جدید هماهنگ-مراقبت از شبکه به دنبال کاهش Covid-19 بار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

عمومی بهداشت و درمان راه حل—در همکاری با متحد ما AIRnyc و بیش از 50 دیگر شرکای اجتماعی—راه اندازی خواهد شد هماهنگ-مراقبت از شبکه در این شهرستان برای اتصال بهداشت و خدمات اجتماعی ارائه دهندگان در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

هدف این است که برای کاهش مراقبت های بهداشتی بار با تغییر رو به رشد تقاضا برای خدمات به جامعه مبتنی بر ارائه دهندگان خدمات.

بهداشت عمومی راه حل را به عنوان مرکز هماهنگی برای شبکه UniteNYC. غیر انتفاعی را با استفاده از تکنولوژی از ما متحد به خدمات پشتیبانی و مدیریت ارجاع بین شرکای شبکه و نظارت بر اطلاعات در زمان واقعی است که دریافت خدمات به اطمینان حاصل شود که هیچ یک ورقه از طریق ترک گفت: Zach Hennessey, معاون رئیس جمهور از محله سلامت در بهداشت عمومی راه حل.

به عنوان یک نتیجه از Covid-19 pandemic, هزاران نفر از بیکار نیویورک شده است به دنبال کمک با تغذیه و حمل و نقل و آموزش و پرورش به عنوان به خوبی به عنوان بیمه سلامت و مراقبت است.

“ما در حال کار برای گسترش دسترسی به خدمات ما و خدمات ما مبتنی بر جامعه-سازمان شرکای سعی کنید برای دیدار با این افزایش تقاضا” Hennessey گفت. شبکه او اضافه خواهد شد و حمایت از مردم در خانه های خود و جوامع به منظور به حداقل رساندن نیاز خود را برای تعامل با سیستم مراقبت های بهداشتی.

بهداشت عمومی و راه حل های AIRnyc که اعزام سلامت جامعه و کارگران به خانه افراد و در حال حاضر نشانی مجازی بازدیدکننده داشته است در حال حاضر کار در شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان ها و همچنین به عنوان بزرگ دیگر سیستم های سلامت و موفق-سازمان های مراقبت برای اتصال بیماران و اعضای حمایت Hennessey اشاره کرد. مشتریان موجود از شرکای شبکه خواهد بود که تمرکز UniteNYC فاز.

“ما شده اند به شدت جذب سرمایه برای این کار در بهداشت عمومی و راه حل های امن تعهدات که ما امیدواریم که قادر به اعمال این برای تقویت هزینه های خدمات” Hennessey گفت: کاهش به ارائه یک مقدار خاصی دلار. “ما همچنین یکپارچه برخی از مهم سراسر شهر بود, پشتیبانی, از جمله گزینه های غذایی که اضافه شده اند که به صورت رایگان و در دسترس است.”

جامعه مبتنی بر شرکای شده اند به عنوان تیره و تار به عنوان دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر. “ما احساس می کنیم که این یک راه برای کمک به با است که با بهره برداری جمعی و منابع” Hennessey گفت. “بسیاری از ما در حال گرفتن تعداد افرادی که ما نه در گذشته و یا خدمات ما ارائه نمی دهد. یکی از چیزهایی که در مورد این تکنولوژی توانایی را ارجاع به ارائه دهندگان متعدد در یک زمان.”

این فن آوری است که به ویژه مهم برای سازمانهای مبتنی بر جامعه در شرایط ارجاع و نتایج گفت: Dan Brillman از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ما متحد.

“بزرگترین شکاف است که گم شده است در سراسر شهر یکپارچه رویکرد فن آوری است که حل درد امتیاز برای هر دو صنعت مراقبت های بهداشتی اما مهمتر از همه برای این cbo ها,” Brillman گفت.

زمانی که Covid-19 بحران فروکش نیاز برای یکپارچه مراقبت از رفتن به دور است. این شبکه است که کمک به ایجاد “بهداشت عمومی زیرساخت 2.0.”

