نام و چهره

Category: آرکانساس Comments: No comments

• پس از نزدیک به یک دهه از کمک به جوامع در پریشانی در خارج از کشور شان پن در حال پیوستن به مبارزه با کروناویروس بسیار نزدیک به خانه. این دو جایزه اسکار را امداد رسانی سازمان هسته ای همکاری کرده است تا با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و شهر آتش نشانی با خیال راحت به توزیع رایگان drive-thru covid-19 تست سایت برای کسانی که با علائم مقدماتی. پن امیدوار است این برنامه می تواند “نجات جان انسان ها و کاهش تخلیه از منابع” از طریق تلاش های هسته ای که مخفف Community سازمان امداد تلاش است. خود سازمان غیر انتفاعی در پا برای کمک به بازسازی هائیتی پس از سال 2010 زلزله و طوفان ویرانگر متی. لس آنجلس معاون شهردار جف Gorell گفت: در یک صدای جیر جیر که هسته ای تلاش هستند با کمک آتش نشانی به حجم کار و آزاد کردن اولین پاسخ برای خدمات اضطراری است. تا کنون هسته ای فراهم کرده است بیش از 6,500 رایگان آزمون پس از 30 مارس. سازمان عامل در چهار سایت با برنامه های گسترش و شروع به مدیریت یک مکان جدید در لس آنجلس در روز جمعه. حدود 60 کارکنان و داوطلبان در حال کار در کالیفرنیا از جمله 10 داوطلب سپاه صلح. این بازیگر گفت که او و کارکنان خود تصمیم به “ماشه” به سرعت به کمک اجرای تست سایت. “این چیزی است که ما می تواند به سرعت با آموزش لس آنجلس آتش نشانی در ابتدا” پن گفت. “و سپس ما قادر به گرفتن تمام کسانی که آتش نشانی و قرار داده و آنها را در خدمت به مردم در راه است که ما به آنها نیاز دارید.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

• مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داده اند توطئه نظریه پرداز و مجری رادیویی الکس جونز به توقف تبادل ساختگی برای درمان coronavirus. در نامه روز شنبه غذا و دارو دستور داد جونز برای جلوگیری از دروغ ادعا که خمیر دندان و دهان شویه و دیگر محصولات اسپانسر شده از طرف خود را نشان می دهد می تواند کمک به جلوگیری از covid-19. جونز شناخته شده برای هل دادن تئوری های توطئه در مورد مدرسه تیراندازی و هفت. 11 سال 2001 حملات تروریستی تبلیغ محصولات متعدد را نشان می دهد در ماه گذشته با توجه به نامه. آژانس می گوید که با ساخت این ادعا جونز ترویج غیر قانونی تایید نشده مواد مخدر است که می تواند مجازات های مالی و خطر تشنج محصول توسط ماموران دولت. این نامه می دهد جونز’ شرکت Infowars.com از 48 ساعت به حذف و یا تصحیح غلط مواد. هشدار FDA هستند و نه از نظر قانونی الزام آور اما آژانس می تواند افراد را به دادگاه اگر آنها را نادیده گرفت. یک ایمیل به دنبال نظر از جونز’ سایت بود بلافاصله بازگشت. که مورد تایید FDA است هر گونه درمان یا واکسن در برابر coronavirus. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز جونز فرستاده بس-و-دست برداشتن از نامه 12 مارس خواستار او جلوگیری از ترویج بسیاری از همان ساختگی محصولات.

فایل این سه شنبه ، 11, 2018 فایل عکس را نشان می دهد رادیو نمایش میزبان و نظریه پرداز توطئه الکس جونز در کاپیتول هیل در واشنگتن است. در روز پنج شنبه, آوریل 9, 2020, U. s. غذا و داروی آمریکا با ارسال نامه هشدار سفارش جونز برای جلوگیری از دروغ ادعا که خمیر دندان و شستن دهان و دیگر محصولات اسپانسر شده از طرف خود را نشان می دهد می تواند کمک به جلوگیری از COVID-19. (AP Photo/J. Scott Applewhite)”>
عکس AP
فایل این سه شنبه ، 11, 2018 فایل عکس را نشان می دهد رادیو نمایش میزبان و نظریه پرداز توطئه الکس جونز در کاپیتول هیل در واشنگتن است. در روز پنج شنبه, آوریل 9, 2020, U. s. غذا و داروی آمریکا با ارسال نامه هشدار سفارش جونز برای جلوگیری از دروغ ادعا که خمیر دندان و شستن دهان و دیگر محصولات اسپانسر شده از طرف خود را نشان می دهد می تواند کمک به جلوگیری از COVID-19. (AP Photo/J. Scott Applewhite)

یک بخش در 04/11/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>