MTA به دنبال $3.9 میلیارد دلار از ایالات متحده کمک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک حمل و نقل متروپولیتن, بزرگترین جرم-سیستم حمل و نقل در کشور را بپرسید برای اضافی $3.9 میلیارد دلار از دولت فدرال کمک به این سازمان در برآورد مالی تاثیر coronavirus ممکن است به $8.5 میلیارد و پروژه های ridership این سال نمی بازگشت به قبل از همه گیر سطوح.

MTA درآمد است در یک سقوط آزاد به مردم ماندن در خانه و جلوگیری از استفاده از سیستم. پس از نزدیک به 4 میلیارد دلار فدرال تخصیص برای کمک به پوشش درآمد از دست رفته سازمان نیاز به بودجه اضافی برای جلوگیری از MTA را “مالی فوری خونریزی” و کمک به حمایت از اقتصاد منطقه که حساب برای 10 درصد از ملت تولید ناخالص داخلی پت Foye این MTA را رئیس و مدیر اجرایی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“ملت باید قوی نیویورک منجر به بهبودی از این بیماری همه گیر” Foye به خبرنگاران گفت:.


با شهر نیویورک در کانون این بیماری همه گیر در آمریکا و اثرات آن بر MTA چشمگیر هستند. Ridership در MTA مترو و رفت و آمد-خطوط راه آهن پایین است و در حدود 95%. این ویروس به کشته شدن 68 MTA کارگران و بیش از 2400 مترو و اتوبوس کارکنان باید آزمایش مثبت Foye گفت.


اضافی فدرال کمک و ممکن است کمک به MTA به عنوان آن به نظر می رسد برای دسترسی به بازارهای سرمایه. این سازمان قصد دارد به فروش اوراق قرضه به کمک هزینه بدهی های کوتاه مدت است که بالغ بر 15 مه گفت: باب Foran این MTA را رئیس امور مالی.

“اعتقاد ما بر این بازار ادامه خواهد داد تا در آنجا برای ما, اما ما نیاز به حمایت دولت فدرال به جامعه سرمایه گذاری و حتی بیشتر اعتماد به نفس است که MTA آن را از طریق این بیماری همه گیر و به دست آوردن مجدد مالی ما ایستاده” Foran گفت.

بازگرداندن ridership زمان خواهد بود. MTA برآورد ridership تا پایان سال 2020 تنها 50 درصد به 60 درصد از آن بود که قبل از ویروس زده با توجه به Janno Lieber آژانس ارشد توسعه افسر.

کرایه-جعبه و تلفات درآمد از ضرر و زیان در سال 2020 ممکن است به $5.9 میلیارد و آژانس پیش بینی های اضافی کاهش در سال 2021 با توجه به Foye. MTA برآورد سهم خود را اختصاص داده شده دولت و مالیات های محلی به رها کردن توسط تا آنجا که $1.8 میلیارد دلار در این سال است. تمیز کردن و ضد عفونی هزینه های در حال افزایش است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>