همه گیر ریخته است و حتی بیشتر نور در خدمات اجتماعی باید در پرداختن به سلامت کل. داشتن اطلاعات پشت کار است که سازمانهای مبتنی بر جامعه انجام می دهند و بخشی از یک شبکه بزرگتر کمک خواهد کرد که باز کردن جریان بودجه برای حمایت از ظرفیت Brillman گفت.

علاوه بر این به عنوان بیمارستان رویکرد برنامه ریزی ترخیص متفاوت به خصوص برای بیماران آسیب پذیر در طول همه گیر این مهم است که آنها می دانند که مبتنی بر جامعه ارائه دهندگان وجود دارد برای کمک به او گفت که.

بیمارستان ها باید قادر به تمرکز بر روی آنچه انجام می دهند بهترین: ارائه مراقبت های پزشکی. یک شبکه مبتنی بر جامعه سازمان می تواند اهرمی برای کمک به حل بحرانی عوامل اجتماعی موثر بر سلامت مربوط به نیازهای او اضافه شده است.

“AIRnyc پا کرده است تا برای کمک به ساخت UniteNYC شبکه به دلیل آنچه که ما می دانستم که قبل از Covid و دردناکی آگاه در حال حاضر: cbo ها بخش های عمومی سازمان و دیگران در تلاش برای کمک به مردم آسیب پذیر زنده ماندن این بحران باید مجهز به سرعت در حال همکاری و هماهنگی و برقراری ارتباط با یکدیگر به منظور کمک به مردم برای دسترسی به, غذا, دارو, پزشکی از راه دور و پشتیبانی آنها نیاز به نگه داشتن خود و خانواده خود را در خانه و دور شدن از بیمارستان گفت:” Shoshanah قهوه ای, موسس و مدیر عامل شرکت AIRnyc.

Hennessey بهداشت عمومی راه حل تکرار شدند.

“آنچه ما می توانیم در خود ما محدود است,” او گفت:. —جنیفر هندرسون

سراسر شهر بود طرح پس انداز مقیاس بازگشت سلامت روان برنامه های جوانان


شهردار بیل د Blasio در روز پنج شنبه منتشر شده خود را اجرایی بودجه ریزی, که حساب برای میلیاردها کمبود درآمد به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر.

دلار 89.3 میلیارد بودجه گردد مواجه $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی آمار در سراسر مالی سال 2020 و 2021 و دستیابی به یک بی سابقه ای معادل 2.7 میلیارد دلار در پس انداز de Blasio گفت. از نظر بهداشت و خدمات اجتماعی برخی از کسانی که پس انداز به شهر سلامت روان برنامه ThriveNYC و جوانان خدمات.

پس انداز شامل 10 میلیون دلار از تاخیر یک سطح شیب دار بر روی تلفن همراه تیم درمان تحت ThriveNYC و وزارت بهداشت و درمان با توجه به وضعیت پزشکی کاهش, دفتر شهردار گفت: در یک اطلاعیه. آنها همچنین شامل بیش از 2 میلیون دلار که قبلا اختصاص داده شده به دانشکده بهداشت روان مشاور برنامه و 10 میلیون دلار از کاهش اجرای سراسر شهر بود بحران تیم های واکنش.

دومی دو کاهش شد با اشاره به تحت پوشش افزایش یافته بالینی ظرفیت در مدارس و در بخشی با افزایش همراه تیم بحران.

پس انداز نیز شامل 55 میلیون دلار از تعلیق تابستانی برنامه نویسی با توجه به تعطیلی مدارس.

به تازگی ایجاد شده به کمپین سالم و ذهن سالم کودکان و نوجوانان گفت: در بیانیه ای که آن را خوشحال و برای دیدن عمیقی کاهش به آموزش و پرورش و جوانان و تابستان برنامه نویسی به بیش از 50 درصد از افراد جوان قادر به دسترسی به خدمات بهداشت رفتاری آنها نیاز دارید.

