Neiman Marcus از دست رفته بهره پرداخت سنگ مرمر خط الراس می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Neiman Marcus گروه Ltd می باشد. از دست رفته پرداخت در برخی از اوراق قرضه خود را با توجه به نامه ای از سنگ مرمر خط الراس سرمایه LP بالا بردن احتمال این که لوکس خرده فروش فزاینده است به طور پیش فرض.

در نامه ای به Neiman Marcus, تخته سنگ مرمر ریج گفت: فروشگاه های زنجیره ای شد و در حال حاضر به طور پیش فرض در بدهی های خود را پس از شکست به پرداخت بهره بر روی آن 2021 اشاره می کند که شرکت سرمایه گذاری صاحب. به طور معمول پرداخت از دست رفته باعث 30 روز مهلت قبل از یک رویداد رسمی به طور پیش فرض اثر طول می کشد. حذف مقادیر به 5.7 میلیون دلار, با توجه به یک سنگ مرمر ریج نماینده.

Coronavirus خاموش است ضربه سخت در فروشگاه های بزرگ که در حال حاضر تحت فشار از رقابت آنلاین و سقوط بازار ترافیک قبل از همه گیر خاموش ترین از درآمد خود را.


Neiman Marcus آشکار تصمیم به خودداری از اوراق قرضه می آید پس از بلومبرگ گزارش داد که با توجه به تشکیل پرونده برای ورشکستگی. در اوایل این هفته, J. C. Penney Co. همچنین صرفنظر از پرداخت بهره و نشسته اند با مشاوران با ورشکستگی در میان گزینه های مورد بحث.

دالاس-بر اساس Neiman Marcus کاهش یافته است به نظر. این پرداخت از دست رفته بود قبلا گزارش رویترز.

در نامه امضا شده توسط مدیریت شریک دانیل Kamensky, سنگ مرمر, خط الراس آن تجدید شکایت که Neiman مارکوس در زمان استفاده از طلبکاران با یک دارایی مختلط که تضعیف ادعای خود را در رشد سریع آنلاین MyTheresa واحد.

“توسط قادر می سازد و اجازه می دهد نادرست انتقال این شرکت تاج, جواهر, میلیارد دلار MyTheresa دارایی به خارج از حامیان پول بدون در نظر گرفتن شما را ترک کرده اند یک لاشه یک شرکت برای باقی مانده سهامداران قرار داده اند و هر دو Neiman طبقه حق رای دادن و هزاران شغل در معرض خطر” Kamensky نوشت.

ورشکسته و تلاش برای سازماندهی مجدد در طول یک قرنطینه می تواند فاجعه آمیز برای خرده فروشان با فروشگاه توقیف و درآمد کند به شدت. طلبکاران که معمولا ممکن است فشار برای انحلال به افزایش خود را بهبود ممکن است بلک تحت شرایط فعلی به دلیل آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار اگر زنجیره ای تعطیل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>