رمز و راز گیاهان هفته از آوریل 6

Category: آرکانساس Comments: No comments

در اینجا رمز و راز خود را گیاهان نشان داد برای این هفته:

رمز و راز گیاهان هفته از مارس 6

آوریل 8 – ژاپنی knotweed ژاپنی Knotweed یا مکزیکی گیاه بامبو.

من یاد گرفتم این گیاه در اصل به عنوان cuspidatum علف هفت بند سپس Fallopia japonica و در حال حاضر آن نام لاتین دوباره تغییر کرده است — از آن است که Reynoutria japonica. هر آنچه که شما آن را تماس, آن تهاجمی است–و یا می تواند باشد. این گیاه در تصویر شده است که اندازه برای چندین سال پس از آن باید نشسته بر روی سنگ. به طور معمول این گیاه می تواند به رشد 6-10 پا بلند است. گسترش آن توسط ریزوم و می توانید دانه که می تواند جوانه زده. آن می میرد بازگشت به زمین در زمستان اما معمولا دوباره بهار زیر بسیار قوی تر از قبل از آن بود.

کسی که حدس زده نقاش پالت مرتبط است اما کمی بهتر رفتار در یک ارتفاع 2 فوت قد. نقاش پالت Persicaria virginiana.

مارس 9 درختچه موز –

نام لاتین استفاده می شود Michelia figo, اما در حال حاضر تغییر ماگنولیا figo. این درختچه همیشه سبز بوده خامه ای از گل های زرد که بوی مانند یک موز رسیده.

آن است که هاردی از آرکانزاس مرکزی جنوب. آن است که آهسته در حال رشد است اما در نهایت می تواند رسیدن به ارتفاع 6 تا 8 فوت و تقریبا به طور گسترده ای.

آن است که رفتن به انجام بهترین در سایه جزئی با حفاظت از آفتاب بعد از ظهر. آن را مانند حتی رطوبت به خصوص در تابستان.

مارس 10 اتو Katie Sweet لورل –

Prunus laurocerasus ‘اتو katie sweet یک نسخه جمع و جور تر از گیلاس لورل. گیاه رشد می کند به حدود 4 فوت قد بلند اما می تواند به عنوان گسترده ای به عنوان 6-8 در طول زمان است.

آن زیبا گل های سفید در بهار و به صورت پراکنده در پاییز. من می دانم که افرادی که آن را در برخی از آفتاب بعد از ظهر و آن را خوب اما ما در حرارت آن را ترجیح می دهند سایه جزئی. من را دیده اند آن را به عنوان یک پر کردن بوته ای بسیار سنگین سایه و همچنین و آن را بزرگ می کند. آن را نمی ممکن است به عنوان بسیاری از گل ها در سایه سنگین اما آن را می پرورانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>