بنتون ویل — بیش از دو سال در ساخت شمال غربی آرکانزاس’ جدید هنرهای معاصر فضا لحظه ای باز به امروز. باز کردن همزمان با اولین نمایشگاه بین المللی “دولت از هنر 2020” که سهام نمایش فضا در نزدیکی کریستال پل موزه هنر آمریکایی است.

در یک رسانه پیش نمایش از جمعه, co-founder اولیویا والتون گفت که او و شوهرش تام والتون و برادر در قانون Steuart والتون الهام گرفته شد برای ایجاد محل توسط برادران عمه آلیس والتون خارج اری برنده زن که تاسیس کریستال پل.

اولیویا والتون گفت: سه می خواستم برای ساخت در تاثیر کریستال پل تا به حال در این منطقه با ایجاد یک ماهواره در فضا نمایشگاه تجسمی و نمایشی و هنر آشپزی — “یک grittier چند رشته ای هنر فضای باغی خواهر کوچکتر اگر شما خواهد شد” به نزدیکی موزه هنر.

تام و Steuart والتون در حال نوه Walmart, Inc. بنیانگذار سام والتون. اولیویا والتون به عنوان موسس و رئیس لحظه ای است که تا حد زیادی تامین شده توسط این بنیاد خانواده والتون.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=-YKa_0cu2JE]

این 63,000 فوت مربع محل برگزاری گالری هنرهای نمایشی و هنرمند-در-محل اقامت به علاوه فضاهای عمومی جشنواره زمینه را در 507 s. e. E سنت در نظر گرفته شده است به جمع آوری نقطه. “لحظه ای اجازه خواهد داد که مردم در سراسر جامعه و از سراسر کشور برای شرکت در تجارب فرهنگی با هم در یک فضا که به استقبال می آیند سعی کنید چیزی جدید” اولیویا والتون گفت.

یک سایت خاص مجسمه سازی توسط توارث Strachan انتقال این حس خوش آمدید و ورود به بازدید کنندگان است. نصب شده در خارج از منزل در سمت شرق ساختمان 78-پا 25-پا مجسمه سازی اعلام کرد در نور نئون قرمز “شما در اینجا حضور دارند.”

لحظه به امکانات رفاهی نیز تشویق بازدید کنندگان برای استراحت و صرف زمان وجود دارد. یک عقیق قهوه آزمایشگاه در ساختمان است و یک فضایی به نام Breakroom فراهم می کند مکالمه مناطق کامپیوتر و فضای کار با قهوه و شیرینی برای خرید در دسترس. رایگان Wi-Fi در دسترس است در تمام مناطق عمومی در ساختمان است.

یکی از نکات برجسته این فضا تبدیل کرافت کارخانه پنیر است این برج است. در 70 متر ارتفاع برج شامل mezzanines برای هنرهای تجسمی اجرای برنامه ها و رویدادهای اجتماعی. طبقه بالا خانه های دنج منطقه نوار که در آن کف به سقف پنجره ها در تمام چهار دیوار ارائه یک منظره از بنتون ویل.

گالری تصاویر: لحظه باز

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/222momentary]

Lieven Bertels لحظه ای مدیر گفت: محل استقبال “همه برای تعامل با هنر در یک راه کاملا جدید است.”

“هنرمندان در مرکز همه چیز شما را در اینجا مشاهده کنید” Bertels گفت. “آنها ایجاد کار آنها تاثیر طراحی ما آنها را به لحظه آنچه در آن است.”

“دولت از هنر 2020” نمایشگاه ویژگی های کار از 61 هنرمندان معاصر از سراسر کشور است. در ادامه این اکتشاف به هنر معاصر آغاز شد که در سال 2014 زمانی که کریستال پل ارائه شده “دولت از هنر: کشف هنر آمریکا در حال حاضر است.” این نمایشگاه نمایش داده خواهد شد در لحظه و کریستال پل از طریق مارس 24 و پس از آن آن را به تور کشور است.

لورن Haynes, متصدی هنرهای تجسمی در لحظه و متصدی هنر معاصر در کریستال پل co-سرپرستی این نمایشگاه با آلیسون گلن و آلجو Benedetti, دانشیار داران از هنر معاصر در کریستال پل. در روز جمعه پیش نمایش Haynes منجر بازدید کنندگان از طریق لغزش های مختلف, گالری اشاره به نقاشی, مجسمه, عکس, فیلم ها و مخلوط-رسانه ای کار می کند که این نمایشگاه است.

