ملی پیشگیری از سرطان ماه و شناسایی مواد سرطان زا موجود در شغلی و محیط مسکونی

با توجه به بنیاد ملی تحقیقات سرطان وجود دارد حدود 1,700,000 جدید تشخیص داده شده مبتلا به سرطان در هر سال در ایالات متحده به تنهایی. درصد زیادی از این سرطان ها برخی از محققان بر این باورند این شکل است که به عنوان بالا به عنوان 50 درصد می توان به علل قابل پیشگیری.

برای کمک به افزایش آگاهی در مبارزه با سرطان ماه فوریه تعیین شده است به عنوان ملی پیشگیری از سرطان در ماه است. آن است که سالانه یک فرصت برای آموزش های عمومی در مورد بسیاری از آنها می تواند به کاهش شانس خود را از ابتلا به سرطان از طریق زندگی سالم و اجتناب از قرار گرفتن در معرض مواد سرطان زا در خانه یا در محل کار.

“سرطان زا است یک ماده شناخته شده به علت سرطان” گفت: جو Frasca, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در EMSL تحلیلی, Inc. “قرار گرفتن در معرض به تنهایی معنا نیست که یکی را توسعه یک شکل از سرطان, اما حتی در پناهگاه بسیاری از خانه های مردم وجود دارد بالقوه مواجهه شناخته شده سرطان زا. این می تواند شامل همه چیز از تنفس دود تنباکو و الیاف آزبست به گاز رادون تراوش به خانه. در محیط کار, لیست شناخته شده سرطان زا است کاملا بزرگ است. موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی را فراهم می کند یک لیست از مواد این سازمان و نظر به پتانسیل های شغلی با مواد سرطان زا. این لیست شامل بیش از 100 مواد و شامل همه چیز از اگزوز دیزل و گرد و غبار چوب به بنزین فرمالدئید و سیلیس. میلیون ها نفر از کارگران در معرض این گرد و غبار, دود الیاف گازها و مواد به صورت روزانه است.”

صنعتی بهداشت و IEQ کارشناسان در EMSL تحلیلی, Inc. اختصاص داده شده به شناسایی محیط داخلی و فضای باز قرار گرفتن در معرض خطرات زیست محیطی و شغلی با مواد سرطان زا. با آزمایش به آزمایشگاه در سراسر شمال امریکا EMSL ارائه می دهد شیمیایی و میکروبی تست از هوا و آب و خاک, گرد و خاک سطحی و مواد فله برای بسیاری شناخته شده و مشکوک محیطی و شغلی با مواد سرطان زا. آنها همچنین ارائه هوایی نظارت بر ابزار آسان برای استفاده و تست کیت و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای حفاظت در برابر قرار گرفتن در معرض خطرات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر کیفیت هوای داخل (IAQ) شغلی و زیست محیطی و بهداشت و ایمنی خدمات تست و یا برای به دست آوردن هوا مانیتورینگ و ابزار PPE لطفا www.EMSL.com تماس (800) 220-3675 یا ایمیل info@EMSL.com . برای دسترسی به محیط داخلی کیفیت محیط زیست تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com .

در مورد EMSL تحلیلی, Inc.
EMSL تحلیلی یکی از فروشندگان پیشرو آزمایشگاه های تست با 46 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا است. EMSL شناخته شده ملی و محلی متمرکز ارائه دهنده متخصص در سریع آزمایشگاهی نتایج جستجو برای قالب باکتری لژيونلا USP 797 عوامل بیماری زای آزبست و سرب و دوده زغال & خاکستر از آتش سوزی, VOC, بوی رادون فرمالدئید در محیط داخلی با کیفیت و میکروبیولوژی و زیست محیطی و بهداشت صنعتی رادیولوژی و مواد غذایی و نوشیدنی ها & محصولات مصرفی و مواد خدمات تست برای شناسایی مواد ناشناخته. EMSL خدمات هر دو حرفه ای و عموم مردم. EMSL حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از سازمان های پیشرو و همچنین دولت فدرال و تنظیم بدن از جمله, اما نه محدود به A2LA, AIHA دامان, LLC. (AIHA EMLAP, AIHA IHLAP, AIHA ELLAP), NVLAP CDC نخبگان CPSC CA ELAP نیویورک ELAP TX DOH, NJDEP و چند دولت دیگر تأیید سازمان. لطفا بازدید از وب سایت ما در www.EMSL.com برای یک لیست کامل از اعتبارنامه. علاوه بر این EMSL حمل طیف گسترده ای از تجهیزات نمونه برداری و تحقیقاتی محصولات محیطی حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید