نیروی دریایی توصیه بازگشت از اخراج حامل کاپیتان

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — بالا افسر نیروی دریایی است و توصیه می شود بازگشت این هواپیما حامل کاپیتان اخراج برای ارسال مملو ایمیل به فرماندهان شفاعت برای سریع تر اقدام برای حفاظت از خدمه خود را از شیوع کروناویروس مقامات آشنا با تحقیقات روز جمعه گفت.

Adm. مایک Gilday توصیه می شود که نیروی دریایی سروان. برت Crozier بازگشت به کشتی خود گفت: مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد نتایج یک تحقیق که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است.

اگر مورد تایید خود را توصیه می شود یک درام است که به لرزه درآورد, نیروی دریایی, رهبری, ارسال هزاران نفر از ناو یو اس اس تئودور روزولت خدمه در ساحل در گوام برای قرنطینه و نهفته ناوگان در سراسر اقیانوس آرام یک منطقه حیاتی برای امریکا منافع امنیت ملی.

Gilday ملاقات با ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش روز سه شنبه و با وزیر دفاع علامت Esper در صبح روز جمعه به غیر از توصیه های خود را. یک مقام رسمی می گوید Esper خواسته است تا برای تاخیر در هر یک اطلاعیه عمومی در حالی که به نظر او این پیشنهاد است.

پیش از آن در روز Esper را سخنگوی رئیس Jonathan هافمن پیشنهاد کرده بود که Esper که قرار بود به این موضوع با یک ذهن باز و گفت: “او به طور کلی تمایل به حمایت از نیروی دریایی رهبری در تصمیم گیری کنند.” در یک بیانیه نوشته شده است منتشر شد پیش از Gilday توصیه شکست هافمن گفت Esper کردم “کلامی به روز رسانی” از Gilday و می خواهد به خواندن گزارش کتبی و سپس دیدار با نیروی دریایی به “بحث در مورد گام های بعدی.”

در کنگره ایالات متحده آدام اسمیت یک ایالت واشنگتن دموکرات و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس خواست Esper برای بازگرداندن Crozier به فرمان.

“در حالی که کاپیتان Crozier اقدامات در ابتدا از بحران بهداشتی روی TR شد شدید و ناقص آن را روشن است که او تنها در زمان از جمله مراحل برای محافظت از خدمه اش” اسمیت در بیانیه ای گفت.

فوق العاده قسمت گرفتار عمومی در حال حاضر ضعف این بیماری همه گیر. و آن را به عنوان نظامی مقابله با کروناویروس با کاهش, آموزش, پوسته پوسته شدن پشت جذب و توقف نیروهای جنبش حتی به عنوان آن را به اعزام ده ها هزار نفر از گارد ملی و نیروهای دیگر برای کمک به سازمان های غیر نظامی مقابله با ویروس, شیوع در سراسر کشور است.

Crozier بود ناگهان حذف شد در اوایل این ماه توسط سرپرست وزیر نیروی دریایی توماس Modly که استعفا داد و روز بعد. بازگشت او به کشتی خواهد دوباره او را با خدمه خیلی ناراحت خود را در مورد شلیک که بسیاری از شلوغ با هم روی عرشه و کف زدند و شعار می دادند نام خود را به عنوان او strode کردن کشتی.

به عنوان جمعه 856 ملوانان در یو اس اس تئودور روزولت را آزمایش مثبت برای این ویروس و چهار نفر در بیمارستان بستری هستند. یک ملوان بود که از آرکانزاس مرده است و بیش از 4,200 از کشتی نزدیک به 5000 خدمه منتقل شده اند بر روی این جزیره برای قرنطینه.

همانطور که شیوع همچنان دوم نیروی دریایی کشتی در دریا است و در حال حاضر نیز گزارش تعداد فزاینده ای از عفونت. مقامات نیروی دریایی گفت: حداقل 18 خدمه در USS Kidd نیروی دریایی ناوشکن آزمایش مثبت و یک ملوان شده است تخلیه به ایالات متحده کید با خدمه آن از 350 خاموش است سواحل اقیانوس آرام در آمریکای مرکزی که در آن عامل شده است به عنوان بخشی از یک ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر ماموریت.

پاکسازی این هواپیما حامل و خدمه آن از ویروس ثابت کرده بود دشوار و پیچیده است. ملوانان که تست منفی پس از زمان در قرنطینه هستند و به طور ناگهانی بروز علائم یک یا دو روز بعد. ویروس’ سردرگم رفتار است که به چالش کشیدن بین المللی گسترده تر جامعه پزشکی. ساخت آن را سخت تر برای تعیین زمانی که حامل ممکن است قادر به بازگشت هر دو به وظیفه و یا سر صفحه اصلی.

Gilday توصیه شد برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

Crozier اخراج شد آوریل 2 توسط Modly پس از ارسال یک ایمیل به چندین نیروی دریایی افسران هشدار در مورد رشد شیوع ویروس و درخواست مجوز برای منزوی کردن بخش عمده ای از خدمه در ساحل. این یک حرکت فوق العاده است که می تواند حامل خارج از وظیفه در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” Crozier گفت: در این یادداشت.

Modly شکایت کرده است که Crozier “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت” در وسط یک بحران گفت: کاپیتان کپی بیش از حد بسیاری از مردم در این یادداشت که به سرعت رفت ، Modly همچنین اظهار داشت که Crozier تا به حال نادرست مجاز به اطلاعات حساس در مورد کشتی به وضعیت عمومی تبدیل شده است.

چند روز بعد Modly پرواز به کشتی و تحویل یک محکومیت Crozier بیش از بلندگو به خدمه. Crozier او گفت: ممکن است “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به افسر فرمانده کشتی.

تنها چند ساعت پس از نظرات خود را به طور گسترده ای گزارش شده Modly عذرخواهی کرد. اما روز بعد او استعفا داد و در صورت گسترده انتقاد هر دو برای محکومیت Crozier و برای هزینه Modly سفر به ناو هواپیمابر که با توجه به برآوردهای به دست آمده توسط واشنگتن پست, هزینه حدود $243,000.

Esper در ابتدا در دفاع Modly را شلیک Crozier گفت که او ساخته شده است “بسیار دشوار تصمیم گیری است.” اما دیگر رهبران نظامی از جمله Gilday داخلی مخالف شلیک و گفت: تحقیقات باید انجام شود ،

Modly سفر به حامل او هزینه Esper را پشتیبانی می کند. Esper اول خواستار Modly عذرخواهی می کنیم و یک روز بعد از پذیرش استعفای خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در این موضوع به نظر می رسید که نرم شده در اوایل این ماه. در آوریل 4 او با انتقاد Crozier گفت: “فکر آن وحشتناک بود آنچه که او را به نوشتن نامه ای” است و او موافقت کرد “100 درصد” با این تصمیم به حذف Crozier.

اما دو روز بعد دوباره گفت ایمیل نباید فرستاده شده اند چرا که “این نشان می دهد که ضعف و وجود دارد هیچ چیز ضعیف در مورد ما در حال حاضر. دیگر نه. ما قوی ترین ارتش ما تا کنون به حال” رئیس جمهور افزود که Crozier حرفه ای تا به این ایمیل بود “بسیار خوب.”

“بنابراین من قصد دارم به درگیر کنید و ببینید دقیقا چه چیزی در رفتن وجود دارد چرا که من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>