مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق در بسته محرک اقتصادی برای مبارزه با کروناویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مرکز سمت چپ با کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شنبه در کاپیتول هیل.

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

واشنگتن—مجلس سنا مذاکره کنندگان و به خصوص در دولت مشغول به کار برای پاک کردن باقی مانده از موانع برای یک معامله در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک عظیم لایحه طراحی شده برای محافظت از اقتصاد ایالات متحده از بنیادی ترین عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سهام بسیج در اخبار است که یک برخورد نزدیک با میانگین صنعتی داو جونز افزایش بیش از 11 درصد آن بهترین روز از سال 1933.

قانونگذاران مقامات دولت و مشاوران گفت: مسائل مربوط به 500 میلیارد دلار در صنعت کمک وام و گسترش بیمه بیکاری به حال تا حد زیادی حل و فصل شده است, ترک معدودی از موارد حل نشده در سمت چپ برای به توافق برسند. در اوایل روز برخی از نمایندگان مجلس پیش بینی معامله شد و تنها چند ساعت دور.

اما سناتور جمهوریخواه چپ یک بعد از ظهر ملاقات با مقامات دولت گفت: این روند تا به حال شده است گرفتار را به عنوان هر دو طرف قرار داده و توافق مفاهیم به نوشتن. هیچ معامله ای پدید آمده که مذاکرات ادامه داد: نیمه شب گذشته.

اریک Ueland کاخ سفید قانونی مدیر امور گفت که کمک دولت به صنعت هواپیمایی بود که در میان final مسائل.

میچ مک کانل دادن به وضعیت گزارش مذاکرات روز شنبه در کف سنای آمریکا در واشنگتن است.

عکس: CNP/زوما پرس

“برخی از مردم مورد بحث قرار داده اند وام های دیگران را مورد بحث کمک های مالی. ما در ادامه به نوع کار از طریق که” آقای Ueland گفت: از کمک برای خطوط هوایی.

سنا می تواند حرکت به سرعت رای در بسته در روز بعد اگر به توافق رسیده است.

“من معتقدم که ما در 5-حیاط خط” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) گفت: در آمریکا هستند. “من امیدوارم که امروز روز این بدن خواهد آن را انجام داده.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) گفت: او را نمی بینم هر گونه باقی مانده مسائل است که نمی تواند حل و فصل شود. “شب گذشته من فکر کردم که ما در 5-خط محوطه. در حال حاضر ما روی 2,” او گفت:.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که رهبری مذاکرات برای جمهوری خواهان گفت: صبح روز سه شنبه که او انتظار می رود یک معامله است. او و آقای شومر به پایان دور آخر مذاکرات شب شنبه پیش بینی آنها می تواند به زودی نهایی کردن یک توافق که آقای شومر گفت می تواند اجرا به 2 تریلیون دلار.

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله برای مردم کشور ما” رئيس جمهور تهمت و گفت: در سخنان روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه.

مربوط تصویری

به عنوان مجلس سنا در تلاش برای تصویب یک coronavirus بسته نجات وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib به نظر می رسد در چهار تفاوت کلیدی بین این نجات و یکی از سال های 2008 و 2009. عکس: Saul لوئب/گتی ایماژ

آقای Mnuchin گفت او شده است به طور منظم در تماس با رئیس جمهور تهمت که حمله دموکرات ها چندین بار در توییتر در طول مذاکرات دوشنبه شب در یک نقطه پرسیدن که آیا دموکرات ها “می خواهید این ویروس را به نفع خود.”

رئیس جمهور صبح روز سه شنبه گفت: کنگره “باید تایید معامله بدون همه مزخرف است.”

اختلافات هنوز هم کند شدن روند پیشرفت مذاکرات. علاوه بر تفاوت در صنعت هواپیمایی کمک های جمهوری خواهان و دموکرات ها باقی ماند و در تقابل کشاورزی و کمک های غذایی به گفته افراد آشنا با این موضوع. مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) روز سه شنبه گفت که او نگران بود در مورد معامله فاقد آن افزایش برای Supplemental Nutrition Assistance Program.

“یکی از چیزهایی که من در مورد گذشته این بود که ما تا به حال 15 درصد افزایش در ضربه محکم و ناگهانی به امنیت غذایی و تغذیه طرح های. همانطور که از شب گذشته گفتند که من امیدوارم که چنین نیست زیرا که خیلی مورد نیاز,” او گفت:.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر در کاپیتول هیل.

عکس: مریم f. کالورت/ایسنا

دو طرف نیز مبارزه با بیش از بودجه گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک به عنوان دموکرات ها در برابر جمهوری خواه تلاش برای فراهم کردن پول بیشتر به سازمان.

هر چند خانم پلوسی معرفی خود قانون روز دوشنبه اضافه کرد احتمالا یک عامل پیچیده به مذاکرات او نشان داد او را بررسی احتمالی سنا توافق. آقای شومر گفت که او در تماس با خانم پلوسی.

