Neiman Marcus خروج می تواند موهبت در لباس مبدل برای هادسون متری

Neiman Marcus’ تصمیم به ترک آن را به تازگی اجاره فضا در هادسون متری می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل برای این مجتمع عظیم دیگر خرده فروشی مستاجران.

Glitzy فروشگاه پنج شنبه اعلام کرد این امر می تواند تخلیه آن 188,000 فوت مربع نیویورک حفاری دو ماه پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی و کمی بیش از یک سال پس از امضای قرارداد با Hudson متری توسعه دهنده مربوط Cos. مربوط است تصمیم به دوباره کاری در فضا به دفاتر پس از Neiman مارکوس برگ. این معلوم نیست که خواهد شد.

اگر چه خرده آینده تیره است به عنوان چشم انداز شهر صحنه خرده فروشی به طور کلی آن را به عنوان ظهور از coronavirus همه گیر مرتبط نیاز نیست اخم گفت: Jeffrey Rosemanیک نایب رئیس و خرده فروشی در بروکر نیومارک کریگ نایت فرانک.


Roseman گفت که او فکر می کند تبدیل به دفاتر یک ایده عالی است.

“این بسیار بهتر است که زندگی در فضا از مرگ یک فروشگاه” او گفت:. “یک دفتر است که به هزاران نفر از کارکنان راه رفتن را از طریق وجود دارد در تمام طول روز طولانی است. Neiman سال گذشته نبود کمک دیگر خرده فروشان.”

“این مایه تاسف است که Neiman قادر به دستیابی به موفقیت است که دیگر خرده فروشان را در بر داشت در محوطه هادسون” گفت: جان دادند سخنگوی مرتبط است. “این نیز باز می شود تا یک فرصت عالی برای ایجاد فوق العاده جذاب فضای اداری با بزرگترین طبقه صفحات موجود در شهر نیویورک است.”

اگر چه در آینده از فضای اداری شده است به سوال نامیده می شود با این بیماری همه گیر است که بخش از بازار املاک و مستغلات است مراتب بسیار بهتر از آن خرده فروشی آمریکا ، مربوط به جمع آوری تمام خود را اجاره دفتر و 93% اجاره Weinstein گفت. در عین حال, خرده فروشی, جای خالی باید مشخصی در این شهر اصلی خرید دالان CBRE گزارش شده است.

قابل توجه شرکت های بزرگ مستاجران در هادسون متری مجموعه شامل سی ان ان و Facebook. BlackRock تنظیم شده است به حرکت در زمانی که 50 هادسون متری به اتمام است در سال 2022.

توسعه دهنده در حال صحبت کردن با مستأجران بالقوه است که نشان داده اند علاقه به Neiman اما هیچ معاملات امضا شده است و معلوم نیست که آیا این فضا را به فقط یک شرکت یا چند به گفته یک منبع نزدیک به این موضوع است.

“اگر من یک کافی شاپ بود من می خواهم هیجان زده” Roseman گفت. آن را غیر مومن برای بازار نیست که یک خرده فروشی لنگر اما توسعه دهندگان و صاحبخانه ها با توجه به روش های جدید.

“لنگر فروشگاه می روم گاهی اوقات آسانسور ابر” Roseman گفت که Neiman خروج را تقویت سایت را در, بیشتر مردم و کمک به دیگر خرده فروشی مستاجران.

سال از هم اکنون لنگر خرده فروشی لزوما به معنای از 200 ، 000 فوت مربع فروشگاه Roseman گفت. لنگر می تواند یک مرکز تناسب اندام, او گفت:, و یا یک فیلم و تئاتر است.

“آن را نمی توان راه آن را در مفهوم سنتی” او گفت:, “که در آن آنها را در یک فروشگاه و اطراف آن ساخت.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید