نستله و ضریب هوشی تجدید شریک در نرم پلاستیک بازیافت در بازیابی منابع محاکمه

Category: وب وایر Comments: No comments

نستله و استرالیا بازیافت ضریب هوشی تجدید اعلام کرد یک دادگاه است که با هدف دیدن نرم پلاستیک های جمع آوری شده از بیش از 100 ، 000 خانه از طریق kerbside بازیافت و منحرف از محل های دفن زباله.

با افزایش تقاضای مصرف کننده برای بهبود بازیافت محاکمه با هدف پیدا کردن یک راه برای جمع آوری مرتب سازی و پردازش پلاستیک نرم است که می تواند به طور گسترده به تصویب رسید.

ضریب هوشی تجدید مدیر عامل Danial گالاگر گفت: وجود دارد یک فرصت تبدیل نرم پلاستیکی از ضایعات به منابع. نرم پلاستیک نه تنها تا 20 درصد از حجم استرالیا خانوار دفن زباله, سطل, اما نیز اغلب در بر داشت به اشتباه قرار داده شده در سطل بازیافت.

“اکثر مواد بهبود امکانات (MRFs) نمی تواند جدا پلاستیک نرم افزاری از دیگر موارد در خانواده بازیافت بنابراین در حالی که نرم پلاستیکی بازیافت می تواند آنچه که ما فاقد یک قوی مقیاس پذیر سیستم های جمع آوری و پردازش آن با استفاده از موجود kerbside مجموعه” آقای گالاگر گفت.

“ما طراحی کرده ایم محاکمه به طوری که در بخش جلویی آن را پشتیبانی خانهدار به قبل از مرتب کردن بر اساس خود را از جنس پلاستیک نرم و آن را به یک بازیافت جریان در حالی که در پشت صحنه خواهیم با استفاده از آزمون طبقه بندی شده اند پلاستیک نرم به عنوان یک منبع در انواع مختلف فرآیندهای تولید,” او گفت:.

نستله استرالیا مدیر عامل شرکت ساندرا مارتینز گفت: نستله می خواستم برای پیدا کردن پایدار مسیرهای بازیافت بسته بندی.

“در حالی که ما در حال کار به همه ما بسته بندی قابل بازیافت که از پلاستیک نرم است که نیاز به تمرکز بیشتر و همکاری. ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای رانندگی بیشتر بازیافت در اینجا” Ms مارتینز گفت.

“نستله به عنوان برنامه ای برای کاهش ما باکره پلاستیکی استفاده و افزایش مقدار مواد غذایی درجه بازیافت پلاستیک بسته بندی استفاده می کنیم ما نیاز پلاستیکی جمع آوری می شود. با توجه به مقدار کم نرم پلاستیکی جمع آوری شده از مصرف کنندگان امروز ما امیدواریم که این دادگاه می تواند باز کردن پتانسیل قابل توجهی برای نرم پلاستیکی بسته بندی برای تبدیل شدن به یک منبع.”

خانم مارتینز گفت: نستله هم می خواستم برای کمک به مردم برای بازیافت موثر است.

“استرالیا در حال مشتاق بازیافت و می خواهید بهتر بازیافت سیستم را که پلاستیکی بسته بندی از محل های دفن زباله. این محاکمه را کشف چگونه خانواده ها درک نرم پلاستیک مجموعه و پاسخ به سوالات مهم در مورد چگونه آن را تحت تاثیر خود در خانه بازیافت رفتار. ما باید یک چشم انداز برای استرالیا به یک زباله رایگان در آینده.”

این پروژه آغاز خواهد شد با یک خلبان از 2000 خانوار پس از آن قصد دارد به گسترش به بیش از 100 ، 000 خانوار بعدها در سال پردازش در حدود 750 تن از پلاستیک نرم که در غیر این صورت ارسال می شود به محل های دفن زباله. مکان به صورت آزمایشی در حال حاضر در دست بررسی است.
محاکمه خواهد شد به طور رسمی اعلام کرد در ملی پلاستیک اجلاس در مجلس در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>