ملت آماده برای ویروس تهمت می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه اعلام کرد که آمریکا “بسیار بسیار آماده” برای هر coronavirus تهدید به ارمغان می آورد و او را معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول نظارت بر این کشور پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به حداقل رساندن ترس از ویروس و گفت: “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است.”

ایستاده در کنار او در کاخ سفید در کنفرانس خبری شد و مقامات بهداشتی که تصریح کرد که آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای آنچه که می تواند تبدیل به یک شیوع گسترده تر نیاز به چنین مرحله به تعطیلی مدارس.

“ما مهاجم مهار استراتژی در اینجا در ایالات متحده کار کرده است و مسئول سطوح پایین از موارد ما تا کنون. اما ما انتظار بیشتر موارد,” دکتر گفت: “آن Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=2Tm4NeSeF3c]

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنس خواهد شد کار با CDC, موسسه ملی بهداشت و دیگر سازمان های دولتی برای هماهنگ کردن پاسخ.

“ما بسیار بسیار آماده, برای این, برای هر چیزی,”, حتی اگر آن را “برک آوت بزرگتر نسبت ناروا” گفت: در کنفرانس خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل روز چهارشنبه به متهم سی ان ان و “MSDNC [Comcast]” — اشاره به MSNBC-از وحشت بازار.

سهام ایالات متحده کاهش یافت و برای پنجمین روز, طولانی ترین دست دادن رگه از ماه اوت به عنوان سرمایه گذاران اب و هوای یک مجموعه از گزارش جهانی گسترش ویروس.

S&P 500 بسته 0.4% پس از غوطه وری بیش از 3 درصد هر یک از دو روز گذشته. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 123.77 امتیاز برای سه روز از دست دادن 2,034 امتیاز. متوسط تجمع در سهام تکنولوژی کمک کرده اشاره نزدک کامپوزیت به 0.2% به دست آورید. کوچکتر سهام شرکت کاهش یافت و بیشتر. این شاخص راسل 2000 از دست 1.2%.

بازده اوراق قرضه به رهبری پایین تر برای بسیاری از روز اما پس از آن بهبود بیشتر. عملکرد 10 ساله خزانه داری رشد شاخص تا 1.34% از 1.33% اواخر روز سه شنبه. عملکرد در 3 ماه لایحه خزانه داری نیز به 1.51%. وارونگی در عملکرد بین این 10 سال و 3 ماه گنجينه یک پرچم قرمز برای سرمایه گذاران به دلیل آن است قبل از آخرین هفت رکود.

“مردم در حال گرفتن یک گام به عقب و بررسی داده ها و دیدن چقدر این coronavirus پیشرفت است” گفت: مایکل رینولدز, استراتژی سرمایه گذاری افسر در Glenmede Trust Co.

شرکت های انرژی منجر به فروش پنج شنبه که قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت 2.3%.

طلا کاهش یافت $6.90 دلار 1,640.00 در هر اونس نقره کاهش یافت و 36 سنت افزایش به $17.83 در هر اونس و مس 1 درصد کاهش یافت و به $2.58 در هر پوند.

شرکت های است که بستگی به مسافران کاهش یافته است. Expedia از دست 7.1% نروژی کروز خط Holdings کاهش 7.9% Royal Caribbean Cruises کاهش یافته است 8.1% و کارناوال تضعیف 7.5%.

موارد بالا 81,000

بیش از 81,000 موارد covid-19 یک بیماری مشخص می شود تب و سرفه و گاهی اوقات تنگی نفس یا ذات الریه رخ داده است از آنجا که ویروس جدید پدید آمده در چین است.

NIH را Dr. Anthony Fauci نام آن را “کاملا قابل تصور” است که ویروس “دوباره و بازیافت در سال آینده. در آن صورت ما امیدواریم که یک واکسن.” او هشدار داد واکسن نمی تواند آماده برای استفاده گسترده برای یک سال یا بیشتر.

گالری: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/227virus/]

این هفته NIH دریافت حمل و نقل از آزمون دوز واکسن نامزد از Moderna, Inc. در آماده سازی برای اولین مرحله آزمایش ایمنی در چند ده نفر با هدف آغاز ماه آوریل است.

فرد دیگری در آمریکا آلوده است — کسی که در کالیفرنیا که به نظر نمی رسد به طور معمول عوامل خطر داشتن سفر خارج از کشور و یا در معرض بودن به بیمار دیگر. که به ارمغان می آورد ایالات متحده موارد به 60. علاوه بر کالیفرنیا مورد دیگران آلوده بودند افرادی که در سفر بازگشت از آسیا: سه که تخلیه شدند از ووهان چین و 42 از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

در کاپیتول هیل ارشد قانونگذاران به نام برای هر دو حزب در هزینه های بسته بندی که به فدرال و ایالتی و مقامات محلی منابع بیشتر است. مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده بود $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس; رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر از نیویورک مقابله با $8.5 میلیارد پیشنهاد.

زمانی که او اعلام کرد او coronavirus پیشنهاد صبح روز چهارشنبه شومر با اشاره به 6 میلیارد دلار از کنگره برای اختصاص یک سال 2006 آنفولانزای همه گیر و 7 میلیارد دلار آن حک شده برای آنفولانزای H1N1 در سال 2009. طرح او شامل 3 میلیارد دلار برای بهداشت عمومی اورژانس صندوق 1.5 میلیارد دلار برای CDC 1 میلیارد دلار برای تولید واکسن و 2 میلیارد دلار برای reimbursing متحده و شهرستانها برای تلاش های آنها تا کنون ساخته شده برای مانیتور کردن و آماده شدن برای موارد بالقوه ویروس.

سیاست coronavirus منتقل شنبه زمانی که دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت که “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.”

او گفت که بیمارستان ها و مدارس باید شروع به آماده شدن برای شیوع و که او تا به حال حتی صحبت به خانواده خود را در مورد یک “اختلال قابل توجهی از زندگی ما است.”

در روز سه شنبه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: سنا پنل که لوازم پزشکی بودند به شدت مورد نیاز برای ملت اضطراری ذخایر از جمله 300 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به تنهایی او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به صرف “هر چه را مناسب است.”

خانه تخصیص رئیس نیتا Lowey D-n. y. گفت: آن را زودرس برای قرار دادن برچسب قیمت بر روی بسته بندی. “ما در حال کار بر روی آن است و ما باید تعدادی اما من مطمئن هستم که آن را به تعدادی که شومر این پیشنهاد گفت:” Lowey و اضافه کرد که او کار کردن با قانونگذاران از هر دو طرف.

مشاوران گفت: خانه اندازه گیری است به احتمال زیاد رونمایی در هفته آینده. دو حزبی “چهار گوشه” جلسات — دموکرات ها و جمهوری خواهان در هر دو مجلس نمایندگان و سنا — شروع چهارشنبه خانه دموکراتیک مشاور گفت: با یک لایحه دو حزبی هدف.

ورود در ایالات متحده در اوایل روز چهارشنبه از سفر به هند مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله شروع به مقابله با منتقدان که می گویند او باید عمل کرده و هر چه زودتر به تقویت فدرال پاسخ به covid-19.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام نیز هل دادن به عقب. گریشام را بازتوییت کرد یک CDC پست که گفت: “در حال حاضر وجود ندارد به گزارش جامعه گسترش” از کروناویروس در آمریکا

Fauci گفت که در حالی که تنها چند مورد تبدیل شده است در ایالات متحده از مسافران خارج از کشور “ما باید قادر به فکر می کنم در مورد چگونه ما را در پاسخ به یک بیماری همه گیر شیوع.”

“این بسیار روشن است. اگر ما یک جهانی همه گیر هیچ کشور در حال رفتن به بدون تاثیر” Fauci گفت.

یک بیماری همه گیر شامل مستمر گسترش پایدار انتقال از فرد به فرد در مناطق متعدد و نیمکره در سراسر جهان به طور همزمان Fauci اشاره کرد.

گسترش همچنان ادامه دارد

با برزیل تایید ورود آمریکای لاتین اولین مورد این ویروس تا به حال toehold در هر قاره اما قطب جنوب است.

در اروپا که در آن آلمان, فرانسه و اسپانیا در میان مکان های با رشد caseload گسترش مجموعه ای از بیش از 440 نفر در شمال ایتالیا بود چشم به عنوان یک منبع برای انتقال. در خاورمیانه که در آن موارد افزایش در بحرین کویت و عراق سرزنش کارگردانی شد به سمت ایران.

“ما قصد داریم به تلاش برای کاهش سرعت گسترش یافته به طوری که بیمارستان های ما هستند نه ضعف در یکی از بزرگ قورت دادن یک ضربه بزرگ گفت:” ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا.

پایگاه های نظامی در میان دیگر مکان های شلوغ که تا به حال مقامات نگران است.