خانم پلوسی روز سه شنبه گفت که او راضی شد با تغییرات مجلس سنا دموکرات ها تا به حال امن به این لایحه و پیش بینی کرد که دو طرف می تواند رسیدن به یک توافق در ساعت است.

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده” خانم پلوسی گفت: در CNBC اضافه کرد: “ما فکر می کنیم این لایحه منتقل شده است به اندازه کافی به سمت کارگران است.”

او گفت که مجلس می تواند با تصویب این لایحه به سرعت اتفاق آرا موافقت هر چند که یک نماینده مجلس می شی و کاهش سرعت روند. چندین واکنش نشان داد و گفت آنها ممکن است موافق به تصویب این لایحه به اتفاق آرا ارائه ممکن است چالش به تصویب نهایی معامله در خانه.

دو طرف شد و نزدیک شدن به توافق بر روی یکی از اصلی باقی مانده چسبیده امتیاز: نظارت بر 500 میلیارد دلار است که جمهوری خواهان تا به حال پیشنهادی برای تخصیص به کمک مضطرب کسب و کار. دموکرات ها به دنبال کنترل آن بودجه که شامل وام های ساخته شده به طور مستقیم توسط وزارت خزانه داری و backstop برای ضرر و زیان در فدرال رزرو اعطای وام و تسهیلات.

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • شرکت های دریافت پول نقد تزریق تحت سنا مالیاتی پیشنهاد
  • سناتور نزاع میان استرس زا مذاکرات
  • مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن دوئل در جلسات مطبوعاتی
  • Dow و S&P 500 با افزایش نوسانات همچنان ادامه دارد
  • ایالات متحده به استفاده از دفاع تولید عمل برای اولین بار در بیماری همه گیر کوروناویروس
  • ژاپن موافقت کمیته بین المللی المپیک به تاخیر در بازی های المپیک 2020 در حدود یک سال
  • چین هوبئی استان به سهولت Coronavirus مستند

در حالی که جزئیات هنوز هم موضوع برای مذاکره آقای Mnuchin و آقای شومر در موافقت کرده اضافی نظارت از بودجه با توجه به چندین نفر درگیر در این مذاکرات. یک مقام ارشد دولت رسمی و خانم پلوسی گفت: توافق خواهد ایجاد یک بازرس کل و نظارت هیئت مدیره برای بودجه.

همراه با تمایل به ترک کنگره سریع گسترش ویروس در سراسر کشور و سازندگان: بسیاری از اقتصاد آمریکا افزوده است ضرورت برای قانونگذاران برای رسیدن به یک معامله بر روی قطعه سوم از قانون در پاسخ به شیوع بیماری. سناتور کار می کرد از طریق آخر هفته مذاکره در جلسات ماراتن و حتی به عنوان یک تعداد زیادی از قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

این صنعت کمک فقط یک بخش گسترده ای بسته است که جمهوری خواهان در ابتدا امیدوار بود به تصویب دوشنبه قبل از دموکرات ها دو بار مسدود گام. ایران با لایحه ای که منعکس مذاکرات با دموکرات ها شامل $350 میلیارد دلار تضمین شده کسب و کار کوچک وام و همچنین گسترش مزایای بیکاری است که می تواند هزینه بیش از $200 میلیارد.

دموکرات ها تا به حال تحت فشار قرار دادند برای این قانون شامل گسترش مزایای بیکاری به عنوان چهره اقتصاد چه چیزی می تواند یک رکود شدید در ماه های آینده. آقای شومر گفت: در طبقه سنا سهشنبه که بر اساس این توافق دولت فدرال خواهد پرداخت کامل حقوق و دستمزد کارگران گذاشته به دلیل همه گیر به مدت چهار ماه.

دموکراتیک مشاور آشنا با این مذاکرات گفت که دموکرات ها تا به حال امن 600 دلار در هفته افزایش در بالای سطح فعلی از مزایای بیکاری به مدت چهار ماه. دستیار همچنین گفت: کسانی که منافع خواهد بود تمدید قرارداد کارگران مترجمان آزاد و دیگر غیر متعارف کارگران است.

جمهوری خواه لایحه نیز نامیده می شود برای ارسال پول نقد به طور مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها ارائه یک بار پرداخت 1200 دلار برای مالیات دهندگان با قیمت 500 دلار در دسترس برای کودکان آمریکایی زیر سطح معینی درآمد.

فراتر از گسترش بیمه بیکاری و قرار دادن بیشتر نظارت در صنعت وام دموکرات ها نیز به دنبال اضافه کردن بودجه اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به این لایحه. مردم آشنا با این مذاکرات گفت که دموکرات ها تا به حال امن $130 میلیارد دلار بودجه برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار در کمک به دولت ها و دولت های محلی در ایران.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن برای اندرو Duehren در [email protected] و جاشوا Jamerson در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>