NEC به نام به CDP “فهرست” پیشرفته برای تغییر آب و هوا آب و امنیتی طرح

NEC Corporation خود را اعلام کرد تا انتخاب CDP (*1) “فهرست” خود را برای طرح در دو بخش تغییر آب و هوا آب و امنیتی است. این اولین بار است که NEC نامگذاری شده است به یک لیست به عنوان CDP به رسمیت می شناسد تعهد شرکت به تغییرات آب و هوایی و مدیریت پایدار آب.

NEC اعلام کرد تغییر آب و هوا مشی با هدف 2050 (*2) در جولای 2017 قرار است که پاسخ به مسائل زیست محیطی محور در تغییر آب و هوا به عنوان یکی از اولویت های مدیریت ارشد. NEC اعلام حمایت خود را از توصیه های این کارگروه مربوط به آب و هوا مالی آشکار (TCFD) (*3) در ماه جولای 2018 دریافت علم بر اساس اهداف (SBT) تصویب (*4) در اکتبر سال 2018 و در حال کار برای گسترش استفاده از برق سبز برای رسیدن به اهداف زیست محیطی. علاوه بر این, NEC است کاهش مقدار آب مورد استفاده در هر یک از این شرکت در سایت ها و حمایت فاجعه اقدامات متقابل از طریق ارائه رودخانه سیل پیش بینی با استفاده از سیستم های هوش مصنوعی و IoT.

NEC گروه در سطح جهانی و ترویج راه حل های خود را برای جامعه کسب و کار است که باعث ایجاد ارزش های اجتماعی از نظر ایمنی و امنیت و بهره وری و انصاف. رفتن به جلو, NEC ادغام خواهد شد, فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته و تخصص در حمایت از ایجاد کارآمد و پیچیده جامعه که در آن مردم می تواند منجر روشن تر و مرفه تر زندگی می کند.

یادداشت:

در مورد NEC Corporation
NEC Corporation یک رهبر در ادغام آن ها و فن آوری های شبکه که به نفع کسب و کار و مردم در سراسر جهان است. NEC گروه در سطح جهان را فراهم می کند “راه حل برای جامعه” است که ارتقاء ایمنی و امنیت و کارایی و برابری در جامعه است. تحت شرکت شرکت پیام “سازماندهی روشن تر جهان” NEC با هدف کمک به حل طیف گسترده ای از به چالش کشیدن مسائل و ایجاد ارزش های اجتماعی برای تغییر جهان از فردا. برای اطلاعات بیشتر NEC در https://www.nec.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید