جدید هیتاچی Vantara مجازی سازی پلت فرم به شدت کاهش داده و هزینه های ذخیره سازی و ساده اطلاعات مدیریت زیرساخت برای کارهای شرکت

Category: وب وایر Comments: No comments

هیتاچی Vantara یک تماما متعلق به شرکت تابعه از Hitachi, Ltd. (تسه: 6501) معرفی هیتاچی مجازی سازی پلت فرم (VSP) E990 شرکت ذخیره سازی جدید پلت فرم برای کارهای مشتریان شرکت.

این E990 عملکرد بالا و زمان تاخیر کم لبریز برنامه کسب و کار و صنعت پیشرو داده د-تقلید تضمین ذخیره سازی کاهش هزینه. هیتاچی Ops مرکز قدرتمند هوش مصنوعی (AI)-رانده مدیریت نرم افزار همچنین می تواند به طور چشمگیری ساده سازی را برای تأمین هوش مصنوعی یادگیری ماشین (میلی لیتر) و کانتینری برنامه های کاربردی. این E990 با هیتاچی Ops مرکز فراهم می کند یک NVMe همه گزینه فلش برای Hitachi Vantara خانواده از راه حل های برای کارهای شرکت اضافه کردن به مجموعه گسترده ای از زیرساخت قدرتمند راه حل هایی که از ویژگی های بهترین عملکرد در کلاس و شامل هیتاچی امضای 100% تضمین در دسترس بودن داده برای کسب و کار از تمام اندازه ها.

این شرکت همچنین پرده برداری EverFlex از هیتاچی Vantara یک برنامه فراهم می کند که ساده الاستیک و جامع کسب گزینه برای E990 و کل هیتاچی Vantara نمونه کارها. EverFlex می افزاید: مصرف مبتنی بر مدل قیمت گذاری است که طیف وسیعی از ابزارهای اساسی قیمت گذاری برای سفارشی بر اساس نتیجه, خدمات برای ذخیره سازی به عنوان یک سرویس. آن را تراز آن را صرف با استفاده از کسب و کار برای کارهای شرکت را قادر می سازد از راه های موثر برای کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدر رفتن ظرفیت و از بین بردن اختلال.

هیتاچی Vantara اولین راه حل در طول یک مجازی راه اندازی رویداد امروز در ساعت 7:45 a. m. PDT – از اینجا ثبت نام کنید.

صنعت پیشرو Deduplication را کاهش می دهد هزینه های ذخیره سازی

با داده های حجم هوا به افزایش به 23%1 و ذخیره سازی داده ها بودجه در حال رشد تنها 10%2 متوسط کارهای شرکت به فوریت نیاز به راه حل برای کاهش هزینه های ذخیره سازی. جدید Hitachi VSP E990 با هیتاچی Ops مرکز ارائه صنعت پیشرو 4:1 data deduplication را – دو بار که از هیتاچی نزدیک ترین رقیب – تضمین به رایگان تا 75 درصد از ظرفیت ذخیره سازی3.

هوش مصنوعی پیشرفته ابزارهای مدیریت کاملا ساده سازی تأمین

صنعت تحلیلگر شرکت 451 تحقیقات در حال حاضر بخشی از S&P در بازار جهانی هوش نشان می دهد 43%4 از ذخیره سازی خریداران احساس آمادگی برای پشتیبانی از افزایش آینده خواسته است. هیتاچی Vantara VSP E990 همراه با عملیات مرکز به طور مستقیم آدرس این چالش است. عملیات مرکز هوش مصنوعی پیشرفته مدیریت ساده سازی تحویل تا 90%3 برای درخواست برنامه های کاربردی. آن را نیز کاهش ذخیره سازی دستی تأمین وظایف تا 70%3 و ارائه علت ریشه ای موضوع تحلیل چهار برابر سریع تر برای سرعت بخشیدن به عیب یابی.

