NBA سازندگان: امکانات تیم های بیشتر در صورت مثبت آزمون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در NBA دو برابر شده و به 14 پنج شنبه. لیگ دستور داد در همه تیم ها به شاتر خود را آموزش امکانات نامحدود و مارکوس هوشمند از بوستون سلتیکز با التماس مردم را به اجتماعی فاصله جدی تر.

هوشمند نشان داد که او آزمایش مثبت و لس آنجلس لیکرز گفت: دو نفر از بازیکنان خود را آزمایش مثبت و همچنین آوردن تعدادی از بازیکنان که آزمایش مثبت به 10. فیلادلفیا 76ers گفت: سه نفر از اعضای سازمان خود را آزمایش مثبت است. دنور ناگتس گفت: کسی که درون خود را حق رای دادن به این ویروس نیز هست.

این 76ers و قطعات نگفت اگر مبتلا به نفر بازیکنان و مربیان و یا دیگر اعضای هیات.


“من تا به حال هیچ نشانه و من احساس می کنم بزرگ” هوشمند ” در توییتر. “اما نسل جوان در کشور ما باید خود فاصله. این یک شوخی نیست. عدم انجام به طوری خودخواه است. ما با هم می توانید ضرب و شتم این, اما ما باید آن را ضرب و شتم با هم بودن از هم جدا برای مدتی کوتاه.”

لیگ می خواهد آن تیم برای حفظ فاصله به عنوان به خوبی. در اوایل روز شنبه, NBA با ارسال یادداشتی به تیم گفتن آنها را به آموزش و تمرین و امکانات خود را به تمام بازیکنان و کادر—به علاوه توصیه که بازیکنان “نگاهی به اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از تماس با دیگران باقی می ماند و خانه به عنوان آنجا که ممکن است ترک تنها برای فعالیت های ضروری.”

هوشمند گفت: او منتظر پنج روز برای او نتایج آزمون.

“من خود قرنطینه پس از آزمون, خدا را شکر” هوشمند توییتی. “Covid-19 باید در بالاترین سطح از جدیت. من می دانم که این یک #1 اولویت برای ملت ما کارشناسان بهداشت و ما باید بیشتر تست ASAP.”

هوشمند نظرات و مثبت دیگر تست وحی آمد ساعت پس از NBA یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتدپرس فرستاده شد بعد از ظهر پنجشنبه. لیگ گفت: تیم شد که آن را به سیاست های سختگیرانه “در نور به سرعت در حال توسعه coronavirus وضعیت و مداوم در حال تحول با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

اخیرا در دوشنبه NBA گفتن بود تیم که در تمرینات فردی را می تواند در تیم تاسیسات با استفاده از آنچه در این لیگ به نام “یک بازیکن و یک مربی و یک سبد خرید” حکومت. در حال حاضر که حتی مجاز است. اگر بازیکنان در حال رفتن به کار کردن در لیگ را تعطیل, و آنها را مجبور به انجام آن در خانه و یا برخی دیگر از مرکز خصوصی. امکانات عمومی مانند سالن های ورزشی و کالج دادگاه—که بسیاری از آنها بسته به هر حال نمی مجاز به استفاده توسط بازیکنان NBA در زیر لیگ coronavirus سیاست.

فعالیت های ضروری توسط NBA تعریف شامل خرید مواد غذایی و پزشکی و یا دیگر تجهیزات لازم; اخذ بحرانی خدمات پزشکی; ارائه مراقبت های لازم برای یک عضو خانواده در یکی دیگر از خانه و یا مراجعه به اورژانس.

شبکه یوتا جاز و دیترویت پیستونز را از بازیکنان است که آزمایش مثبت است.

“ما را به حرکت به این بازی uncharted waters با هم” جاز مربی Quin اسنایدر نوشت: در نامه ای سرگشاده به یوتا طرفداران شنبه ضمن تشکر از آنها را برای حمایت خود را. “در حال حاضر ما همه فدا کردن در راه منحصر به فرد برای سلامت ما و برای خوب بیشتر—و این بسیار مهم است.”

با این باور که وجود دارد در حال رفتن به NBA بازی برای چندین هفته حداقل لیگ به وضوح احساس دوشنبه بود, زمان مناسب برای برداشتن گام های اضافی از اصرار بازیکنان به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

NBA گفت: آن عفونی-بیماری متخصصان معتقدند با دیگر کارشناسان بهداشت عمومی و این که “برای کاهش گسترش coronavirus … تا اطلاع ثانوی با تیم تمرین یا آموزش امکانات” نیاز به بسته بازیکنان و کادر. لیگ گفت: این ممنوعیت شامل G لیگ امکانات نیز هست.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است تا شش هفته بهبود می یابند.

NBA در حال حاضر ممنوع تیم به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ از استفاده از بهداشت عمومی باشگاه های مراکز ورزشی و ورزشگاه و امکانات. تیم ممکن است, اما, مجموعه ای از بازیکنان با آموزش مطبوع و سایر مواد آموزشی را برای استفاده در خانه خود را.

“من فوق العاده پر برکت برای فقط برخی از وزنه های آزاد در اینجا. من یک VersaClimber. من به اندازه کافی چیزهای که من را نمی خواهد یک گام به عقب” Kevin Love کلیولند کاوالیرز گفت: پنج شنبه. “من مطمئن شوید که من در حفظ و امیدوارم نگه داشتن باد و قوی باقی بماند و فقط نگه داشتن آن ثابت تنش در بدن من دلیل آن را دشوار است در حال حاضر. من واقعا چپ دارم.”

لیگ همچنین خاطر نشان کرد تیم روز شنبه که آن را توصیه می کند بازیکنان باقی می ماند در تیم خود بازار و جلوگیری از غیر ضروری سفر هر چند بازیکنان در کنسرت با تیم خود را—را انتخاب کنید برای رفتن به شهر دیگر و اقامت وجود دارد به جای.

اما بازیکنان هنوز هم می تواند سفر به خارج از شمال امریکا است. یکی از دلایل لجستیکی چرا که معلوم نیست اگر بازیکنان که فرضی می خواهید به بازگشت به خانه در اروپا خواهد بود و مجاز به پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

پنج شنبه بود و در هشتمین روز پر از NBA shutdown از آنجا که از virus. آن را به ارمغان آورد تعداد کل بازی از دست رفته به 57 از جمله دو به نام خاموش مارس 11 شب که تست مثبت از جاز مرکز رودی Gobert نازل شد و لیگ اعلام شد که در آن تعلیق این فصل است.

هوشمند و Celtics بازی یوتا در 6 مارس. جاز باید دو بازیکن برخورد با این ویروس. گارد داناون میچل که نتیجه مثبت بود و نشان داد در مارس 12, است دیگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>