Haynes گفت: نگهداری تیم کار می کرد برای بیش از یک سال بر روی این پروژه جلسه با هر دو جدید و تاسیس هنرمندان در سراسر ایالات متحده

“ما می خواستیم تم ها و ایده های توسعه ارگانیک,” Haynes گفت. گفتگو با هنرمندان و آثار هنری خود را به رهبری آنها را به ترتیب نمایشگاه به چهار پیوسته تم: حس مکان, نقشه برداری, جهان, ساختمان و موقتی.

در لحظه ای نمایشگاه آثار هنری نصب شده در سراسر 24,000 فوت مربع از فضای گالری. در کریستال پل این نمایشگاه شامل آثار در مجموعه دائمی گالری به عنوان به خوبی به عنوان یک اختصاص داده شده گالری. همچنین نشت بیش به خارج از منزل با یک مجسمه در نزدیکی باکمینستر فولر پرواز چشم گنبد در شمال چمن و نصب و راه اندازی در داخل فرانک لوید رایت Bachman-خانه ویلسون در سمت جنوب این زمینه.

فایت هنرمند آنتونی Sonnenberg است که در میان کسانی که با این نسخهها کار گرفته شده در این نمایشگاه است. شانزده از ظروف سرامیکی, مجسمه های در حال نمایش در لحظه. Sonnenberg را انجام رایگان گالری گفتگو در این لحظه در 14 مارس و منجر به یک کارگاه پوشیدنی سرامیک در کریستال پل در 15 مارس.

همچنین تولسا-بر اساس هنرمند الیسا Harkins تساوی در چروکی و Muscogee میراث برای او تصویری نصب و راه اندازی Wampum. در نمایش در کریستال پل آن مخلوط بومی موسیقی و رقص با رقص های الکترونیکی برای ایجاد یک منحصر به فرد بیان هنری است.

ورود به “دولت از هنر 2020” نمایشگاه رایگان است در هر دو کریستال پل و لحظه ای هر چند بلیط مورد نیاز در این لحظه. پذیرش کلی است که همیشه به صورت رایگان در هر دو سالن.

آخر این هفته حوادث در لحظه شامل یک جشنواره با عنوان “زمان حال.” کامل تخته سنگ از موسیقی و رقص و هنرهاي نمايشي قرار است امروز و یکشنبه آغاز و در ساعت 11 صبح هر روز. بلیط و اطلاعات بیشتر را می توان در یافت themomentary.org.

یک میزبان از سخنرانی نمایش فیلم و کنسرت و رویدادهای دیگر است که در هر دو مکان در رابطه با این نمایشگاه است. تقویم کامل از برنامه های نوشته شده در www.crystalbridges.org.

Lieven Bertels مدیر زودگذر توصیف کف شیشه ای مجموعه ای از 70 فوت بالاتر از سالن نمایشگاه در جدید هنرهای معاصر فضا در بنتون ویل. تصویری در arkansasonline.com/222opening/.
(NWA Democrat-Gazette/اسپنسر Tirey)

یک لحظه عضو به نظر می رسد بیش از نقاشی های جمعه توسط Petter اورت در اوایل مشاهده سمت هنر جدید مرکز. این لحظه ای است که متعلق به کریستال پل و یک محل برای هنرهای تجسمی و نمایشی از جمله موسیقی فیلم, آشپزی و بیشتر. مرکز هنر به امروز. (NWA Democrat-Gazette/اسپنسر Tirey)

اولیویا والتون موسس و رئیس برای لحظه مذاکرات به رسانه ها جمعه قبل از رسانه ها در زمان یک تور جمعه. این لحظه ای است که متعلق به کریستال پل و یک محل برای هنرهای تجسمی و نمایشی از جمله موسیقی فیلم, آشپزی و بیشتر. (NWA Democrat-Gazette/اسپنسر Tirey)

یک نقشه از لحظه

لحظه مدیر Lieven Bertels به نظر می رسد به گالری ها از طریق طبقه از برج نوار جمعه, فوریه. 21, 2020 در این لحظه در بنتون ویل. (NWA Democrat-Gazette/JOCELYN مورفی)

یک بخش در 02/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de