در حال حاضر بسیاری از عوامل در شار در دنیای کسب و کار. ایالات متحده حل نشده روابط تجاری با چین مختل زنجیره تامین; تجاری ارزش املاک و مستغلات در حال انداختن و بلندی انتخابات ریاست جمهوری می تواند ایجاد یک تغییر ناگهانی البته از لحاظ مالیات, مقررات و تجارت است. این پویایی ایجاد چالش های منحصر به فرد برای نیویورک میانه بازار کسب و کار است که باید آب و تغییرات در حالی که همچنان به رقابت با شرکت های بزرگ برای مشتریان استعداد و سرمایه و منابع است.

به عنوان خوانده شده چگونه میانه بازار کسب و کار در منطقه نیویورک در پاسخ به تغییر و عدم اطمینان Crain محتوای استودیو مطرح سوال به سه کارشناسان در وسط فضای بازار:

پاملا Cianciotta, شریک, تجاری, کسب و کار, گروه, علائم Paneth
اندرو Bregenzerمنطقه, رئیس جمهور, نیویورک, شهری, بانک TD
Michael J. Clainشریک Windels مارکس

Crain’s: چگونه تجارت جهانی تنش ها و عوامل اقتصادی مؤثر در وسط بازار ؟

مایکل Clain: آنها و همه وحشت زده و عصبی. حتی امضای فاز یک معامله تجاری با چین و این واقعیت است که ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) است و نزدیک شدن به تصویب نکرده اند quelled نگرانی. اکثر میانه-شرکت در بازار ندارد و این نیروی انسانی یا سرمایه لازم برای rejigger زنجیره تامین بنابراین تنها گزینه ها برای افزایش قیمت, کاهش هزینه و یا قبول یک کاهش در سود. توانایی افزایش قیمت بدون مؤثر بر تقاضا بستگی دارد صنعت, البته, اما من در صحبت با هر کسی که با اعتماد به نفس است که آنها می توانید در طول عبور بخش عمده ای از هزینه های خود را افزایش می دهد بدون مؤثر بر تقاضا است. بنابراین آنها در حال سفت کردن کمربند خود را و تلاش برای سوار شدن به آن را.

پاملا Cianciotta: ایالات متحده-چین در خاص است به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار میانه بازار کسب و کار است که به موضوع تعرفه های جدید است. بسیاری از استراتژی های موجود برای کسب و کارهای بزرگ برای مقابله با این مشکل شد در دسترس نیست برای میانه بازار شرکت. میانه-شرکت در بازار را به اندازه کافی ذخیره بماند. آنها همچنین قادر به انتقال هزینه اضافه از تعرفه ها را به مشتریان خود. در تلاش برای دور زدن تعرفه بسیاری از کسب و کار آغاز شده یافتن منابع محصولات خود را در خارج از چین است. اما رقابت برای قابل اعتماد کارخانه که ظرفیت کافی در خارج از چین بود شدید و بسیاری از وسط بازار شرکت نمی تواند به رقابت موثر است. کسانی که با سالم ترازنامه و خوب خطوط اعتباری خریداری شده به عنوان موجودی که ممکن است قبل از این تعرفه ها رسید.

اندرو Bregenzer: وجود دارد یک مقدار عادلانه از نوسانات جهانی در سال گذشته با تجارت تنش و عوامل اقتصاد کلان داشتن درجات مختلفی از تاثیر در میانه بازار شرکت. این شرکت که تجربه قیمت های بالاتر با توجه به چین تعرفه ها قادر به تنظیم و جذب هزینه های آن برای اکثر, بخش, بدون رقیق کردن درآمد بیش از حد مادی. استثنا خواهد بود که بخش تولید است که آیا تجربه یک افزایش شدید در قیمت مواد خام است. ما شاهد آن اثر در سراسر منطقه نیویورک.

ملموس ترین اثر جهانی اصطکاک شد کاهش در ایالات متحده کسب و کار, اعتماد به نفس در سراسر بسیاری از 2019. اگر این روند همچنان ادامه دارد از طریق 2020, خصوصی میانه بازار شرکت می تواند تاثیر بیشتری با توجه به اعتبار سفت استانداردها و کاهش ریسک پذیری در میان موسسات مالی و جایگزین وام دهندگان که در آن بسیاری از وسط بازار شرکت نگاه کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری.


