همسایگان زمین بالا 25 چشم انداز در ’23 کلاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس بسکتبال زنان مربی مایک همسایگان خود را دریافت کرد اولین بار تعهد در 2023 کلاس با علاوه بر این از یکی از این کشور چشم انداز بالا.

دسته کوچک موسیقی جاز گارد Maryn کماندار 5-8, از دربی, کن., متعهد به Razorbacks در روز سه شنبه. او No. 23 چشم انداز در کشور و در کلاس خود را با توجه به آبی و ستاره بسکتبال است.

او را انتخاب آرکانزاس بیش از ارائه بورس تحصیلی از کانزاس Kansas State, آیووا, خارجه نبراسکا, ویچیتا ایالت میسوری ایالتی و واشنگتن است.

“آن احساس حق” آرچر گفت. “من حتی نمی دانم که چگونه به آن را توصیف. این احساس شگفت انگیز است. من می دانستم که این جایی است که من می خواستم. من می دانم که مربی همسایگان توانایی های خود را برای توسعه بازیکنان و توانایی های خود را برای کمک به آنها در رسیدن به رویاهای آنها می خواهند برای رسیدن به چیزی است که من واقعا تحسین.

“من می خواهم به بخشی از برنامه های خود را و من می خواهم به بازی برای یک مربی مثل او.”

آرچر به طور متوسط 11.6 امتیاز 3.3 ریباند و 2 پاس گل در هر بازی برای یک برنامه است که یک 67-4 ضبط بیش از سه فصل است.

او شات 46.3 درصد از میدان 38.6 درصد فراتر از 3 نقطه خط و 71.4 درصد از پرتاب آزاد به عنوان یک دانشجوی سال اول.

کماندار ساخته شده غیر رسمی بازدیدکننده داشته است به فایت در تابستان گذشته و ژان. 12.

“من عاشق آرکانزاس پس از من پایین رفت و در اولین دیدار” او گفت:. “آن را احساس مانند آن را که من می خواستم.”

او کمک کرد تا منجر پلنگ به یک 21-2 ضبط و دولت نیمه نهایی فصل گذشته قبل از covid-19 مجبور به لغو این مسابقات است. او نام اولین-تیم کلاس 6A VYPE همه دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>