Neste به عنوان پایدار ترین نام تجاری در صنعت توسط فنلاندی مصرف کنندگان

Category: وب وایر Comments: No comments

Neste شده و رتبه بندی به عنوان پایدار ترین نام تجاری در سوخت صنعت با توجه به فنلاندی مصرف کنندگان است. پایدار نام تجاری شاخص™ مطالعه مصاحبه در مجموع 9,480 فنلاندی مصرف کنندگان در سن 16 تا 75 و در مارک های مختلف.
 
این رتبه بندی نشان می دهد که چگونه پایدار یک نام تجاری است که تصور می شود توسط مصرف کنندگان و چرا. پاسخ دهندگان ارزیابی برندها در معیارهای مبتنی بر محیط زیست و مسئولیت اجتماعی است. بر اساس رتبه بندی جهانی سازمان ملل متحد و اهداف توسعه پایدار (SDG) و مطالعه همچنین حفاری در اعماق تمرکز خاص مناطق مربوط به هر صنعت.
 
“من خوشحال هستم که برای دیدن همچنین مصرف کنندگان ارزش هدف ما برای ایجاد یک سیاره سالم برای فرزندان ما و تلاش ما در پایداری. این ما را تشویق می کند و حتی بیشتر برای حمل کردن ما برنامه های بلند پروازانه برای رسیدن به خنثی کربن تولید 2035” می گوید: Salla Ahonen معاون رئیس جمهور برای پایداری در Neste.

نتایج منتشر شده در سه شنبه 24 مارس سال 2020 است. پایدار نام تجاری شاخص اروپا بزرگترین مستقل با نام تجاری مطالعه با تمرکز بر پایداری. بر اساس بیش از 58,000 مصرف کننده مصاحبه های انجام شده در Nordics هلند و بالتیک سالانه آن را با هدف برجسته کردن ارزش نام تجاری پایدار و افزایش دانش در توسعه پایدار در نام تجاری و ارتباطات است.

Neste در مختصر

Neste (NESTE, Nasdaq هلسینکی) ایجاد راه حل های پایدار برای حمل و نقل کسب و کار و مصرف کننده نیاز دارد. ما طیف گسترده ای از انرژی های تجدید پذیر محصولات مشتریان ما را قادر به کاهش گازهای آلاینده. ما بزرگترین تولید کننده جهان از انرژی های تجدید پذیر دیزل تصفیه شده از زباله و باقیمانده معرفی تجدید پذیر راه حل نیز به حمل و نقل هوایی و صنایع پلاستیک. ما همچنین یک فن آوری پیشرفته refiner با کیفیت بالا و محصولات نفتی است. ما می خواهیم به یک شریک قابل اعتماد به طور گسترده ای با ارزش تجربه و تخصص پژوهش و پایدار ، در 2019, Neste درآمد بود و در یورو 15.8 میلیارد دلار است. در سال 2020 Neste قرار داده شده 3 روز جهانی 100 لیست از پایدار ترین شرکت ها در جهان است. ادامه مطلب: neste.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>