جدید AgTech شتاب دهنده اعلام کرد در Champaign

Category: وب وایر Comments: No comments

CHAMPAIGN, ILLINOIS – ملی رتبه بندی راه اندازی شتاب دهنده gener8tor و سرمایه گذاری صندوق سرمایه سرا سرمایه گذاری اعلام کرده اند یک همکاری جدید را به برنامه نویسی برای agtech آمدن به Champaign. تحت پرچم ایلینوی AgTech شتاب دهنده این برنامه ارائه خواهد شد تحت gener8tor را gBETA و gener8tor accelerator مدل های شروع و در تابستان سال 2020 با تشکر برای حمایت از کشاورزی-Fab, Inc., Fox Development Corp. گوهر ملک سرمایه UIUC تحقیقات پارک دانشگاه ایلینوی و Champaign County توسعه اقتصادی شرکت.

شروع و در تابستان سال 2020 کنسرسیوم ارائه خواهد شد gBETA AgTech رایگان, هفت, هفته, شتاب دهنده برای شرکت های نوپا. به عنوان بخشی از gBETA AgTech هر یک از پنج شرکت نوپا را دریافت خواهد کرد $25,000 سرمایه گذاری از طریق uncapped خوانده شده توجه داشته باشید و یا خود موجود از نظر تامین مالی.

gBETA طراحی شده است برای کمک به راه اندازی کسب اوایل مشتری کشش در محصول خود را و یا ایده و ایجاد و اجرای معیارهای است که آنها را رقابتی متقاضیان به صورت تمام وقت و حقوق صاحبان سهام بر اساس شتاب دهنده و یا دانه های سرمایه گذاری. شرکت کنندگان دریافت فشرده و فردی مربیگری و دسترسی به gener8tor ملی شبکه از مربیان مشتریان و شرکای تجاری شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران.

علاوه بر این کنسرسیوم را به کار گیرند سالانه gener8tor AgTech شتاب دهنده است که جذب بهترین در نژاد agtech راه اندازی در سراسر جهان به Champaign برای فشرده 12 هفته accelerator. پنج انتخاب شده برای راه اندازی gener8tor AgTech را صرف سه ماه با تمرکز بر ارتباط با مربیان مشتریان و شرکای تجاری شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران. هر راه اندازی خواهد شد دریافت پول نقد سرمایه گذاری از $100,000 طریق uncapped خوانده شده توجه داشته باشید و یا خود موجود تامین مالی از نظر فضای اداری و دسترسی به gener8tor شبکه جهانی از مربیان و سرمایه گذاران. این gener8tor AgTech accelerator برنامه اجرا خواهد شد یک بار در هر سال است.

“ما خوشحال هستیم که به آوردن یک, کشاورزی, فن آوری شتاب دهنده به اوربانا شامپاین جامعه است. کمک های بسیاری از سازمان ها و افراد در جامعه ما به ارمغان آورده اند این برنامه شتاب دهنده با هم. علاوه بر این ما هیجان زده به gener8tor به عنوان یک شریک منجر به بهره برداری از برنامه” گفت: Dennis ریش شریک در سررا سرمایه گذاری.

“ما می خواستیم به طراحی برنامه هایی که در ترکیب صلاحیتهای هسته و شبکه ما Champaign-بر اساس شرکت همکاران با اصطکاک مدل سرمایه گذاری برای جذب بهترین نوپا از سراسر جهان” گفت: Troy Vosseller از بنیانگذاران gener8tor.

برنامه های کاربردی برای gBETA AgTech در حال حاضر پذیرفته شده و محلی راه اندازی و علاقمند می توانند با مراجعه www.gbetaagtech.com.

###

در مورد سرمایه گذاری سرا

www.serraventures.com

سرا سرمایه گذاری است که در مراحل اولیه شرکت سرمایه گذاری سرمایه گذاری در شرکت های فن آوری در میانه در حال ظهور فن آوری و مراکز دیگر انتخاب جغرافیای. بخش تمرکز شامل فن آوری اطلاعات دستگاه ها/ابزار دقیق و کشاورزی فن آوری. مشخصات ایده آل برای راه اندازی در نظر گرفتن سرا یکی که فقط به پایان رسید در یک شتاب دهنده برنامه I-Corps برنامه بوده یا از طریق یک دور از دانه بودجه برای ایجاد و اثبات قوی محصول-بازار مناسب است. سرا سرمایه گذاری است که مقر آن در Champaign, Illinois با دفاتر اضافی در شیکاگو و سان دیگو.

در مورد gener8tor

www.gener8tor.com

gener8tor را کلید در دست پلت فرم برای اقتصاد خلاق متصل اندازی بنیانگذاران نوازندگان و هنرمندان, سرمایه گذاران, دانشگاه ها و شرکت های بزرگ. این gener8tor پلت فرم شامل pre-شتاب دهنده, شتاب دهنده, شرکت, برنامه نویسی, همایش و کمک هزینه های تحصیلی. gener8tor ملی رتبه بندی طلا-لایه شتاب دهنده در ایالات متحده به عنوان رتبه توسط بذر شتاب دهنده رتبه بندی پروژه.

در مورد gBETA

www.gBETAstartups.com

gBETA یک برنامه ملی رتبه بندی راه اندازی شتاب دهنده gener8tor. gBETA رایگان, شتاب دهنده برای شرکت های نوپا. هر برنامه دربسته در پنج تیم و نیاز به هیچ هزینه و هیچ موجودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>