اعتماد عملکرد است که بانک شکستن نیست

هیتاچی Vantara VSP E990 آدرس داده زیرساخت های قابلیت اطمینان چالش های است که بسیاری از شرکت ها همچنان به صورت: یک سوم از شرکت ها هنوز هم رنج می برند و قطع5 یا قابل توجهی تخریب عملکرد به عنوان یک نتیجه از ذخیره سازی قابلیت اطمینان مسائل. VSP E990 ارائه هیتاچی Vantara را به مدت طولانی رهبری در قابلیت اطمینان به کارهای شرکت در یک نقطه قیمت آنها می توانید استطاعت. آن را ویژگی های NVMe معماری با صنعت پیشرو و کمترین هزینه IOPS (به عنوان کم به عنوان $0.03 IOPS) و فوق العاده کم پوشیدگی برای اکثر منابع گرسنه کسب و کار برنامه های کاربردی.

قابل پیش بینی و قیمت گذاری انعطاف پذیر مصرف

جدید EverFlex می افزاید: بیشتر انتخاب در مصرف مبتنی بر مدل قیمت گذاری است که قیمت گذاری قابل پیش بینی برای cloud-شبیه سازی استفاده است. این شروع می شود با فعال کردن مشتریان به پرداخت تنها برای آنچه که آنها استفاده و چین فن آوری هزینه های با استفاده از کسب و کار برای کاهش هزینه ها تا 20%3حذف نیاز برای پرداخت هزینه های ضروری ظرفیت ذخیره که هر نصب و راه اندازی نیاز دارد. اضافه شده خدمات در دسترس هستند برای کاهش بیشتر هزینه ها و جلوگیری از اختلال در کسب و کار با ارائه بر اساس نتیجه عملیاتی خدمات است که کمک به ارائه بیشتر خدمات سازگار سطوح بدون قرار دادن بار اضافی در کارکنان است.

VSP E990 است سوپر برای همکاران بیش از حد

این VSP E990 است ایده آل برای همکاران برای ارائه نوآوری و مزایای مهم به کارهای مشتریان شرکت. هیتاچی Vantara همچنان به سرمایه گذاری در آن قابل پیش بینی از سود و پیشگام شریک برنامه با توانایی های ابزار بازاریابی منابع و انگیزه طراحی شده برای توزیع کنندگان و نمایندگان فروش متمرکز بر کارهای شرکت. خواندن پست وبلاگ توسط هیتاچی Vantara کانال رئیس کیمبرلی پادشاه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت VSP E990 ارائه به همکاران و به خواندن تفسیر از این شرکت جهانی شریک جامعه است.

حمایت نقل قول

“خود را با مجازی سازی پلت فرم E990 سیستم هیتاچی است راجع در میانی ذخیره سازی. این VSP E990 همه NVMe سیستم است که هر دو ذخیره سازی-کلاس حافظه (SCM) و NVMe-بیش-پارچه (NVMEoF) آماده می توانید مقیاس نزدیک به 6 میلیون IOPS و بیش از 16 petabytes از ظرفیت موثر فراهم می کند ‘هیچ سوالات پرسیده شده’ 4:1 کاهش داده تضمین بر اساس فقط فشرده سازی و deduplication را و حمایت هیتاچی را 100 درصد تضمین در دسترس بودن داده گفت:” اریک Burgener پژوهش معاون شرکت زیرساخت در سیستم ها و فن آوری IDC. “میانی شرکت های که نیاز به اتاق به رشد خود را برای ماموریت حیاتی حجم کار باید در نگاه فوتی و فوری گزاره ارزش ارائه شده توسط Hitachi VSP E990.”

“این VSP E990 واقعا قانع کننده به خصوص این نرم افزار گفت:” Eros Tibor تیم هماهنگ کننده مرکزی اروپا مرکز داده ها محاسبه و ذخیره سازی تیم KBC ، “من آن را خرید.”

“هیتاچی Vantara باعث شده است تا این صنعت در دهه های با قابل اعتماد داده ها راه حل های که در زمان آزمایش برای عملکرد و در دسترس بودن و مقیاس پذیری و حمایت ما پیشگام 100% تضمین در دسترس بودن داده گفت:” برایان سرپرست خانوار, رئيس جمهور, زیرساخت های دیجیتال هیتاچی Vantara. “ما جدید VSP E990 با هیتاچی Ops Center کامل مجموعه ما برای کارهای شرکت قرار دادن AIOps به کار سخت تر برای مشتریان خود به طوری که آنها می توانید کار دقیق برای آنان است.”

