نیروی دریایی ناوشکن USS Kidd گزارش افزایش ویروس موارد به 33

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — نیروی دریایی گزارش داد که تعدادی از ملوانان کشتی USS Kidd تایید برای کامپیوتر رمان coronavirus نزدیک به دو برابر افزایش از 18 روز جمعه به 33.

این ناوشکن با خدمه آن از 350 خاموش سواحل اقیانوس آرام در آمریکای جنوبی. آن زمان ماموریت مربوط به ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر فعالیت است.

در یک بیانیه صادر شنبه, نیروی دریایی گفت: سوار تیم پزشکی همچنان تست کید خدمه. دو ملوانان شده است تخلیه پزشکی به ایالات متحده است. در همین حال مقامات می گویند کسانی که روی کید پوشیدن N95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

نیروی دریایی می گوید: amphibious assault ship USS Makin جزیره در مسیر به قرار ملاقات گذاشتن با کید در مورد حمایت های پزشکی مورد نیاز است در دریا. مقامات می گویند Makin جزیره دارای یک ناوگان فولاد تیم مراقبت های ویژه ظرفیت و هواکش و همچنین تست اضافی و قابلیت.

این Kidd دوم نیروی دریایی کشتی در دریا به گزارش شیوع کروناویروس. مقامات می گویند که ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت گزارش شده بیش از 850 موارد عفونت در میان آن نزدیک به 5000 خدمه. بسیاری از خدمه آن منتقل شده است در ساحل به قرنطینه در گوام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>