NBA میسازد دیدگاه برای دیزنی راه اندازی مجدد

Category: آرکانساس Comments: No comments

در اینجا برخی از آنچه که در انتظار بازیکنان NBA رفتن به دیزنی در ماه آینده: اتاق بازی گلف, البته دسترسی, cabanas با غبار ماشین آلات برای مبارزه با گرما, مناطق ماهیگیری, بازی بولینگ, پشت صحنه تور و خدمات سالن.

آن را تنها برای تلفن های موبایل مانند تعطیلات.

NBA توصیف بسیار خاص قصد دارد به بازیکنان و تیم ها برای راه اندازی مجدد سهشنبه انجام این کار در یک یادداشت و کتاب هر دو به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. با ایمنی که از مهمترین اهمیت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, بازیکنان گفته بودند آنها را آزمایش می شود به طور منظم — اما نه با سواب بینی-و باید پایبند به سخت فیزیکی فاصله و ماسک-پوشیدن سیاست.

لیگ ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط کار کرده اند در این شرایط چگونه به راه اندازی مجدد خواهد شد و کار برای هفته ها همه در حالی که به طور مداوم به دنبال مشاوره از کارشناسان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci, شاید بهترین و شناخته شده پزشک در کشور وقتی که می آید به نبرد در برابر covid-19.

“من اعتماد به نفس آن وجود ندارد در ابتدای این ویروس چون من خیلی وحشت زده آن را” میشل رابرتز NBPA مدیر اجرایی گفت: AP. “در حال حاضر داشتن زندگی و نفس رنج می برد و از طریق ساعت ها و ساعت از آشنایی با ویروس و گوش دادن به کارشناسان ما و مقایسه های مختلف جایگزین پروتکل های من حتی نمی تواند فکر می کنم از هر چیز دیگری ما می تواند انجام دهد از کامال مهر و موم بازیکنان است که آنها را امن نگه دارید.”

اکثر تیم ها خواهد رسید در فلوریدا در جولای 7, 8 و یا 9. یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: قهرمان حاکم تورنتو رپتورز تنها NBA تیم مستقر در خارج از ایالات متحده آمریکا مجاز خواهد بود به جمع آوری برای برخی از پیش کمپ تمرینات — تحت دستورالعمل های دقیق است که تیم های دیگر به دنبال خواهد داشت در خود شهرستانها — که قبل از تاریخ ورود. رپتورز به احتمال زیاد به قطار در جایی در فلوریدا گفت: کسی که صحبت می کرد به AP خواست نامش فاش نشود چرا که بدون قرارداد هنوز امضا شده است.

برای رپتورز آن است که یک منطقه از نگرانی تا حد زیادی به دلیل زمان دولت کانادا قوانین و مقررات است که برای 14 روز در قرنطینه برای مردم بازگشت به کانادا. برخی از رپتورز بازیکنان در تورنتو در حال حاضر, اما برخی از آنها در ایالات متحده آمریکا

هیچ کس در NBA دیزنی پردیس است که آزادانه به عنوان یک حباب اجازه خواهد داشت در هر اتاق خواب. NBA نیز گفت: بازیکنان و تیم های که آن را با یک یا بیشتر خارج از مراقبت های بهداشتی شرکت ها برای ارائه یک کلینیک پزشکی با اشعه X و MRI توانایی در پردیس — انتقادی از آنجا که در نظریه لیگ نمی خواهم بازیکنان و کارکنان تیم را ترک و به طور بالقوه رو به کروناویروس در معرض قرار گرفتن با بیرون رفتن از اموال دیزنی برای این امتحانات.

لیگ را طرح نیز جادوها چگونه آموزش اتاق جلسه اتاق استفاده خواهد شد این روش برای تمرین-دادگاه استفاده از-سه-ساعت بلوک در هر تیم, همه برنامه ریزی شده با یک باز ساعت در بین جلسات برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی — و حتی چگونه تیم و بازیکن رختشویی به کار گرفته خواهد شد.

همچنین آدرس پلاریزه موضوع از چه لیگ و بازیکنان آن قادر خواهد بود برای رسیدگی به بی عدالتی اجتماعی و نابرابری نژادی — دو موضوع ثابت اهمیت ویژه در حال حاضر در سراسر کشور است.