کره جنوبی اعلام کرده عفونت های اضافی در میان نیروهای خود را با 21 نفر در آن پایگاه و برخی از 9,570 مردم در انزوا. ارتش ایالات متحده است که 28,500 نیروهای نظامی در کره جنوبی تایید کرد اولین عفونت از یک سرباز آمریکایی 23 ساله بر اردوگاه کارول در نزدیکی Daegu یک روز پس از آمریکایی ها گفت: یک همسر نظامی نیز تا به حال قرارداد این بیماری است. بولینگ کوچه های سینما و یک زمین گلف در چهار پایگاه آمریکایی در این کشور بسته شد.

“این یک شکست واقعی آن را به هیچ گرفتن در اطراف آن است. اما پایان جنگ” سرهنگ ادوارد Ballanco فرمانده ارتش ایالات متحده پادگان تعجب گفت: نیروهای نظامی در یک پیام ویدئویی. “ما بسیار مجهز برای مبارزه با این چیزی که خاموش است.”

کره جنوبی و ایالات متحده ارتش امروز به تعویق افتاد سالانه خود را مشترک دریل. اعلام شد به طور مشترک ساخته شده توسط کره جنوبی را ستاد مشترک و نظامی آمریکا در کره جنوبی.

ایتالیا ثبت شده 78 عفونت های جدید در روز چهارشنبه و یونان شمال مقدونیه و رومانی شد, جدید ترین کشورهای برای دیدن یک مورد از ویروس.

کره جنوبی گزارش داد 334 بیشتر موارد امروز آوردن مجموع آن به 1,595 مورد دوم بیشتر در پشت چین است. اما نشانه هایی وجود دارد که این ویروس در حال گسترش است بیشتر در کره جنوبی با 55 موارد گزارش شده تا کنون در پایتخت سئول و 58 در دومین شهر بوسان.

چین, کانون بحران, گزارش 433 مورد جدید و 29 مرگ و میر بیشتر از امروز . این کشور در مجموع از 78,497 موارد از ویروس و تقریبا 2,744 مرگ و میر.

اندونزی گفت: آن را تخلیه 188 خدمه از رویای جهانی کشتی کروز و برنامه ریزی برای آنها را به از راه دور Sebaru جزیره است. کارگران منتشر شده از قرنطینه در هنگ کنگ پس از پیدا کردن هیچ عفونت اما مقامات موظف اضافی مشاهده دوره است.

و در طرف مقابل از جهان, کارشناسی ارشد Meraviglia رد شد اجازه به زمین در گرند کیمن آن بود که با توجه به رسیدن چهارشنبه اعلام تصمیم جامائیکا به رد آن مطلب. این حرکت پس از کشتی گزارش داد یک عضو خدمه از فیلیپین بیمار بود با مشترک آنفلوانزای فصلی.

MSC Cruises گفت: Meraviglia قایقرانی شد بعد به مکزیک.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Lauran Neergaard ریکاردو آلونسو-Zaldivar کیم تانگ-Hyung مت Sedensky جاناتان Lemire, Zeke میلر اندرو تیلور, Alex Veiga, Damian J. Troise Sedensky جیم گومز Joeal Calupitan, داداش-jin Kim, Stephen وید ماری جالب نیکول Winfield, Aniruddha Ghosal و جان Gambrell از آسوشیتد پرس; توسط کلر Ballentine و Vildana Hajric خبری بلومبرگ; توسط نوح Weiland مگی Haberman و امیلی کوکران از نیویورک تایمز; و توسط آدام تیلور ریک Noack جیمز McAuley و سیمون Denyer از واشنگتن پست.

یک passenA مسافر را پوشش می دهد و تا روز شنبه در فرودگاه سائو پائولو پس از برزیل خود را تایید اولین مورد از coronavirus برای اولین بار در آمریکای جنوبی است.
(AP/Andre قلمدان)

یک زن می ایستد در یک پنجره یکشنبه در H10 Costa Adeje هتل قصر در La Caleta در جزیره قناری تنریف اسپانیا که در آن مهمانان تحت قرنطینه. در اروپا و آلمان و فرانسه و اسپانیا رو به رشد تعداد coronavirus موارد, مقامات گفت.
(AP)

مقامات عراقی آماده یکشنبه به اسپری ضد عفونی کننده در بازارهای تجاری و هتل ها مورد استفاده توسط ایرانیان به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. ایران متهم شده است توسط برخی از مقامات برای تعداد فزاینده ای از موارد در عراق و بحرین و کویت.
(AP/Anmar خلیل)

یک بخش در 02/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>