Crain’s: چگونه شرکت های حمل سیاسی قطعیت از این انتخابات چرخه ؟

Bregenzer: عدم قطعیت معمولی است و در هر رشته ای انتخابات سال است و معمولا بستگی مقررات که ممکن است کوچک در پشت, معرفی و یا لغو. میانه-بازار مدیران نیاز به شروع به برنامه ریزی برای حالات مختلف و هوا چگونه آنها می تواند تاثیر سرمایه, هزینه, جریان نقدی و اعتباری در دسترس در سال 2021 و فراتر از آن.

Clain: بدیهی است که وارن چشم انداز برای امریکا بسیار متفاوت از بایدن های یانگ یا مغلوب ساختن پیشی جستن. اما صاحبان کسب و کار واقع گرایان. آنها می دانند که سند چشم انداز aspirational و کاهش تا حد زیادی یک بار به آنها سر و صدا در مقابل دیوار کنگره است. به طوری که آنها در حال ساخت برنامه ای برای تبدیل به یک سیستم پرداخت قرار دادن پول به صندوق جهانی درآمد اولیه و یا تعویض از پول-مرکز بانک برای ترس آنها ممکن است شکسته شود.

آنچه آنها انجام می دهند به جای hunkering پایین. آنها به طور کلی انتظار می رود مالیات حقوق و دستمزد و نرخ بهره برای رفتن تا بازار سهام به پایین و تعرفه ها را در اثر باقی می ماند. بنابراین آنها کار خود را به کاهش بدهی و نیروی کار خود را به طور خودکار فرآیندهای کسب و کار را سرمایه گذاری در بهره وری و قرار است خریداری و بسط.

Cianciotta: این دو حوزه است که من می شنوم بیشتر نگرانی در مورد نرخ مالیات شرکت های بزرگ و هدیه-معافیت مالیاتی است. صاحبان کسب و کار هستند و تمایلی به تغییر ساختار نهاد به استفاده از مطلب مفید نرخ مالیات را عامل کسب و کار و همچنین برای کنترل شرکت های خارجی. ثروتمند نیویورکی با آمریکا در بیش از $11.58 میلیون در حال تلاش برای تصمیم می گیرید اگر آنها نیاز به سرعت بخشیدن به برنامه ریزی املاک از معافیت مقدار ممکن کاهش داد. این نوع از عدم انحراف از عملیات کسب و کار.

Crain’s: علاوه بر شرکت های سهامی خصوصی که در آن می توانید وسط بازار صاحبان کسب و کار برای سرمایه ؟

Cianciotta: گذشته از بازسازی و آوردن در شرکت های سهامی خصوصی و شرکت ها باید با استفاده از سرمایه گذاران فرشته برای افزایش سرمایه. شرکت همچنین با استفاده از سهام ممتاز و یا واحد خود را بسته به ساختار شرکت برای جلب سرمایه گذاران غیر فعال به قرار دادن سرمایه و ارز در, دریافت ترجیح بازگشت سرمایه گذاری خود را. با میزان نرخ بهره پایین تامین مالی بانک های سنتی است که هنوز هم یک راه جذاب برای جذب سرمایه به ویژه هنگامی که این شرکت دارای دارایی های به قرض گرفتن در برابر (مانند حسابهای دریافتنی و یا موجودی).

Bregenzer: بانک های سنتی مدت وام و خطوط اعتباری بسیار عالی منابع مالی برای میانه بازار شرکت. موسسات مالی نیز می تواند ارائه تخصصی اعطای وام برای اجاره تجهیزات و یا تامین مالی و دارایی ها بر اساس وام. استفاده از تامین مالی با بانک در مقابل یک شرکت سهام خصوصی است که صاحبان کسب و کار حفظ کنترل کامل از این شرکت با وام بانکی در حالی که یک شرکت سرمایه گذاری به طور معمول نیاز به یک سهم از این شرکت و یا سود خود را بازگشت سرمایه است.

Clain: در تجربه من اکثر کسب و کار (به غیر از آمدن تکنولوژی) را در نظر سرمایه گذاران استراتژیک—شرکت های مشابه و یا مرتبط با کسب و کار که به دنبال محصول یا بازار مناسب نیست و فقط بازده مالی—قبل از آنها را در نظر سهام خصوصی. آن را تعجب آور نیست از آنجا که آنها به احتمال زیاد بیشتر آشنا با صنعت بازیکنان از با مدیران صندوق. آنها همچنین اعتماد بیشتر مردم با عامل تجربه در صنعت است.

