NEC همکاران با Juniper Networks برای فعال کردن Telefonica شیلی شبکه IP فیوژن پروژه

Category: وب وایر Comments: No comments

NEC Corporation (NEC; بورس اوراق بهادار تهران: 6701) یک رهبر در ادغام آن ها و فن آوری های شبکه و Telefonica پیشرو در ارائه دهنده یکپارچه راه حل های ارتباطی اعلام کرده اند که راه اندازی Telefonica IP شبکه فیوژن پروژه برای شبکه های دیجیتال تحول در شیلی بازار است. NEC و زیرساخت های فروشنده شریک Juniper Networks همکاری برای اجرای پروژه با محصول و راه حل های یکپارچه سازی سیستم ها و قابلیت های.

Telefonica طراحی شده IP فیوژن پروژه شبکه به عنوان یک پلت فرم برای ترکیب خدمات به یک شبکه و زیرساخت ارائه پیشرفته خدمات ارتباطات و تبدیل تجربه مشتری برای تلفن همراه مسکونی و کسب و کار خدمات.

این پروژه نیاز به ظرفیت شبکه به گسترش با اجرای بیش از 170 گره های سراسر کشور تضمین مهاجرت موفق از مشتری خدمات و اطمینان نگهداری از قرارداد سطح سرویس (Sla). این پروژه نیاز به اجرای یک SDN راه حل است که می توانید کنترل هر یک از دستگاه ها از ارائه دهندگان مختلف در شبکه و همچنین طراحی و بهره برداری از یک بدون درز MPLS.

“NEC پشتیبانی از Telefonica شیلی با یک سطح بالا از شبکه دانش کار روش ها و استانداردهای کمک به اطمینان از موفقیت این پروژه گفت:” شیگرو Okuya معاون ارشد رئیس جمهور, NEC Corporation. “ما اتحاد جهانی با درخت عرعر را فراهم می کند NEC با دانش صمیمی از درخت عرعر سیستم عامل و فن آوری آن ضروری خواهد بود به موفقیت فیوژن پروژه است.”

“این شبکه جدید را فراهم خواهد کرد Telefonica شیلی مشتریان با مزایای قابل توجهی افزایش ظرفیت شبکه برای جلسه فعلی و آینده تقاضا برای عملکرد بالا و قابلیت اتصال و ساده سازی شبکه برای ارائه خدمات پیشرفته. IP جدید شبکه فیوژن خواهد بود به طور کامل آماده شده برای فعال کردن توسعه شبکه های 5G” گفت: کیتنو Carbajo, Telefonica مدیر هسته حمل و نقل و سیستم عامل های جهانی فناوری اطلاعات و واحد است.

چند درخت عرعر شبکه فن آوری استفاده شده است برای مقابله با چالش های پروژه: همگن end-to-end پلت فرم مبتنی بر درخت عرعر MX-سری تکنولوژی (MX2000, MX960) به همراه درخت عرعر گره برش تکنولوژی به شبکه کارآمد تر گرد HL1 با HL2 و همچنین HL2 با HL3 و disaggregating توابع در HL4 در اشخاص مختلف (کسب و کار PE و بند) که به طور قابل توجهی کاهش می دهد مقدار کل فیزیکی تجهیزات که مورد نیاز است. علاوه بر این درخت عرعر شبکه پیاده سازی و اتوماسیون آزمون (نیتا) ابزار را قادر می سازد به طور خودکار تجدید نظر و تغییرات برنامه نویسی در تاسیسات و مهاجرت.

در مورد شبکه های درخت عرعر
Juniper Networks چالش های ذاتی پیچیدگی می آید که با شبکه در multicloud عصر. ما این کار را با محصولات و راه حل ها و خدمات است که تبدیل راه مردم, اتصال, کار و زندگی می کنند. ما ساده سازی روند انتقال به امن و خودکار multicloud محیط زیست برای فعال کردن امن هوش مصنوعی هدایت شبکه که برای اتصال جهان است. اطلاعات اضافی را می توان در شبکه های درخت عرعر (www.juniper.net) و یا اتصال با درخت عرعر در توییتر و LinkedIn Facebook.

درخت عرعر شبکه Juniper Networks آرم و Junos علائم تجاری ثبت شده Juniper Networks, Inc. و/یا وابسته به آن در ایالات متحده و کشورهای دیگر است. نام های دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

در مورد Telefónica
Telefónica یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی در جهان توسط بازار سرمایه و تعدادی از مشتریان با جامع ارائه و کیفیت اتصال که تحویل داده شده است بیش از سطح جهانی ثابت تلفن همراه و پهنای باند شبکه. به عنوان یک شرکت در حال رشد آن به خود می بالد در ارائه یک دیفرانسیل با تجربه بر اساس هر دو در آن ارزش شرکت و یک موقعیت که در دفاع از منافع مشتری.
این شرکت با حضور قابل توجهی در 14 کشور و 344 میلیون دسترسی در سراسر جهان است. Telefónica 100% ذکر شده شرکت و سهام آن در حال معامله در بازار سهام اسپانیایی و کسانی که در نیویورک و Lima.

در مورد NEC Corporation
NEC Corporation یک رهبر در ادغام آن ها و فن آوری های شبکه که به نفع کسب و کار و مردم در سراسر جهان است. NEC گروه در سطح جهان را فراهم می کند “راه حل برای جامعه” است که ارتقاء ایمنی و امنیت و کارایی و برابری در جامعه است. تحت شرکت شرکت پیام “سازماندهی روشن تر جهان” NEC با هدف کمک به حل طیف گسترده ای از به چالش کشیدن مسائل و ایجاد ارزش های اجتماعی برای تغییر جهان از فردا. برای اطلاعات بیشتر NEC در https://www.nec.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>