چند نفر مرده در میلواکی تیراندازی در Molson Coors

Category: آرکانساس Comments: No comments

میلواکی — چند نفر کشته شدند روز شنبه در یک تیراندازی در Molson Coors Brewing Co. دانشگاه میلواکی شهردار تام برت گفت.

مرده شامل تیرانداز گفت: Barrett که دقیق را نمی دهد تعداد زیادی از مردم کشته شدند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به تیراندازی قبل از سخنرانی خود در کاخ سفید با خبرنگاران در مورد گام های دولت برای مبارزه با coronavirus. او گفت که این حمله به کشته شدن پنج نفر و زخمی شدن دیگران است.

“قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود را” رئیس جمهور گفت:. “ما ارسال ما تسلیت. ما خواهید بود با آنها, و آن را یک چیز وحشتناک یک چیز وحشتناک.”

رسانه های محلی گزارش شد که تعداد مرده با استناد به unnamed منابع اجرای قانون.

“این وحشتناک روز برای کارکنان در اینجا. آن را بسیار خشن بعد برای هر کسی که به این وضعیت” شهردار گفت.

پلیس توییتی بود که دیگر فعال کنید. مقامات بلافاصله انتشار جزئیات بیشتر در مورد تیرانداز و یا چگونه عکسبرداری آشکار شد.

آن رخ داده است در وسیع و پیچیده ای است که شامل ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر در این مجموعه است که به طور گسترده ای شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” اشاره به میلر Brewing Co. که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه. او ارسال پیامک از داخل مرکز و گفت شوهرش که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با یک دسته از همکاران مجله نگهبان گزارش شده است.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers بود در راه خود را به صحنه است. دادستان کل جاش کال به نام تیراندازی “روده غم انگیز.”

“میلر دره” ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال. عظیم قرمز میلر نشانه برج بیش از این پیچیده است و یک نماد شناخته شده در میلواکی که در آن آبجو و دم در هم تنیده در تاریخ این شهر.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی. تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره شیشه های شامپاین اتاق جلسه سالن با سربی-شیشه پنجره و یک باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.

قبل از چهارشنبه تیراندازی شده سه کشتار جمعی در سراسر کشور در سال 2020 با 12 مجموع قربانیان. همه شده اند دهیم. در سال 2019 بودند 44 کشتار جمعی با 224 مجموع قربانیان. آسوشیتد پرس/آمریکا/دانشگاه کشتار پایگاه داده تمام آهنگ های ایالات متحده قتل از سال 2006 مربوط به چهار یا بیشتر از مردم کشته و بیش از 24 ساعت بدون در نظر گرفتن سلاح محل مجرم رابطه و یا انگیزه.

آخرین تیراندازی و کشتار در منطقه میلواکی بود در ماه اوت 2012. هنگامی که سفید supremacist وید مایکل صفحه به ضرب گلوله شش نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر در یک معبد سیک ها در حومه اوک کریک. صفحه خودش را کشته بود پس از زخمی در تیراندازی با پلیس است. بدترین تیراندازی دسته جمعی در این منطقه در 20 سال گذشته بود و در سال 2005 زمانی که هفت نفر کشته و چهار زخمی در یک سرویس کلیسا در بروکفیلد یک میلواکی حومه. تیرانداز خودش را کشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>