خانواده دفاتر—استخر پول از فوق العاده بالا و-خالص ارزش افراد هستند که مدیریت مرکزی توسط کارکنان حرفه ای—یکی دیگر از منبع بالقوه سرمایه برای میانه بازار کسب و کار است. آنها تمایل به بهتر همکاران از صندوق های سهام خصوصی (بیشتر بیمار و به طور کلی علاقه مند به در حال اجرا کسب و کار) اما آنها سخت تر برای شناسایی و تعامل با, از آنجایی که آنها به طور معمول نمی استخدام کسب و کار-توسعه حرفه ای.

Crain’s: چه اقدامات صرفه جویی در هزینه را وسط بازار شرکت به تصویب رسید که رشد خود را در درآمد کند شده است?

Clain: شرکت همیشه شروع با از بین بردن آنها چه از نظر تجملات و هزینه های غیر ضروری. اول شیر سویا می رود و سپس اشتراک و عضویت و سپس آموزش. اگر آنها اجاره فضای اضافی در طول رونق بار آنها سعی می کنند تا اجاره آن است. اما در نهایت شرکت ها همیشه در اطراف به حقوق و دستمزد است که به طور معمول نشان دهنده بیش از 80 ٪ از هزینه. قبل از اخراج و پاداش کاهش (که همواره در نتیجه کارمند اضطراب از دست دادن بهره وری و افزایش گردش مالی) آنها سعی در کاهش تعداد سر از طریق ساییدگی و درخواست بیشتر از کارکنان باقی مانده. ما savviest مشتریان ضد ادواری—آنها با استفاده از فرصت به جای nonperforming کارکنان و در واقع ممکن است افزایش فروش و هزینه های بازاریابی برای مقابله با رکود.

Bregenzer: که در آن برای پیدا کردن صرفه جویی در هزینه واقعا بستگی دارد در این مرحله از کسب و کار — آن را در حال رشد به دنبال مالکیت و ادغام و یا تداوم عملیات است ؟ رشد شرکت ها را مجبور به صرف بیشتر برای جذب استعداد در این محیط بسیار رقابتی در حالی که کسانی که به دنبال M&A هستند احتمال بیشتری برای حفظ پول نقد در دست و چشم پوشیدن عمده سرمایه گذاری. زمانی که فروش پایین همه کسب و کار باید درایو بازده خود را در حساب های دریافتنی و حسابهای پرداختنی عملیات کشش با زمان پرداخت در آمده و زمانی که آنها بیرون بروید. این به نظر می رسد مانند حس مشترک, اما زمانی که شما در یک فاز رشد یا کسب و کار پررونق است می توان آن را آسان برای تبدیل شدن به سهل انگاری در این سیاست ها.

Cianciotta: میانه-شرکت در بازار باید به تصویب بسیاری از های مختلف صرفه جویی در هزینه اقدامات خود را به عنوان رشد در درآمد کاهش پیدا کرده است و از جمله کاهش کارکنان و استخدام کارکنان جدید در سرعت کندتر. آنها همچنین قرار دادن ساخت روز رسانی های لازم برای دفتر خود و فضای انبار. به جای سرمایه گذاری در تجهیزات جدید آنها در حال ساخت و تعمیرات برای تجهیزات موجود. در نهایت میانه-شرکت در بازار در حال بالا بردن قیمت های خود را و برش حاشیه سود ناخالص خود را برای جبران رکود در سرعت رشد درآمد.

Crain’s: با توجه به کم بهره-نرخ محیط تحت چه شرایطی refinancing و یا تجدید ساختار یک شرکت کار فعلی سرمایه بدهی را حس ؟

Bregenzer: Refinancing به شایستگی که هنوز هم وجود دارد برخی از مهم مدت باقی مانده در وام و یا اگر نرخ جدید ذخیره خواهد شد این شرکت با معنی مقدار زیادی از پول بیش از زندگی از وام. کسب و کار فقط نیاز به توجه به ارتباط هزینه ها و شرایط مورد refinancing. ارزیابی قانونی, ضبط, منشاء و هزینه های دیگر ممکن است جبران هر گونه پس انداز با توجه به میزان کاهش می یابد.

