دسترسی جامعه—غیر انتفاعی با تمرکز بر حمایت مسکن و خدمات اجتماعی برای ساکنان شهر با سلامت روانی نگرانی—رهبری یک جفت از تحولات جدید در برانکس.

میلیارد و 91 میلیون و 215 واحد مسکن و توسعه در بروکنر بلوار انتظار می رود برای شروع اجاره آپارتمان ماه آینده. و ساخت و ساز فقط شروع در $126 میلیون و 245-واحد مجتمع در رودخانه خیابان.

هر دو سایت در حال به ارائه مسکن حمایتی و خدمات برای افراد با سلامت روانی و نگرانی است. آنها همچنین می خواهید خانه افراد و خانواده ها با سابقه بی خانمانی و همچنین دیگر خانواده های کم درآمد.

این بروکنر بلوار توسعه بزرگترین ساختمان برای جامعه دسترسی به, تاریخ, مدیر عامل کال Hedigan گفت. آن را نیز غیر انتفاعی اولین پروژه با دولت امپراتوری حمایتی مسکن ابتکار.

“همانطور که ما شاهد قیمت های زندگی در نیویورک کاهش ماه به ماه و تعداد افراد و خانوارهای ساکن در پناهگاه سیستم افزایش هر مقرون به صرفه واحد است که می شود ساخته شده و به بازار آورده است و یک پیروزی واقعی در تلاش برای پیروزی در آن نبرد” Hedigan گفت.

برای افراد با نیازهای روانی نبرد می تواند حتی سخت تر است.

“افرادی که نمی امن و پایدار برای آن غیر ممکن است برای آنها را به آدرس برخی از آنها دیگر نیاز دارد” Hedigan گفت Crain را در ماه نوامبر هنگامی که دسترسی به جامعه باز $52 میلیون دلار پروژه در برانکس را کوه بهشت محله.

این پروژه که تقریبا به اتمام اجاره و زنجان شامل یک مزرعه با تمرکز بر مواد غذایی سالم و تغذیه.

دسترسی جامعه است که نه تنها در اعلام کرد که مسکن پایدار—اجتماعی تعیین کننده سلامت و موفق روانی-بهداشت و درمان دست به دست.

در جای دیگر در برانکس خیریه کاتولیک و کاتولیک خانه نیویورک افتتاح سنت آگوستین تراس 112-واحد کم-درآمد-مسکن ساختمان در ماه آوریل است. توسعه اختصاص داده شده 35 واحد برای افراد مبتلا به بیماری روانی است.

در ماه دسامبر میثاق خانه نیویورک فراهم می کند که پناهگاه و حمایت از 250 نفر جوان در این شهر هر روز افشا شد که در آن به دنبال گسترش خدمات بهداشت روان.

جامعه به دسترسی وسیع سبد حمایتی تحولات مسکن است که انتظار می رود برای ادامه برای گسترش دهد.

با پایان سال گذشته غیر انتفاعی در حال توسعه و متعلق به بیش از 300 میلیون دلار در املاک و مستغلات از جمله 20 ساختمان در برانکس بروکلین و منهتن. —جنیفر هندرسون

بیمه محلی علامت یو پی اس نگه دارید ثابت به عنوان ACA چالش های قانونی بازی در


نیویورک وضعیت سلامت بیمه, بازار, گزارش دستاوردهای کوچک در ثبت نام به عنوان قیمت افزایش یافته و مقرون به صرفه مراقبت از قانون مواجه حقوقی حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

شرکت های بیمه مجاز به افزایش نرخ خود را با 6.8% در دمای اما افرادی که دریافت درآمد مبتنی بر یارانه به پرداخت حق بیمه ماهانه شد تا حد زیادی محافظت از آن را افزایش می دهد, دولت است.

ثبت نام در برنامه های بهداشتی واجد شرایط رشد شاخص تا 0.4% به حدود 273,000 و طرح ضروری علامت یو پی اس افزایش 0.9% به حدود 797,000.

درصد QHP خریداران که دریافت یارانه باقی مانده در 58%. حدود 23 درصد از کسانی که مشتریان جدید به بازار در سال جاری با باقی مانده تجدید پوشش خود را.

بهداشت کودک پلاس, کودکان برنامه بیمه برای کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده های شاهد بزرگترین افزایش اعضای یک 8.1% دست انداز به تقریبا 452,000 ثبت نام.

فرد بیمه بازار نشان داده است که انعطاف پذیری پس از لغو فرد قیمومیت و تعدادی از دادگاه است که باید به سمت چپ قانون مراقبت مقرون به صرفه در برزخ قانونی گفت: پیتر Newell, مدیر, ایالات بیمارستان صندوق بیمه پروژه.

“من تحت تاثیر قرار با این نوع از قدرت ماندن” او گفت:.

Newell گفت قوی, اطلاع رسانی و تبلیغات توسط بازار و همچنین ترکیبی از محصولات است که تهیه کردن به درآمد متفاوت کمک کرده اند نیویورک در حفظ آن ثبت نام سطح. —جاناتان LaMantia

ایالات دونفره را به مبارزه post-دندانپزشک مخدر اسکریپت


UnitedHealthcare صادر کرده است راهنمایی های جدید برای بهداشت دهان و دندان حرفه ای در بازار های سراسر کشور به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر برای کاهش تجويز اپيوئيد پس از مراقبت از دهان و دندان.

UnitedHealthcare دیده است موفقیت با تلاش های قبلی هدف قرار دادن بهداشت دهان و حرفه ای. آخرین کار تمرکز خاص در نوجوانان و بزرگسالان جوان که اغلب نیاز به تسکین درد پس از عقل-دندان استخراج و به ویژه مستعد ابتلا به اعتیاد است.

گر هدایت حاوی اطلاعاتی است که در معرض خطر اعتیاد به مواد مخدر و همچنین خطرات مخلوط کردن مواد مخدر. آن را توصیه می کند بیماران در مورد نحوه صحبت کردن خود را در حالی که در دندانپزشک و مراقبت و چگونه به سوال در مورد تعدادی از درد-گزینه های مدیریت. علاوه بر این, آن را شامل دقیق دوز راهنمای موثر ضد درد.

UnitedHealthcare ذکر یک مطالعه اخیر منتشر شده در Pediatrics, the journal of the American Academy of Pediatrics در توجه به نیاز به تلاشهای مستمر خود: دندان بهداشت حرفه ای نوشتن 12 درصد از مواد مخدر نسخه و 45 درصد از مواد مخدر نسخه برای نوجوانان است.

تام Wiffler مدیر عامل شرکت UnitedHealthcare تخصص مزایای اضافه شده در بیانیه ای اعلام کرد که مبارزه با مواد مخدر بیماری همچنان نیاز به “یک رویکرد جامع شامل ذینفعان چندگانه در سراسر سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله پرداختن به اغلب نادیده گرفته شده در ارتباط با مراقبت از دندان.”

دیگر تلاش های اخیر توسط بیمه گر باید شامل یک داروخانه جدید, سیاست, کمک رسانی به, دندانپزشکی, بهداشت حرفه ای و یک سری از اطلاعیه های خدمات عمومی.

آن داروخانه جدید سیاست—تصویب رسید در سال 2018—capped همه, برای اولین بار مواد مخدر نسخه های نوشته شده توسط شبکه بهداشت دهان و دندان حرفه ای برای افراد سنین 19 و جوان در سه روز و کمتر از 50 میلی گرم مرفین معادل در هر روز.

به تاریخ UnitedHealthcare گفت: تلاش خود را باید منجر به 86 درصد کاهش در مصرف نسخه های بالاتر فدرال دستورالعمل نوشته شده توسط شبکه بهداشت دهان و دندان حرفه ای برای نوجوانان است. —J. H.

کلمبیا دریافت $2M برای coronavirus تحقیقات


یک گروه از محققان در دانشگاه کلمبیا دریافت کرده است $2.1 میلیون از جک ما پایه و اساس برای کشف پتانسیل داروهای ضد ویروسی و آنتی بادی برای درمان 2019 رمان coronavirus.

چهار نفر از این دانشگاه به تیم تحقیقاتی به رهبری دکتر دیوید هو خواهد شد همکاری با محققان در چین است. پروژه های قرعه کشی در تحقیقات قبلی مورد استفاده برای توسعه درمان ضد ویروسی برای درمان ایدز و هپاتیت C.

