همسایگان زمین های برتر کشور گراد انتقال

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس مربی مایک همسایه فرود آمد مسلما شماره 1 فارغ التحصیل انتقال در بسکتبال زنان که Oregon State گارد سرنوشت Slocum اعلام کرد قصد دارد به یک Razorback.

Slocum, 5-7 شد همه Pac 12 گارد فصل گذشته پس از به طور متوسط 14.9 امتیاز 2.9 ریباند و 4.7 کمک در بازی برای Beavers که در پایان فصل رتبه شماره 14 در کشور است. او شات 44.8 درصد از میدان 36.8 درصد فراتر از 3 نقطه خط و 78.9 درصد در خط.

او 507 حرفه ای کمک می کند که شماره 2 در سراسر کشور در میان غیر سالمندان است. او فوری واجد شرایط و قادر خواهد بود به بازی در طول 2020-2021 فصل است.

Slocum که WBCA ملی دانشجوی سال اول از سال 2017 در مریلند بازدید آرکانزاس و همسایگان و پس از او سمت چپ Terrapins قبل از انتخاب ایالتی اورگان. او یک نویسنده برای دو سال گذشته برای Beavers در.

Slocum بود که متعهد به همسایگان در واشنگتن سال سوم اما د-متعهد و امضا شده با مریلند به طور متوسط 15.4 امتیاز و 4.5 کمک در بازی به عنوان یک اشتباه دوم.

او به طور متوسط 24.6 امتیاز 6.8 ریباند و 6.1 کمک در بازی در کوه مشاهده دبیرستان در نصف النهار آیداهو به عنوان یک ارشد. او یک مک دونالد آمریکایی و Gatorade خارجه بازیکن سال در آیداهو به عنوان یک کاربر و ارشد.

ESPN امتیاز خود را 5 ستاره استخدام شماره 3 نقطه گارد و شماره 7 به طور کلی چشم انداز در این کشور در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>