامه داد تا به شدت افت میکند.

به عنوان یک نتیجه, سفید نرخ بیکاری کاهش یافته و تقریبا 2 درصد — در حالی که سیاه و نرخ بیکاری 0.1 درصد است.

در مناطق دیگر بیش از حد سیاه و سفید کارگران و خانواده های در حال تحمل فشار از رکود عمیق بودن احساس در سراسر کشور است. بیش از 55 درصد از خانوارها گزارش دست داشتن اشتغال درآمد از اواسط ماه مارس با توجه به سرشماری نظرسنجی منتشر شده در این هفته نسبت به 43 درصد از سفید خانوار.

و هر نشانه هایی از بهبود می تواند فقط به عنوان ناهموار: بیش از 2 در 5 خانواده ها انتظار می رود برای ادامه از دست دادن درآمد بیش از ماه آینده این بررسی نشان داد در حالی که بیش از یک چهارم از سفید خانواده ها گزارش شده همان.

“بنابراین شما می توانید تصور کنید که فشار مالی است که بسیاری از این خانواده ها تحت, گفت:” کانر ماکسول ارشد تحلیلگر سیاست در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت است. “حتی اگر آنها قادر به گرفتن شغل پس از این بازیابی آنها در حال رفتن به قادر به جستن به عقب از لحاظ اقتصادی همان راه به عنوان یک وکیل است که کار از راه دور برای سه ماه گذشته?”

اقتصاددانان و تحلیلگران به طور فزاینده ای خواهان در کنگره به گام برای افزایش بهبود تلاش های تخصیص کمک های بیشتر و اطمینان از بودجه است که در دسترس است در حال توزیع به طور مساوی.

چک حفاظت از برنامه های اولیه خود را تکرار ارائه یک هشدار دهنده نشانه ای از چگونه صدها میلیارد در دولت با پشتوانه وام های اختصاص داده شده برای حمایت از کسب و کارهای کوچک می تواند کمتر در دسترس برای کسانی که با سیاه, صاحبان, در بخشی به دلیل آنها کمتر به احتمال زیاد تا به حال روابط با بانک های بزرگ.

به عنوان یک نتیجه, گلدمن ساکس بررسی از اواخر ماه آوریل تنها 79 درصد از صاحبان کسب و کار برای اعمال کرده بود یک PPP وام در مقابل 91 درصد به طور کلی. و کسانی که درخواست کرده بود مشکل بیشتر درآمد تصویب: تنها 2 در 5 سیاه متقاضیان مورد تایید گلدمن یافت در مقایسه با 52 درصد از صاحبان کسب و کار به طور کلی.

در راه همان است که آمریکایی های سیاه و سفید خود را از دست داده خانه در حد نرخ بالاتر از همتایان سفید در طول رکود بزرگ — یک عامل است که کمک به بهبود ناهموار — وجود نگرانی در بین صاحبان کسب و کار در حال حاضر می تواند بیشتر در معرض خطر از دست دادن معیشت خود را.

“این یک سنتی نقطه ورود به طبقه متوسط” کوک گفت. و اگر کسب و کار مجبور به بستن “وجود خواهد داشت یکی دیگر از عمده شکست به انباشت ثروت در این کشور است.”

که می تواند بدتر در حال حاضر استارک نژادی شکاف ثروت: در سال 2016 ارزش خالص متوسط سفید بود 10 بار است که به طور متوسط سیاه و سفید خانواده — $171,000 در مقابل $17,150.

کار طرفداران و AFL-CIO نیز با دعوت از نمایندگان مجلس برای گسترش افزایش مزایای بیمه بیکاری که در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه اشاره کرد که انجام این کار کمک خواهد کرد که همه بیکاری کارگران اما به خصوص اقلیت های ضربه سخت. رهبران دموکرات در هر دو مجلس نیز حمایت از یک فشار به صورت خودکار کراوات بیکاری کمک به وضعیت اقتصاد است.

جونز از زمینه های مشترک اشاره کرد قانونگذاران می تواند بیشتر و لینک منافع منطقه ای نرخ بیکاری اضافه کرد: “من نمی خواهم برای متوقف کردن به مردم کمک کند چون نیویورک و کالیفرنیا را بازیافت اما جنوب نیست.”

دیگران می گویند کنگره می تواند گام های بیشتری برای ارائه اجاره کمک داده است که مردم از رنگ کمتر احتمال دارد به خانه خود و ارائه hazard pay برای کارگران ضروری که به طور نامتناسبی کارگران از رنگ.

“کنگره می داند که رکود ضربه سیاه و سفید خانواده ها سخت تر و آن را نیز می داند که این قدرت را به اقدام است که تضعیف رکود اقتصادی و تقویت بازیابی” هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی نوشت: در روز پنج شنبه. “اگر آن عمل نمی کند, از آن خواهد شد در عین حال یکی دیگر از حمله به مردم سیاه و سفید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>