NEC راه حل های صفحه نمایش منصوب راب Zeller معاونت فروش, مستقیم, نظر رهبری راه حل

جانباز صنعت به ارمغان می آورد پهنای گسترده ای از تجربه رشد در بازارهای جدید و هیجان انگیز

NEC راه حل های صفحه نمایش of America, Inc., پیشرو در ارائه دهنده تجاری صفحه نمایش LED و پروژکتور راه حل های اعلام انتصاب راب Zeller به عنوان معاونت فروش, مستقیم, نظر رهبری راه حل.

Zeller به ارمغان می آورد بیش از 25 سال از صوتی و تصویری با تکنولوژی تجربه به NEC صفحه نمایش, از جمله بیش از 20 سال در چراغ صفحه نمایش بزرگ سیستم طراحی و فروش و نظارت بر فروش NEC صفحه نمایش در حال رشد مستقیم نمایش LED نمونه کارها.

“راب دارای تجربه دست اول با تحول LED در بازار است و ما هیجان زده برای دیدن او رشد ما دید مستقیم رهبری کسب و کار با حمایت از نام تجاری جهانی ما” گفت: بتسی لارسون SVP فروش, NEC راه حل های صفحه نمایش از امریکا است. “به عنوان کسی که با یک سابقه طولانی از بسته شدن متعدد در مقیاس بزرگ پروژه های پیچیده تاسیسات راب ایده آل رهبر ما رهبری تیم فروش.”

“NEC دارای سابقه ای غنی از نوآوری صنعت-محصولات پیشرو و یکی از شناخته شده ترین برندهای تکنولوژی در جهان گفت:” راب Zeller. “پس از فروش محصولات متعددی را در این صنعت بیش از چندین سال NEC جدید LED, مدل های خواهد تخیل و موشکافی از مهمترین ویژگی های اقتصادی و عملکرد-محور مشتری. بازار شروع به قدردانی از بالاترین کیفیت محصولات LED و استانداردهای عملکرد و مشتریان می تواند اعتماد به نفس است که NEC ارائه می کسانی که انتظارات است.”

آنچه که او بیشترین هیجان را برای او در نقش جدید Zeller گفت: این فرصت را به استفاده از NEC برجسته شهرت برای ارائه ارزش های جدید. “با NEC میراث ارائه محصولات با کیفیت ما می خواهیم به گسترش LED فروش به بازارهای جدید و مشتریان جهانی است که ما برتر گزینه برای استقرار و پروژه های که شامل مجتمع های متعدد-نمایش تاسیسات,” او گفت:.

یکی از Zeller اهداف است که برای تقویت NEC نمایش حضور در جدید و رو به رشد بازار از جمله سرگرمی, که تمرکز در نقش های قبلی خود را با پاناسونیک و Daktronics. فراتر از سرگرمی غارت کمک خواهد کرد که فعال کردن فروشندگان جهانی به دوباره اختراع آجر و ملات تجربه با NEC پر جنب و جوش به رهبری راه حل است. کلید موفقیت Zeller گفت: برای نشان دادن مشتریان در دراز مدت ارزش NEC محصولات در مقایسه با رقابت.

“مستقیم نمایش LED در بازار اشباع شده است با کاهش درجه فن آوری است که اغلب منجر به بالاتر مجموع هزینه مالکیت بیش از زندگی از این نمایش گفت:” Zeller. “مشتریان می توانند تشخیص کاهش کل هزینه مالکیت در یک قیمت جذاب نکته هنگام خرید از یک تولید کننده معتبر مانند NEC نمایش.”

غارت و تیم خود را به جلو نگاه به ساختمان مستقیم نمایش LED بخشی از کسب و کار و پیشرو این شرکت به جدید و هیجان انگیز عمودی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در NEC نمایش مستقیم نمایش LED راه حل لطفا https://www.necdisplay.com/.

در مورد NEC راه حل های صفحه نمایش of America, Inc.
NEC راه حل های صفحه نمایش of America, Inc., یک طراح پیشرو و ارائه دهنده نوآورانه نمایش ارائه می دهد که وسیع ترین طیف وسیعی از محصولات موجود در بازار مانند تجاری و حرفه ای درجه بزرگ صفحه نمایش ال سی دی نمایش, دسکتاپ, مانیتور ال سی دی مستقیم نمایش LED صفحه نمایش یک خط متنوع چند رسانه ای و دیجیتال پروژکتور سینما و یکپارچه راه حل های صفحه نمایش. بهره گیری از فن آوری NEC Corporation و خود را در تحقیق و توسعه NEC تولید پیشرو بصری فن آوری و متمرکز بر مشتری راه حل برای طیف گسترده ای از بازارها از جمله آموزش و پرورش, خرده فروشی, حمل و نقل, پخش, سرمایه گذاری, بهداشت و درمان, خانه عبادت و بسیاری دیگر. NEC سازماندهی روشن تر جهان با کیفیت و قابلیت اطمینان از محصولات و خدمات مشتری برجسته. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NEC نمایش راه حل های امریکا, محصولات, تماس بگیرید (866) NEC-بیشتر و یا بازدید از وب سایت در www.necdisplay.com. ما را دنبال کنید ما کانال های رسانه های اجتماعی: Facebook, YouTube, Instagram, Twitter و LinkedIn.

در مورد NEC Corporation
NEC Corporation یک رهبر در ادغام آن ها و فن آوری های شبکه که به نفع کسب و کار و مردم در سراسر جهان است. با ارائه ترکیبی از محصولات و راه حل های عبور استفاده از تجربه این شرکت و منابع جهانی, NEC پیشرفته فن آوری های دیدار پیچیده و همیشه در حال تغییر نیازهای مشتریان خود است. NEC به ارمغان می آورد بیش از 100 سال از تجربه و تخصص در نوآوری در فن آوری به توانمند سازی مردم کسب و کار و جامعه است. برای اطلاعات بیشتر NEC در www.nec.com.

NEC گروه در سطح جهان را فراهم می کند “راه حل برای جامعه” است که ارتقاء ایمنی و امنیت و کارایی و برابری در جامعه است. تحت شرکت شرکت پیام “سازماندهی روشن تر جهان” NEC با هدف کمک به حل طیف گسترده ای از به چالش کشیدن مسائل و ایجاد ارزش های اجتماعی برای تغییر جهان از فردا. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html.

NEC یک علامت تجاری ثبت شده از NEC Corporation. تمام حقوق محفوظ است. دیگر محصول یا خدمات مارکس که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند. ©2019 NEC Corporation.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید