ملی املا زنبور عسل به نام خاموش

Category: آرکانساس Comments: No comments

موسسه ملی املا زنبور عسل نمی تواند برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در این سال به دلیل coronavirus.

Scripps ذکر ایالتی و فدرال توصیه در برابر اجتماعات بزرگ جمعه در پی آن لغو طرح هایی را برای برگزاری این مسابقه در طول هفته از مارس 24. Scripps گفت: این امر سعی کنید به برنامه ریزی مجدد برای بعد از این سال اما مرتکب نشده به تاریخ جدید. این امکان وجود دارد که یک زنبور نمی تواند در تمام برگزار شد.

“لغو زنبور عسل می تواند یک شکست عاطفی برای اکثر اونایی,” Navneeth Murali یک 14 ساله زنبور عسل کهنه از ادیسون, N. J., آسوشیتدپرس گفت. “این اساسا خرد کردن رویاهای خود.”

Navneeth پدر و مادر پیوست و با خانواده های دیگر بالا اونایی ارسال یک ایمیل به مدیر اجرایی پیج Kimble خواست او را به reschedule. Kimble ابراز اطمینان کرد که تدارکات برگزاری یک زنبور عسل بعد از این سال می تواند کار می کرد.

“اگر آن را کاملا روشن است که آن را بی خطر است برای نگه داشتن یک فرد جمع ما قصد داریم به انجام همه چیز ما احتمالا می تواند انجام دهد که این اتفاق می افتد” Kimble گفت: AP. “و اگر آن را امکان پذیر نمی باشد, ما در حال رفتن به انجام همه چیز را در قدرت ما برای re-تصور کنید که چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد برای بچه ها.”

اکثر سراسر کشور رقابتی اونایی وقف سال از زندگی خود را به تسلط بر لغت و یادگیری ریشه های زبان و الگوهای به امید پیروزی قبل از سن آنها است. Navneeth که پنجم رسید در سال 2018 و در 11 سال گذشته است که در میان هشتم کلاس آماده سازی خود را برای آخرین شات در عنوان.

“من صرف ساعت های بسیاری ساخته شده و پس از فداکاری های بسیاری برای دیدن این رویا به حقیقت می پیوندند,” او گفت:.

زنبور عسل قوانین نیاز به تنها که شرکت کنندگان در حرکت فراتر از کلاس هشتم قبل از اوت. 31 که بدان معنی است که اگر در این سال زنبور عسل برگزار شد بعد از این که این رقابت می تواند شامل برخی از دانش آموزان کلاس نهم برای اولین بار.

موسسه زنبور عسل شروع شد و در سال 1925 و در این سال اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود 93. مسابقه برگزار شد و نه از 1943-45 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر تبدیل شد به عنوان منطقه ای زنبورها شده اند به نام. Kimble گفت: 97 از 252 نقاط در این زمینه انتظار می رود به برندگان از حمایت منطقه ای زنبورها خالی است.

در میان اونایی که هنوز برای به دست آوردن یک نقطه سیمون کاپلان که به پایان رسید و نهم در سال گذشته — فقط پشت هشت اونایی شناخته شده به عنوان “قلو-champs” که زن را. سیمون 14 ساله از Davie, Fla., تا به حال منطقه ای زنبور عسل به نام در اوایل این هفته.

یک زنبور عسل برگزار شد در پاییز ارائه خواهد چالش های جدید برای آکادمیک استعداد نوجوان که بدون وقفه در طول سال زنبور عسل آماده سازی شامل منظم جلسات خصوصی مربیگری.

“من خواهد بود با شروع دبیرستان و من درگیر ممکن است خیلی بیشتر مسائل” سیمون گفت. “وجود دارد افتخارات کلاس که من را به مطالعه برای من ممکن است در برخی از جدید فعالیت های فوق برنامه و ممکن است آن را سخت به مطالعه به عنوان سخت برای زنبور عسل با تمام است که در جریان است.”

Hepzibah Sujoe یک نوجوان 13 ساله از فورت ورث تگزاس گفت: او قرار دادن پست-املا برنامه های تابستانی در انتظار در انتظار آماده شدن برای یک بعد زنبور عسل. هشتم-کلاس برادر Ansun Sujoe شد 2014 co-قهرمان.

“با تمام خانواده من پشت سر من, من می خواستم به این در سال گذشته تعداد” Hepzibah گفت. “من واقعا امیدوارم که Scripps هنوز هم اتفاق می افتد این سال است.”

Kimble گفت: هر دو محل و ESPN در حال باز به چشم انداز تغییر زمان.

“قلب من می رود به همه اونایی گفت: Kimble, خودش یک قهرمان سابق. “من تقریبا 40 سال از حذف من املاء روز, اما من هنوز هم می تواند کاملا به یاد بیاورید که چگونه سخت کار می کرد برای, در مورد خواب و پیش بینی ملی نهایی. ما می رویم به انجام بهترین های ما به چیزی اتفاق می افتد به رغم محدودیت های که covid-19 توسط اعمال در تمام زندگی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>