سه نفر از تیم در حال هدف قرار دادن آنزیم است که کمک به این ویروس تکرار و چهارم توسعه آنتی بادی است که می تواند با اتصال به سطح ویروس برای خنثی کردن آن است. دومی تیم تحقیق را با استفاده از سلول های خون از افرادی که بهبود از رمان coronavirus برای منزوی کردن آن آنتی بادی کلمبیا گفت.

هو گفت: محققان می تواند شروع به تولید مواد مخدر نامزدها در عرض یک سال است. در 20 سال گذشته سارس و ابتال به بیماری مرس یا سندرم تنفسی خاورمیانه, هر دو به عنوان کشنده coronaviruses.

“ما اعتقاد داریم این احتمال وجود دارد که coronaviruses جدید پدیدار خواهد شد در آینده گفت:” هو علمی مدیر کلمبیا را هارون الماس ایدز مرکز تحقیقات. “چهار پروژه ما در حال حاضر به دنبال در برابر 2019-nCoV انتخاب شده بودند چرا که به اعتقاد ما آنها را منجر به توسعه یک broad-spectrum داروی ضد ویروس یا آنتی بادی است که می تواند موثر در برابر طیف گسترده ای از زمان و آینده coronaviruses.”

بیش از 75,600 تشخیص داده شده اند با کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین و در حدود 2100 فوت کرده است که از شنبه بعد از ظهر. شده اند وجود دارد 15 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا است اما هیچ یک در نیویورک است.

چینی میلیاردر Jack Ma, اجرایی, رئیس, تکنولوژی, شرکت Alibaba تاسیس eponymous خود بنیاد در سال 2014 و متعهد در ماه گذشته به اهدای 100 میلیون یوان یا $14.4 میلیون دلار برای پیدا کردن یک واکسن برای رمان coronavirus. —J. L.

در یک نگاه


VAPING بان کی مون: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز پنج شنبه راه اندازی یک کمپین به ممنوعیت تمام طعم دار, نیکوتین, vaping محصولات از جمله منتول طعم و برای محدود کردن vaping تبلیغات با هدف جوانان است. قانون پیشنهادی خواهد اجازه وزارت بهداشت به تنظیم فروش vaping محصول روغن تلقی می شود یک خطر بهداشت عمومی. همچنین این امر منع آنلاین تلفن و ایمیل سفارش فروش سیگار e-جز به ثبت نام خرده فروشان.

باند فروش: مرکز پزشکی مونته فیور بسته فروش دو باند ارائه پنج شنبه با یک ترکیب ارزش حدود 707 میلیون. سخنگوی فیور گفت: بدهی فروش شد “بخشی از یک استراتژی عمدی به استفاده مطلوب نرخ بهره و تقاضا برای سرمایه گذاری به منظور تامین مالی بلند مدت پروژه های سرمایه ای.” مودی حال کاهش داد فیور رتبه اعتباری به دلیل بدهی های اضافی در حالی که استاندارد اند پورز گیر با یک درجه بالاتر.

شاهدانه: فرماندار گفت: او را به سفر به ایالات متحده است که باید قانونی بزرگسالان استفاده از ماری جوانا مانند ماساچوست ایلینویز کالیفرنیا و کلرادو به ببینید که چه درسهایی می توان از تجربیات خود یاد گرفته. کومو در تلاش است تا قانونی شاهدانه به عنوان بخشی از بودجه است که با توجه آوریل 1.

چه کسی اخبار: دکتر میشل Ng گونگ است رئیس جدید ریوی پزشکی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین و فیور نظام سلامت است. او تا به حال شده است رئیس بحرانی پزشکی در انیشتین و فیور. پیش از آن در زندگی حرفه ای اش او ریوی و مراقبت های ویژه بخش از بیمارستان عمومی ماساچوست و بیمارستان کوه سینا.

انسولین قیمت: سازمان غذا و داروی آمریکا روز پنجشنبه گفت که این اقدامات برای اطمینان از صاف و نظارتی انتقال با هدف افزایش دسترسی به انسولین محصولات. این محصولات خواهد شد نقل مکان کرد و از تصویب مواد مخدر برنامه های کاربردی برای مجوز به معنای باز کردن آنها را به رقابت. “در دسترس بودن مورد تایید biosimilar و قابل تعویض انسولین محصولات است که انتظار می رود به افزایش بیمار دسترسی به, اضافه کردن گزینه های بیشتر و به طور بالقوه کاهش هزینه های” آژانس گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im