“این Covid-19 pandemic تنها بیشتر تشدید این مسائل با کودکان جدا شده از مدرسه پشتیبانی سیستم های تنگ در محله های نزدیک با خانواده و تجربه افزایش ترس و اضطراب و از دست دادن عزیزان,” کمپین اعلام کرد. “عنوان بسیاری از خدمات مراقبت های بهداشتی آنلاین, teletherapy است که استفاده می شود برای رسیدن به کودکان و خانواده ها.

“ما آماده حمایت از شهردار و شورای شهر در جستجوی منابع مهم ما از دولت و قوه مقننه فرماندار و فدرال هیئت های لازم برای فعال کردن شهر برای پاسخ دادن به این بحران و شروع یک مسیر بهبودی” به آن اضافه شده است.

د Blasio همچنین اشاره کرد در بیانیه ای نیاز به حمایت اضافی از دولت فدرال در طول Covid-19 اضطراری و تصریح کرد که این شهر اجرایی بودجه اولویت ایمنی و بهداشت.

“اولویت های ما ساده است: ما را حفظ خواهد کرد مردم امن و محافظت از سلامت خود مطمئن شوید که وجود یک سقف بالای سر خود را و که مواد غذایی خود را در جدول” د Blasio گفت. “وجود دارد هیچ هزینه بیش از حد بزرگ برای نگه داشتن نیویورکی اما واشنگتن نیز باید گام تا.” —J. H.

نیویورک پزشک شیوه های مبارزه برای زنده ماندن: نظرسنجی


پزشکان در نیویورک در حال تلاش برای شناور ماندن اخیر با وجود گذشت مراقبت عمل بر اساس یک نظرسنجی جدید از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک است.

این لایحه به معنای به آدرس تاثیر Covid-19 همه گیر در کسب و کارهای کوچک از جمله شیوه های پزشک جامعه گفت. اما بیشتر حمایت دولت فدرال حیاتی برای بقای کسانی که در سخت ضربه نیویورک.

برخی از 80 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش داد که آنها را دچار از دست دادن درآمد بیش از 50% از Covid-19 شیوع آغاز شد. و 83 درصد گزارش شده آنها را تجربه کرده اند با کاهش بیش از 50% در حجم بیماران مراجعه شیوه های خود را.

علاوه بر این بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال به غیر روحانی کردن و یا کردند بیش از نیمی از کارکنان خود را, و نزدیک به سه چهارم گفت: آنها برای اعمال ماه رجب وام از طریق اداره کسب و کار کوچک.

“اولویت اول ما باقی مانده است به اطمینان حاصل شود که بیماران ما از طریق این بحران می تواند همچنان به دریافت مراقبت آنها نیاز دارید, اما ما نیاز به می دانم که اگر ما شیوه می تواند نگه داشتن درهای خود را باز برای بیماران در حال حاضر و در آینده” دکتر گفت: هنر Fougner رئيس جمهور از جامعه پزشکی در بیانیه ای. “با بیماران مناسب محدود کردن سفر خود را در خارج از خانه از جمله به پزشک خود دفاتر همراه با تمام روش انتخابی بودن معلق تاثیر را ویران کرده است شیوه ها و صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک آنها را استخدام کنند.”

Fougner اضافه شده است که یک پزشک گفت: “رها از کارکنان من, دانستن مشکلات پیش رو برای آنها یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال به. من دعا می کنم آنها باز خواهد گشت زمانی که این معضل وحشتناک است.”

جامعه اشاره کرد که اگر چه مراقبت در عمل ارائه برخی از کمک های مالی برای جبران کسری آن را تقریبا به اندازه کافی برای بسیاری از پزشکان در سراسر کشور.

گروه تشکر نیویورک هیئت نمایندگان کنگره برای ادامه تلاش ها برای تضمین اضافی بودجه امداد.

“نیویورک سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله پزشکان نباید به صورت تباهی مالی در حالی که مشغول به کار در سراسر ساعت برای صرفه جویی در زندگی” Fougner گفت. “بسته بعد از بیرون آمدن از کنگره باید خاص بودجه برای کمک به حفظ نیویورک مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها از جمله پزشک شیوه است.” —J. H.

