Netflix اعلام کرد 6 بیشتر پروژه های خارج از ترکیه

Category: وب وایر Comments: No comments

Netflix پیشرو در جهان جریان سرگرمی خدمات ارائه شده محتوای آن تخته سنگ های برنامه ریزی شده برای سال 2020 را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از معاملات جدید در مورد عناوین آینده خواهد شد که تولید شده در ترکیه و در دسترس در 190 کشور جهان است.

Pelin Distas مدیر از محتوای اصلی است گفت: “ترکیه با تاریخ غنی و میراث فرهنگی است خانه را به بسیاری از داستان بی حد و حصر. ما همچنین می دانیم که ما باید به نویسندگان و بازیگران بزرگ بزرگ مدیران و خدمه است. ما بر این باوریم که این معتبر داستان گفته شده توسط این شگفت آور استعدادها خواهد بود شادی به سازمان دیده بان را برای اعضای خود در سراسر جهان است. این است که چرا ما همچنان به سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر Netflix اصل در ترکیه است.”

شما می توانید در زیر اطلاعات برای همه اطلاعیه های ساخته شده در طول ارائه:

 اگر تنها – Produced by Ay Yapim ایجاد شده توسط Ece Yorenc و کارگردان Cagan Irmak همراه با Umut آرال سری ستاره Ozge Ozpirincci (Reyhan), Birkan Sokullu (Nadir), Burak Yamanturk (Cihan), Elifcan Ongurlar (عایشه), احمد رفعت Sungar (Cem), Umit Erdil (Ates), Feyyaz Yigit (Hizir), Mustafa Avkiran (Sattas), Filiz Tacbas (Nihal) و Selcuk Borak (Fahrettin).

سری داستان Reyhan که ناراضی و نا امید در ازدواج با نادر. در تاریخ 27 جولای 2018 در 8:19pm در طول یک شب که در آن او احساس خسته از شوهرش كه او را شناخته شده از خود را ختنه را, از, ازدواج, خود 9 ساله دوقلو بودند که تصور به عنوان یک نتیجه از یک کاندوم زندگی او منجر اما بیشتر از خودش قوی ترین ماه خون گرفتگی از گذشته 500 سال طول می کشد. و به لطف یک معجزه Reyhan سفر در زمان به نقطه عطف زندگی او شب نادر پیشنهاد به او اما این بار با حکمت او 30 سال به خود.

 فاطمه – تولید شده توسط Basak Abacigil ایجاد شده و کارگردانی شده توسط up-and-coming نویسنده Ozgur Onurme سری به پیروی از داستان فاطمه (35) و معمولی تمیز کردن خانم که مرتکب یک قتل غیر منتظره در حالی که جستجو برای از دست رفته شوهر, Zafer بود که فقط از زندان آزاد شده. Zafer را خطرناک زیرزمینی همکاران به زودی پیدا کردن آنچه که او انجام داد و تنها راه برای زنده ماندن در این جهان انسان است به ادامه کشتار. او دور می شود با آن بیش از حد – از آنجا که هیچ کس او را طول می کشد به بیش از یک پاک کننده معمولی او تبدیل به یک قاتل نامرئی. در نهایت قتل می شود یک نسخه برای سال مبارزه و غم و اندوه است که او تا به حال سرکوب و بخشی از هویت او باید به مقابله با.

داغ جمجمه در جهان متزلزل توسط یک بیماری همه گیر از جنون است که اسپرد از طریق زبان و گفتار سابق زبانشناس Murat Siyavus است که در دراز مدت مخفیگاه تنها فرد مرموزی تحت تاثیر این بیماری است. شکار بی رحمانه ضد اپیدمی موسسه Murat مجبور به ترک منطقه امن و فرار از درون شعله های آتش و خرابه های مرموز خیابان استانبول که در آن او به جستجوی راز خود را “داغ جمجمه” – ماندگار علامت این بیماری است.

یک راه برای فردا – این علائم اولین مارک Netflix اصلی فیلم بیرون آمدن از ترکیه, بازیگران Dilan Cicek Deniz و Metin Akdulger کارگردانی و ایجاد معشوق Ozan Aciktan تولید شده توسط OG Medya. این فیلم به تصویر می کشد داستان عاشقانه دو غریبه که ملاقات در یک سفر از آنکارا به ازمیر. اگر چه داشتن یک شروع رابطه خود را طول می کشد یک مسیر متفاوت زمانی که آنها متوجه آنها باید برای مقابله با خود را و می خواهم برای تمیز کردن تخته سنگ به عنوان آنها را به یکدیگر می دانند.

یک راه برای فردا راه اندازی خواهد شد در Netflix بکشد در سطح جهان در ژوئن 19.

Exatlon چالشExatlon بین المللی ورزشی واقعیت رقابت فرمت متعلق به Acun Medya. Exatlon چالش با نام تجاری جدید نسخه Exatlonبا یک پیچ و تاب و مدرن است که ویژگی های ترکیه مورد علاقه اثرگذارندهها از رسانه های دیجیتال است. میزبانی Orkun Isitmak به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژه واقعیت رو کردن بخش در هر قسمت توسط Oguzhan Ugur, Exatlon مبارزهe یک حماسه ورزشی واقعیت نشان می دهد که نه تنها به دنبال بهترین بازیکن اثرگذارندهها بلکه یکی که بیشتر ‘روده’. نشان برتر خواهد شد در 3 ژوئیه در ترکیه است.

هدیه S3 تجدید – پس از موفقیت فصل اول, Netflix اعلام کرد که هدیه ای است تا برای سومین و آخرین فصل آن خواهد شد راه اندازی در سال 2021 اصلی عکاسی است که انتظار می رود برای شروع این بهار. همانطور که قبلا اعلام, فصل دوم از سری ضرب گلوله کشته شده بود در کنار فصل اول و قرار است به راه اندازی در سپتامبر سال 2020 تاریخ دقیق به اشتراک گذاشته شود بعد.

بعلاوه جدا از همه برنامه نویسی اصلی ذکر شده در بالا Netflix نیز اعلام کرد کسب بسیار موفق فیلم هایی مانند معجزه در سلول شماره 7 (Yedinci Kogustaki Mucize), خواهر در قانون (Eltilerin Savasi) و راه ما (<url> Boyleyiz) راه اندازی می شود در Netflix بکشد خود را زیر اکران پنجره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>