Clain: بسیاری از refinancing بدهی و بازسازی دیده ایم در این سال تا به حال هیچ چیزی برای انجام با نرخ بهره. شرکت های موفق خواسته وام دهندگان خود را برای از بین بردن مالی پیمان کاهش گزارش مورد نیاز و در برخی موارد خاتمه تضمین و آزادی وثیقه. تلاش شرکت های خواسته وام دهندگان خود را برای چشم پوشی شل تر پیمان و زمان بهبود می یابند. سال گذشته یک یادآوری زنده از اهمیت داشتن یک حمایتی وام دهنده.

Cianciotta: مقایسه خود قرض گرفتن رای دادن به آنچه در دسترس است در اعتبار خود را نقطه است که تنها راه منطقی برای تعیین اینکه آیا refinancing بدهی های متحمل شده را حس می کند. که آیا شما باید به تعهدات encumbering دارایی های خاص و یا به دست آمده اند نا امن وام های مرور خود را به قرض گرفتن رای برای این نوع از بدهی شما متحمل شده اند اولین گام است. اگر چه برخی نرخ ها ممکن است کم کسب و کار شما ممکن است واجد شرایط برای رای دادن. اعتبار و وثیقه خود را تحت تاثیر قرار در دسترس گرفتن قدرت و در نهایت هزینه های خود قدرت. در نهایت با توجه به اصل تغییر از 10 واحد ممکن است در نتیجه صرفه جویی قابل توجهی در تاریخ همتراز اما آن را نمی ممکن است به ارزش زمان و یا تلاش وقتی refinancing هزینه و مشاوره و تعمیر و نگهداری هزینه ها را به بازی می آیند.


Crain’s: چه تنظیمات را وسط بازار شرکت ها به منظور تطابق با ASC 606 جدید تشخیص درآمد استاندارد است ؟

Cianciotta: همه مشتریان نیاز به دنبال یک پنج مرحله ای مدل تشخیص درآمد. برای برخی از وسط بازار شرکت های این استاندارد جدید را حداقل تاثیر دیگر از افزایش افشای مورد نیاز خود را در صورتهای مالی است. برای دیگران به خصوص کسانی که با عملکرد چندگانه تعهدات—به عنوان مثال قرارداد با عناصر متعدد و فروش اموال ملموس با قراردادهای خدمات نرم افزار ترتیبات—تجزیه و تحلیل دقیق نیاز به انجام شود به زمانی که عملکرد تعهد شده است راضی و درآمد می تواند به رسمیت شناخته شود. مشتریان نیاز به بررسی قرارداد خود را برای تعیین اینکه آیا شرایط مطابق با پیش بینی درآمد شناخت.

Crain’s: املاک و مستغلات در حال از دست دادن ارزش در بازار و تجاری املاک و مستغلات خالی ادامه خواهد داد. چگونه است که این روند مؤثر در میانه بازار شرکت ها پتانسیل رشد?

Cianciotta: میانه-شرکت در بازار است که اجاره ممکن است قادر به استفاده از این بالاتر تجاری املاک و مستغلات خالی با مذاکره اجاره امتیازات خود را با صاحبخانه و یا تنظیم به شرایط اجاره نامه خود را به عنوان زمان اجاره به پایان می رسد. این تغییرات کمک خواهد کرد که خود پتانسیل رشد با افزایش جریان نقدی ماهانه. میانه-شرکت در بازار است که خود فضای خود را ممکن است پیدا کردن خود را بیشتر بسیار قوی با دسترسی کمتر به سرمایه اگر آنها به تشکیلات جدید بکار تجاری. کاهش ارزش املاک و مستغلات ممکن است قرار دادن فشار اضافی بر روی آنها.

Bregenzer: ما در حال حاضر شاهد یک اصلاح بازار در تجاری املاک و مستغلات در نیویورک در منطقه منهتن قیمت املاک و مستغلات کاهش در یک سال بیش از سال بر اساس بیش از 5 درصد با توجه به TD پژوهش بازوی TD اقتصاد است. این است که ایجاد یک واقعیت جدید برای بسیاری از صاحبخانه ها که قبلا می تواند اجاره فضا در حق بیمه.

با دیجیتال امروز نیروی کار هر چند جغرافیا و برگزاری عمده املاک و مستغلات دارای اهمیت کمتر برای میانه بازار کسب و کار بیش از آن در قرن 20th. این غیر متمرکز روند تسریع فرصت برای زیرک شرکت با کار از خانه انعطاف پذیری و اغلب حضور جهانی. در دراز مدت این شیب در CRE قیمت منجر به سالم نتایج در سراسر منطقه که در آن ما شاهد سرمایه گذاری تساوی دور از سنتی همگرایی در منهتن و برخی دیگر در تقاضا مناطق مانند شهرستان لانگ آیلند و در مرکز شهر بروکلین. هنوز هم وجود دارد اتاق را برای رشد همه جا اما تقاضای واقعی است که شیوه هدایت می شود.

