رمز و راز گیاهان نشان داد Apr 20

Category: آرکانساس Comments: No comments

در اینجا رمز و راز خود را گیاهان نشان داد در این هفته از آوریل 13. امیدوارم که شما پیدا کردن برخی از شما ممکن است نیاز به باغ خود را!

مارس 14 این شیری بومی گیاه Aronia melanocarpa معمولا به نام چوک گیلاس.

این تنوع خاص من به دادگاه سال گذشته است. آن را به نام کم فرار تپه از ثابت برندگان.

این جمع و جور تر انواع Aronia است که تنها قرار است به رشد دو پا بلند و گسترده است. در بهار آن را پوشش داده است در این خوشه هایی از گل های سفید و شاخ و برگ تبدیل می شود درخشان قرمز در پاییز. آن می تواند تولید توت آبی به عنوان به خوبی.

من تا به حال آن را به اندازه کافی بلند به دیدن میوه, اما آن را باید کمی رنگ پاییز سال گذشته است. آن می تواند به رشد را در آفتاب کامل تا سایه جزئی. معدن در فیلتر شده خورشید.

آوریل 15 – Lunaria annua معمولا به نام پول گیاهی یا گیاه دلار.

از آن روز مالیات, من فکر کردم که مناسب بود اما حیف پول واقعا رشد یک گیاه. Lunaria است که در واقع یک گیاه دوسالانه که به معنی آن رشد می کند و شاخ و برگ فصل اول و سپس گل

مجموعه دانه که شبیه سکه های دلار و می میرد فصل آینده است.

چرا که آن را آزادانه reseeds خود در نظر بسیاری از این چندساله از آنجایی که آنها به طور مداوم باید از این گیاه در باغ. این گل می تواند سایه های مختلف از بنفش. آن است که در واقع در خانواده خردل می کند و بهترین ها را در آفتاب به سایه جزئی. من آن را دوست دارد کمی حفاظت از آفتاب بعد از ظهر و یا شما ممکن است نیاز به آب بیشتر است.

مارس 16 – من این تصویر را از یکی از دوستان که می خواست آن را شناخته شده است.

او نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه در آن بود. من تا به حال به بررسی قبل از اینکه من آن را شناخته شده است. این کاهش رشد لامپ مخلوط با برخی از عنبیه گیاهان. این یک Scilla peruviana یا پرتغالی Squill. من از دبی برای من ارسال برخی از تصاویر بیشتر و در اینجا آنها هستند.

این اواخر شکوفه لامپ پس از گل لاله پایان برساند. جالب گل سر شروع می شود که با جوانه های تنگ و به تدریج باز می شود به این خوشه درخشان بنفش گل های آبی. شما می توانید جوانه های تنگ در مرکز است که ادامه خواهد داد به باز

دادن آن نسبتا طولانی گل زمان. من فکر می کنم این یکی را باید دستور از یک لامپ شرکت. آن در نظر گرفته شده است و هاردی باید بازگشت برای سال. گیاه آن در پاییز همراه خود را با لاله ها و لاله. من می خواهم به در مواظب برای این. بسیار زیبا!

مارس 17 – Mazus reptans دوست داشتنی زمین-بغل کردن groundcover.

این همیشه سبز groundcover رشد را در آفتاب کامل تا سایه جزئی. من آن را دیده اند استفاده می شود در سایه سنگین اما نمی بلوم به عنوان به خوبی. شکوفه گیاه برای حدود 6 هفته در فصل بهار تا اوایل تابستان است. رایج ترین رنگ گل سنبل است

اما همانطور که می بینید, آن را نیز سفید گلدار فرم. آن را نیز به فروش می رسد به عنوان یک “steppable” groundcover به دلیل آن می تواند تحمل نور ترافیک پا.

مارس 18 عشای ربانی لیلی یا آمازون لیلی –Eucharis amazonica.

بومی کلمبیا و پرو این عضو از گل نرگس خانواده رشد کرده است از یک لامپ. آن است که understory گیاه در جنگل های همیشه سبز با برگ. در آن محیط بومی این گل دو بار در سال در اواخر زمستان و اواخر تابستان است. می توان آن را در داخل خانه رشد کرده در آرکانزاس که آن را معمولا شکوفه در اواخر زمستان.

آن را ترجیح نور در ماه های زمستان اما فیلتر نور در طول تابستان زمان. گل دیدنی و جذاب,

اما این گیاه نیاز به برخی از اتاق به رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>