NBA گفت: این امر می تواند “یک هدف اصلی ما در فصل راه اندازی مجدد” را به توجه و آنچه آن را به نام “عمل پایدار به مسائل مربوط به بی عدالتی اجتماعی از جمله مبارزه با نژادپرستی نظاممند گسترش آموزشی و فرصت های اقتصادی در سراسر جامعه سیاه, تصویب معنی دار پلیس و عدالت کیفری اصلاحات و ترویج بیشتر مشارکت مدنی.”

لیگ گفت: از آن باقی مانده در مذاکرات با NBPA چگونه بهترین را که اتفاق می افتد. برخی از بازیکنان NBA مانند NBPA عضو هیئت اجرایی Kyrie Irving از بروکلین نتز و لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد پیشنهاد کرده اند که بازی می توانند به دور از حرکت به خار فوری و تغییر چشمگیر در مسائل نژادی در این کشور است.

کمیسر NBA آدم نقره ای گفته است که اگر یک بازیکن احساس نمی راحت بازی در دیزنی-آیا برای دلایل بهداشتی یا به دلیل اجتماعی-عدالت مسائل — سپس او را ندارد به گزارش با تیم خود است و نمی خواهد نظم دیگر از از دست دادن حقوق و دستمزد را برای بازی از دست رفته.

“این واقعیت که بازیکنان ما باید این گزینه از بازی نیست من فکر می کنم می گوید زیادی در مورد کمیساریای توانایی درک چگونه یک مسئله این است که نه فقط برای بازیکنان آفریقایی آمریکایی اما برای همه ما اعضای” رابرتز گفت. “انگار نیست شده یک اونس از شک و تردید در مورد صداقت از بازیکنان احساسات در مورد این.”

NBA است که برنامه ریزی در بازی در سه عرصه در طول بذر-بازی بخشی از راه اندازی مجدد آنهایی که در آن هر یک از 22 تیم از رفتن به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی خواهد شد و بازی از هشت بازی قبل از پلی آف آغاز خواهد شد. تیم خواهد بود که در سه هتل با بین شش و هشت تیم در هر.

دیگر برنامه های NBA برای راه اندازی مجدد شامل متخصصان سلامت روانی در دسترس بودن برای بازیکنان و مربیان; pregame چپل خدمات انجام شده عملا; یوگا و مدیتیشن; سه وعده غذا در روز و چهار وعده غذا در روز بازی و رستوران در دسترس است.

تیم می تواند تا 35 نفر را به عنوان بخشی از بسکتبال عملیات که شامل بازیکنان اجرایی ارشد یک مربی ورزشی, قدرت و مطبوع مربی و یک مدیر تجهیزات و امنیتی است.

FILE - In this Jan. 8, 2020, file photo, Toronto Raptors coach Nick Nurse, center, gathers his team during a timeout in the first half of an NBA basketball game against the Charlotte Hornets in Charlotte, N.C. The Raptors have an NBA championship to defend, a very long stay at the Disney complex awaiting them and plenty of unanswered questions on how the restart of the season will work. As the NBA’s lone Canadian team, there’s an added complexity: The U.S. border. Nurse said Tuesday, June 9, 2020, that his team is still working through various scenarios for having workouts before heading to Disney World near Orlando, Florida along with 21 other teams next month for the restart of the season. (AP Photo/Nell Redmond, File)

فایل – در این Jan. 8, 2020, فایل, عکس, تورنتو رپتورز مربی نیک پرستار, مرکز جمع آوری تیم خود را در طول یک فاصله در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی برابر شارلوت بابکتس شارلوت, N. C. رپتورز یک قهرمانی NBA برای دفاع از یک اقامت طولانی در دیزنی پیچیده در انتظار آنها و مقدار زیادی از سوالات پاسخ داده نشده در مورد نحوه راه اندازی مجدد فصل کار خواهد کرد. به عنوان NBA تنهاست کانادا تیم وجود دارد پیچیدگی اضافه شده: مرز ایالات متحده. پرستار گفت: شنبه, ژوئن 9, 2020, که تیم او هنوز هم کار را از طریق سناریوهای مختلف برای داشتن تمرینات قبل از رفتن به دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو فلوریدا همراه با 21 تیم های دیگر در ماه آینده برای راه اندازی مجدد این فصل است. (AP Photo/Nell ردموند فایل)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>