Crain’s: برخی از چالش های میانه بازار شرکت های در حال حاضر رو در به دست آوردن و نگه داشتن استعداد است ؟

Clain: در زمان کمبود نیروی کار ایجاد کرده است چالش های قابل توجهی برای میانه بازار شرکت. جذب و حفظ استعداد مستلزم آن است که شرکت های ارائه غرامت, آموزش ها و فرصت ها برای پیشرفت است که در حال رقابت با شرکت های بزرگ. و شرکت های بزرگتر به طور جدی به بازاریابی خود را به کارگران جوان در طیف وسیعی از راه, از تاکید بر پایداری و حکومت به جوانان ارائه گرا اتاق امکانات رفاهی.

به رقابت در میانه بازار شرکت ها با تمرکز بر روی کارگران که اغلب قربانیان از شرکت های بزرگ جهان. آوردن در آموزش کارکنان با تجربه که به دنبال ثبات و حمایت محیط کار می تواند بسیار مفید به وسط بازار شرکت است که از سرمایه یا نیروی انسانی لازم برای مقابله با ترک خدمت و آموزش کارکنان.

Bregenzer: فعلی نرخ بیکاری از 3.6 درصد در حال ساخت منابع استعداد برای شرکت های تمام اندازه بسیار مشکل تر است. این چالش بزرگتر است این است که استعداد حفظ و نگهداری است که تبدیل شدن به یک مسئله حیاتی با توجه به پیری نیروی کار در منطقه است. دولت و شهرستان ها در حال رشد و جوان ساکنان که انتظار داریم به “پشت پر” استعداد شکاف در حال حرکت به سایر نقاط کشور به دلیل آنها قیمت را از بازار و یا می خواهید یک استوارتر شیوه زندگی است. کارگران جوان باید تغییر انتظارات از لحاظ حقوق و مزایا و احساس امنیت شغلی است که جسارت کار قیف. وسط بازار چالش این است که برای کشت در خانه استعداد و جای تکامل در محل کار, اما که ممکن است به معنی هزینه های بیشتر بر حقوق و مزایای جذب و نگه داشتن استعداد مناسب.

Cianciotta: من دیده ام شرکت موسسه از راه های مختلفی برای به دست آوردن و نگه داشتن استعداد از جمله اجازه دادن به ساعات کار انعطاف پذیر, کار از خانه و یا از راه دور و یا دیگر تعادل کار و زندگی بهتر طرح. بسته به ساختار شرکت من نیز دیده می شود شرکت به سود منافع واحد (یا فانتوم حقوق صاحبان سهام) به کارکنان کلیدی و یا بالقوه کارکنان برای جذب و یا حفظ آنها. این رویکرد به کارمندان و کارکنان بالقوه بیشتری انگیزه ای برای ماندن از آنجایی که آنها احساس می کنند که مالکیت در شرکت است.

شرکت نیز طراحی مجدد راه مردم در دفتر کار توسط شکستن دیوار و ایجاد بیشتر کار مشترک حوزه ساخت فضاهای بیشتر شبیه کافه با صندلی راحت و مناطق که در آن کارکنان با هم کار کنند و به اشتراک گذاری ایده های بیشتری دهیم. همچنین پیشرفت در تکنولوژی و توانایی به کار از هر نقطه گسترش یافته استخر استعداد. شرکت های دیگر را به نگاه خود را در موقعیت جغرافیایی اما می توانید اکثر افراد واجد شرایط از سراسر کشور است.

Crain’s: چگونه می نیویورک گیاه شاهدانه برای استفاده های تفریحی تحت تاثیر قرار میانه بازار شرکت ؟

Cianciotta: قانونی خواهد افزایش درآمد مالیاتی و کاهش نرخ بیکاری است. این امر همچنین ایجاد یک صنعت جدید است که نیاز به استعداد های مختلف در نقش های سنتی از جمله در زمینه عملیات مالی و منابع انسانی و بازاریابی و خدمات به مشتریان و دیگران. میانه بازار شرکت ها را به رقابت با شرکت های جدید در این صنعت به حفظ استعداد. علاوه بر این پتانسیل آینده منافع اقتصادی که بوجود می آیند از یک رو به رشد صنعت جدید مانند گزینه های سهام می تواند جذب استعدادهای برتر از موجود میانه-شرکت در بازار.