در دسترس بودن
Hitachi VSP E990 هیتاچی Ops مرکز و EverFlex در دسترس هستند در سطح جهان از هیتاچی Vantara و شبکه خود را از همکاران.

منابع اضافی

  • تاریخ امروز مجازی راه اندازی رویداد
  • وبلاگ پست توسط برایان سرپرست خانوار رئیس دیجیتال زیرساخت: “هیتاچی Vantara هوشمند پلت فرم جدید برای Midsized شرکت های ارائه کاهش هزینه های ذخیره سازی داده ها تضمین شده”
  • وبلاگ ارسال توسط Kimberly, شاه, معاون رئیس جمهور, جهانی شرکای استراتژیک و اتحاد: “قابل پیش بینی از سود و پیشگام: هیتاچی Vantara ارائه جدید, سوپر, راه حل برای درایو شریک موفقیت با کارهای شرکت”
  • وبلاگ پست توسط کالین Gallagher, معاون رئیس جمهور, دیجیتال زیرساخت های محصول و راه حل های بازاریابی: “معرفی همه-NVMe هیتاچی مجازی سازی پلت فرم E990: سرعت بالا و تغذیه برای فن”
  • اطلاعات محصول: VSP E990 هیتاچی Ops مرکز EverFlex از هیتاچی Vantara

1 451 تحقیقات S&P در بازار جهانی هوش: “صدای شرکت: ذخیره سازی سازمانی پویایی 2019”

2 451 تحقیقات S&P در بازار جهانی هوش: “صدای شرکت: ذخیره سازی بودجه و چشم انداز 2020”

3 بر اساس هیتاچی Vantara داخلی تست و/یا صنعتی-استاندارد معیار برابر منتشر شده ادعا می کند از محصولات رقابتی

4 451 تحقیقات S&P در بازار جهانی هوش: “صدای شرکت: ذخیره سازی حجم کار و پروژه های کلیدی 2019”

5 451 تحقیقات S&P در بازار جهانی هوش: “صدای شرکت: ذخیره سازی فروشنده ارزیابی 2019”

در مورد هیتاچی Vantara
هیتاچی Vantara یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Hitachi, Ltd. راهنماهای مشتریان ما از آنچه در حال حاضر به چه بعدی با حل دیجیتال خود را به چالش. کار کردن در کنار هر یک از مشتریان ما درخواست ما بی همتا و صنعتی و دیجیتال قابلیت به داده های خود را و برنامه های کاربردی به نفع هر دو کسب و کار و جامعه است. بیش از 80 درصد از فورچون 100 اعتماد هیتاچی Vantara برای کمک به آنها در توسعه جریان درآمد جدید باز کردن مزیت های رقابتی هزینه های پایین تر افزایش تجربه مشتری و تحویل اجتماعی و زیست محیطی ارزش. دیدار ما در www.hitachivantara.com.

در مورد Hitachi, Ltd.
Hitachi, Ltd. (تسه: 6501) که مقر آن در توکیو ژاپن است که با تمرکز بر نوآوری های اجتماعی کسب و کار ترکیب آن عملیاتی فن آوری اطلاعات فن آوری و محصولات است. این شرکت تثبیت درآمد برای سال مالی 2018 (31 مارس به پایان رسید 2019) بالغ بر 9,480.6 میلیارد ین ($85.4 میلیارد دلار) و این شرکت در حدود 296,000 کارمند در سراسر جهان. هیتاچی ارائه راه حل های دیجیتال با استفاده از Lumada در پنج بخش از جمله تحرک هوشمند, زندگی, صنعت, صنعت و انرژی آن را افزایش دهیم مشتری, اجتماعی, ارزش زیست محیطی و اقتصادی. برای کسب اطلاعات بیشتر در هیتاچی لطفا بازدید از وب سایت این شرکت در https://www.hitachi.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>