ناب و APTS ستایش FCC برای اتخاذ NPRM اجازه می دهد تا پیشرفته با استفاده از Next Gen TV تک فرکانس شبکه های

Category: وب وایر Comments: No comments

انجمن ملی پخش و امریکا عمومی ایستگاه های تلویزیونی ستایش کمیسیون ارتباطات فدرال برای تصویب آن اطلاع از پیشنهاد Rulemaking که نوسازی دیجیتال سیستم انتقال (DTS) قوانین اجازه می دهد تا به صورت پیشرفته استفاده می کند که نسل بعدی تلویزیون های تک فرکانس شبکه های (SFN) ارائه می کنند.

این عمل درخواست شده بود در یک دادخواست برای Rulemaking زمینه به طور مشترک توسط APTS و ناب با FCC در 3 اکتبر 2019.

“NAB تحسین کمیسیون پیشنهاد استقرار تک فرکانس شبکه اجازه می دهد پخش برای خدمت بهتر به بینندگان در حالی که حفظ تعهد ما به localism. این SFNs می تواند به بهبود خدمات در طول یک ایستگاه را تحت پوشش منطقه و به ویژه در نزدیکی لبه منطقه تحت پوشش. SFNs همچنین می تواند بهبود پذیرش همراه و اجازه استفاده کارآمد تر از پخش طیف. FCC کارکنان است به تقدیر می شود برای حرکت این مورد به سرعت و ما مشتاقانه منتظر به ایجاد نهایی قوانین” گفت: NAB, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گوردون اسمیت.

“امریکا عمومی تلویزیون ایستگاه های تحسین اقدام امروز توسط FCC خوش آمدید حمایت از تغییرات در قوانین فعلی است که اجازه می دهد تا ایستگاه های پخش تلویزیونی برای باز کردن مزایای نسل بعدی تلویزیون از طریق DTS عملیات که بهتر خدمت بینندگان خود را در حالی که حفظ تعهد خود را به localism و اجتناب از تداخل مسائل گفت:” پاتریک باتلر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت APTS.

“این تغییرات کوچک را بهبود پوشش در سراسر محلی و ایستگاه های تلویزیونی عمومی’ مناطق خدمات و بهبود توانایی خود را برای ارائه کاملترین خدمات تلفن همراه. آن را نیز افزایش طیف بهره وری از طریق کاهش نیاز به تلویزیون مترجمان عامل برکنار شده کانال. ما سپاسگزار برای این کمیسیون برای کمک به اطمینان حاصل شود که محلی و ایستگاه های تلویزیونی عمومی ارائه می دهند افزایش Next Gen TV خدمات برای همه آمریکایی ها است.”

در مورد NAB
انجمن ملی رسانههای برتر وکالت کانون برای امریکا پخش. NAB پیشرفت های رادیو و تلویزیون و منافع قانونی نظارتی و امور عمومی است. از طریق حمایت آموزش و پرورش و نوآوری ناب را قادر می سازد پخش به بهترین خدمت به جوامع خود تقویت کسب و کار خود و فرصت های جدید در عصر دیجیتال است. اطلاعات بیشتر در www.nab.org.

در مورد APTS
آمریکا و ایستگاه های تلویزیونی عمومی (APTS) غیر انتفاعی عضویت در سازمان تضمین قوی و مالی صدا و تلویزیون به سیستم و کمک به اعضای ایستگاه های ارائه خدمات عمومی ضروری در آموزش عمومی ایمنی و مدنی رهبری به مردم آمریکا است. برای اطلاعات بیشتر www.apts.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>