$20M صندوق به تامین اجتماعی-عوامل کمک برای مهاجران


دفتر شهردار در روز پنجشنبه گفت که 20 میلیون دلار کمک مالی از Open Society Foundations کمک خواهد کرد که ایجاد شهر نیویورک Covid-19 مهاجر اضطراری امداد رسانی برنامه.

اولیه بودجه را به 20,000 مستند نشده کارگران و خانواده های آنها که آسیب دیده اند و همه گیر. دفتر شهردار از مهاجر و امور صندوق به پیشرفت شهر نیویورک ایجاد شبکه ای از سازمانهای مبتنی بر جامعه به طور مستقیم یک زمان امداد پرداخت تا 1000 $در هر خانواده است.

شبکه cbo ها نیز متصل خواهد شد و کمک به افراد با اطلاعات و ثبت نام برای سایر اشکال امداد از جمله طرح کمک های غذایی مکمل و برنامه غذایی اضطراری-برنامه های تحویل.

آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که سازمان را تشکیل می دهند شبکه; با این حال تلاش است به معنای بخشی از پرداختن به عوامل اجتماعی موثر بر سلامت.

در میان 1 میلیون ضروری کارگران که در خط مقدم از Covid-19 همه گیر از جمله خدمات پزشکی اورژانس کارکنان و پرسنل بهداشت و درمان بیش از نیمی از آنها مهاجران دفتر شهردار اشاره کرد.

“این بحران گذاشته لخت چقدر ما بستگی به دستمزد پایین کارگران که انبار مواد غذایی ما قفسه برداشت و تحویل مواد غذایی ما کارکنان جامعه را ضروری خدمات گفت:” پاتریک Gaspard رئیس Open Society Foundations, در بیانیه ای. “این کارگران ضروری نیز مردم با حداقل دسترسی به خدمات و مزایای بسیاری از آنها فراتر از دسترس دولت بسته محرک.” —J. H.

در یک نگاه


کار خون: تجربه قبلی با ویروس های تنفسی و داده های محدود از چین نشان می دهد که نقاهت پلاسما دارای پتانسیل برای کاهش شدت یا طول بیماری ناشی از Covid-19 غذا و دارو گفت: پنج شنبه. این مهم به منظور ارزیابی پتانسیل درمان در کارآزمایی های بالینی و همچنین از طریق گسترش و دسترسی اضطراری آژانس گفت: “کلید برای اطمینان از در دسترس بودن نقاهت پلاسما به کسانی که بیشترین نیاز به گرفتن بهبود Covid-19 بیماران برای اهدای پلاسما.”

واضح تر LABELS: به عنوان کارشناسان بهداشت توصیه می کنند که کودکان را مصرف نوشیدنی های با قند اضافه شده و یا nonnutritive شیرین کننده های گیج کننده, برچسب نوشیدنی ها کمک می کند به همین دلیل چنین نوشیدنی ها نشان دهنده بخش عمده ای از نوشیدنی مصرف شده توسط کودکان و نوجوانان. که با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت منتشر شده در مجله آمریکایی بهداشت عمومی. این مطالعه توصیه می کند که FDA تجدید نظر در تعریف مقررات برای کمک به مصرف کنندگان را به انتخاب های سالم, NYU گفت.

ردیابی پروب: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در روز پنج شنبه منتشر شد مجموعه ای از تکنولوژی اصول برای کمک به توسعه دهندگان سیاستگذاران و قاضی تکنولوژی به کمک تماس-ردیابی برنامه های و طرح های پیشنهادی برای Covid-19 بیماری همه گیر. “در هفته های آینده و ماه ما را در فشار برای بازگشایی اقتصاد فشار است که به شدت تکیه بر بهداشت عمومی اقدامات که شامل تماس با ردیابی” نوشته دانیل کان Gillmor, ACLU کارکنان ارشد و کارشناس در یک جدید کاغذ سفید. “در حالی که برخی از فن آوری-کمک تماس-سیستم های ردیابی ممکن است ارائه بهداشت عمومی مزایای آنها نیز ممکن است باعث خطرات قابل توجهی به حفظ حریم خصوصی و حقوق مدنی و آزادی های مدنی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>