Clain: به عنوان شما می خواهم انتظار اثر خواهد بود به احتمال زیاد مخلوط شده است. شواهد از 11 متحده است که باید قانونی استفاده های تفریحی تا کنون نشان می دهد که فروش از THC و CBD محصولات رشد می کنند به طور قابل توجهی بهره تعدادی از بخش های کسب و کار از جمله کشاورزی, حمل و نقل, خرده فروشی, مواد غذایی و نوشیدنی, و, البته, املاک و مستغلات.

جنبه های منفی وجود دارد اما. ما شنیده ایم مقدار زیادی از نگرانی ها در مورد اثرات ماری جوانا در دسترس بودن بهره وری و غيبت.

و, در سطح کسب و کار ما شنیده ایم نگرانی های که کشت امکانات جمعیت از دیگر کسب و کار و در نتیجه افزایش اجاره انبار که افزایش ترافیک کامیون را علت تراکم و که نگاه از درمانگاه ها و خطوط آنها اغلب تولید خواهد تاثیر منفی در نزدیکی امکانات خرده فروشی.


Crain’s: چگونه در حال پیشرفت در تکنولوژی مانند blockchain, AI و اتوماسیون مؤثر در میانه بازار شرکت ؟

Bregenzer: اتوماسیون و ماشین یادگیری مؤثر هستند هر صنعت اما شرکت ها به ما می گوید که آنها هنوز اتخاذ این فن آوری در یک سرعت است که با نگه داشتن منافع درک شده یا تقاضا است. برای مثال بانک TD فقط انجام یک نظرسنجی از بیش از 300 شرکت سرمایه گذاری حرفه ای در انجمن های حرفه ای مالی کنفرانس سالانه. در آن گروه از 92 درصد از پاسخ دهندگان به نام حداقل یک مثبت سود از فناوری blockchain در پرداخت اما گفت: سرمایه گذاری یک اولویت پایین. تنها 6 ٪ از افراد حرفه ای در نظر گرفته blockchain برای پرداخت های خود را بیشتر فرصت طلب منطقه از سرمایه گذاری برای سال 2020 اما حدود یک سوم از پاسخ دهندگان گفته است که میراث فناوری و سازمان توانایی اتخاذ این سطح بالاتر تکنولوژی مانع دیگری بود.

Clain: با وجود اعتیاد به مواد مخدره من دیده نمی blockchain فن آوری های قرار داده برای استفاده عملی در وسط فضای بازار. مقدار زیادی از راه اندازی ادعا می کنند به ایجاد برنامه های کاربردی که متحول خواهد شد و یا این که صنعت, اما بسیار کمی وجود دارد که ماده ای پشت این ادعا است.

اتوماسیون یک داستان متفاوت است. همه از مشتریان ما به دنبال راه هایی برای ساده کردن فرآیندهای کسب و کار و فشار هزینه ها—و به آرامی اما مطمئنا آنها هستند. محدودیت سرمایه آهسته پیشرفت اما به عنوان ابر مبتنی بر راه حل های بدست ارزان تر و آسان تر به استفاده از ما دیده ایم قابل توجهی تصویب در وسط بازار.

هوش مصنوعی به صورت نهایی از اتوماسیون است که هنوز هم در آینده. با توجه به هزینه های بالای آموزش هوش مصنوعی قبل از آن می تواند هر چیزی را انجام دهید, مفید, من فکر می کنم از آن خواهد شد یک دهه یا بیشتر قبل از ما با دیدن هر گونه برنامه های عملی برای میانه بازار شرکت.

Cianciotta: میانه-بازار کسب و کار باید هوشمند در پیدا کردن اجزای سمت راست که برای آنها کار می کنند. ترکیبی از نرم افزار های اتوماسیون و هوش مصنوعی با برون سپاری این واقعیت برای بسیاری از وسط بازار کسب و کار است. شناسایی آنچه توابع باید نگه داشته شود که می تواند به صورت خودکار و است که می تواند به برون سپاری است که ورزش هیچ میانه-شرکت کنندگان در بازار می تواند چشم پوشی است. پیدا کردن ارائه دهندگان خدمات در محدوده بودجه شما بسیار مهم است در ارزیابی گزینه های خود را.

برای مشاهده کل صفحه PDF اینجا را کلیک کنید


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im