Nanalysis و ACD/Labs اعلام همکاری برای ارائه ACD/Labs نرم افزار با سانتریفیوژ طیف در ENC 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

ACD/Labs و Nanalysis علمی Corp. خوشحالیم که اعلام کند که آنها وارد یک مشترک ترتیب است که عرضه خواهد شد Nanalysis 60 و 100 مگاهرتز سانتریفیوژ NMR طیف سنج خریداران با ACD/Spectrus پردازنده نرم افزار برای پردازش داده ها و تجزیه و تحلیل. اعلام شده در 61 تجربی رزونانس مغناطیسی هسته کنفرانس (ENC) است که به ارمغان می آورد spectroscopists از سراسر جهان با هم به بحث در مورد نوآوری ها و برنامه های کاربردی از رزونانس مغناطیسی هسته (NMR) طیف سنجی.

تحت شرایط توافق Nanalysis خواهد شد بسته نرم افزاری یک سال اشتراک از ACD/Spectrus پردازنده بدون هیچ هزینه ای به دانشگاهیان و به صورت افزایشی هزینه برای صنعت. ACD/آزمایشگاه های صنعت استاندارد نرم افزار است که پیش بینی طیف از ساختار (ACD/آزمایشگاه NMR پيش بينی کننده) و محبوب پیشرفته پردازش و تفسیر و databasing نرم افزار (ACD/NMR کارنامه Suite) نیز در دسترس خواهد بود به Nanalysis مشتریان.

دکتر سوزان ریگل مدیر بازاریابی و مدیر محصول گفت: “ACD/آزمایشگاه قدرتمند NMR پردازش و تحلیل بسته های نرم افزاری همراهی مناسب برای ما جمع و جور دستگاه NMR. کار با ACD/Labs به صورت دستی یا خودکار تجزیه و تحلیل طیفی, پیش بینی طیف NMR برای تایید ساختاری تکالیف و ساخت پایگاه داده به مشتریان قدرتمند و انعطاف پذیر ابزار ساده خود تحلیلی نیاز دارد.”

“ما بسیار هیجان زده به کار با Nanalysis و آن را ابزار ما به سانتریفیوژ NMR کاربران” Dimitris Argyropoulos, NMR مدیریت کسب و کار در ACD/Labs اظهار نظر. “سانتریفیوژ ابزار ساخته شده اند NMR spectroscopy قابل دسترس بیشتر را به داروخانه ها در سراسر جهان است. توانایی استفاده از ACD/Labs نرم افزار برای پردازش و تجزیه و تحلیل داده های خود را توانمند سازی داروخانه با دولت از هنر ابزار است که همچنین آنها را قادر به ذخیره و مدیریت داده های خود را به طور موثر و تولید و انتشار آماده گرافیک و گزارش. بعلاوه ACD/Labs’ نرم افزار ارائه می دهد توانایی برای داروخانه ها برای پردازش و تجزیه و تحلیل LC/MS UV/Vis IR و دیگر داده های تحلیلی با استفاده از همان نرم افزار بدون در نظر گرفتن فرمت داده ها.”

در مورد ACD/آزمایشگاه
ACD/آزمایشگاه پیشرو در ارائه علمی, نرم افزار R&D. ما کمک به مشتریان خود جمع آوری دیجیتالی تحلیلی ساختاری و مولکولی اطلاعات برای تصمیم گیری موثر, حل مشکل, حل و چرخه عمر محصول کنترل. ما شرکت فن آوری فعال کردن اتوماسیون مولکولی شناسایی و تسهیل شیمیایی هوشمند مدیریت دانش.

ACD/آزمایشگاه را فراهم می کند در سراسر جهان فروش و پشتیبانی و به ارمغان می آورد بیش از 25 سال تجربه و موفقیت کمک به سازمان ها نوآوری و ایجاد بازده در گردش است. (www.acdlabs.com توییتر @ACDLabs)

در مورد Nanalysis علمی پارسیان (TSXV:NSCI, FRA:1N1)
Nanalysis معاملات در TSX سرمایه گذاری ارز (TSXV) در کانادا با ticker symbol ‘NSCI’. این شرکت کسب و کار چیزی است که ما اصطلاح “MRI برای صنعت”: آن را توسعه و تولید کننده های قابل حمل, رزونانس مغناطیسی هسته (NMR) طیف و یا تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی و صنعتی ایران ، این NMReady-60™ شد برای اولین بار به طور کامل برجسته و قابل حمل طیف سنج NMR در یک واحد جمع و جور محوطه نیاز به هیچ مایع هلیوم یا هر گونه دیگر cryogens و این شرکت به دنبال آن است که اولیه با ارائه محصولات جدید و در ادامه به یک نوآوری خط لوله است. Nanalysis به تازگی اعلام کرد که می خواهد شروع به فروش یک 100MHz دستگاه در اوایل سال 2020 است. این شرکت دستگاه های جدید خواهد بود که قوی ترین غیر cryogen دائمی آهنربا NMR دستگاه تا کنون به بازار آورده.

Nanalysis دستگاه های شیمیایی استفاده شده توسط حرفه ای در بسیاری از صنایع (نفت و گاز, شیمیایی, استخراج معدن, داروسازی, بیوتکنولوژی و طعم و رایحه agrochemicals مورد و بیشتر) و همچنین تعداد زیادی از دولت و دانشگاه و آزمایشگاه های تحقیقاتی در سراسر جهان است. این شرکت همچنان به بهره برداری جدید در بازار جهانی فرصت ها به طور مستقل و با همکاران.

توجه توجه به جلو به دنبال اظهارات و سلب مسئولیت حقوقی
انتشار اخبار این شامل برخی از “به دنبال اظهارات” در معنای چنین اظهاراتی در زیر قابل اجرا اوراق بهادار قانون است. به دنبال اظهارات اغلب توسط کلمات مانند “پیش بینی”, “ادامه” “برآورد”, “انتظار”, “مارس”, “می” رخ می دهد. این اظهارات تنها پیش بینی از آنچه ممکن است اتفاق می افتد. مختلف فرضیات مورد استفاده در رسم نتیجه گیری یا ساخت بینی موجود در اظهارات به جلو نگاه در طول این انتشار اخبار ، به دنبال اظهارات مبتنی بر نظرات و برآورد مدیریت در تاریخ اظهارات ساخته شده و در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت و عوامل دیگر است که می تواند باعث حوادث واقعی و یا نتایج به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه. شرکت تحت هیچ تعهد و صراحتا هر گونه قصد یا الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت جز به صراحت مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است. نه فراموش TSX ارز و نه آن مقررات ارائه دهنده خدمات (که مدت تعریف شده در سیاست های TSX سرمایه گذاری ارز) با قبول مسئولیت کفایت و یا دقت این نسخه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>