نزدیک به 350 معلمان در بیمار تماس اما لیتل راک مدارس باقی می ماند باز منطقه می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

نزدیک به 350 معلمان در Little Rock School District باید در بیمار نامیده می شود در روز دوشنبه اما با مقامات این منطقه گفت: برنامه ها برای حفظ و مدارس باز است.

پاملا اسمیت سخنگوی این منطقه گفت: در یک ایمیل به پدر و مادر که در منطقه کارکنان بود که اعزام به مدارس خاص و که جایگزین نیز نامیده می شود در.

“این مهم است که توجه داشته باشید که ما طبقه بندی کارکنان غایب نرخ طبیعی است و ما باید کارکنان امنیتی موجود در هر سایت,” او نوشت.

کوچک سنگ آموزش و پرورش, اعضای انجمن و دیگران شده اند در مناقشه تلخ با, آرکانزاس, تخته, آموزش و پرورش در ماه های اخیر بیش از کنترل دولت منطقه برای آنچه که در حال حاضر بیش از پنج سال است. دولت آموزش و پرورش را تعیین کرده است یک مدرسه محلی هیئت مدیره انتخابات در این منطقه در ماه نوامبر است اما قرار دادن محدودیت که منتخب هیئت مدیره تا زمانی که منطقه خروجی سطح 5/نیاز به فشرده پشتیبانی دسته از پاسخگویی.

اعضای کارکنان اتحادیه و دیگران انجام شده یک روز اعتصاب Nov. 14 برای نشان دادن نارضایتی خود را با تصمیمات اتخاذ شده در آن تحت کنترل دولت منطقه. در اواخر ژانویه رئيس جمهور انجمن ترزا نزدیک گوردون گفت که معلمان می شود مصرف بیشتر کار اقدامات علیه منطقه و کنترل دولت است.

ماه گذشته سرپرست مایکل پور بسته منطقه را بیش از 40 مدارس به مدت دو روز در واکنش به خونتان تعداد معلمان که تا به حال در بیمار نامیده می شود.

اسمیت ایمیل گفت که بالاتر از حد نرمال معلم غیبت گزارش شده بود در مرکزی, Parkview و جعفر نمایشگاه مدارس; Mabelvale مان Henderson و Cloverdale, مدارس; و بوکر هنر آهنربا ویلیامز آهنربا Meadowcliff و Otter Creek مدارس ابتدایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>