خانه جدید listings سقوط 75% به عنوان فروشندگان منتظر همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به جای رها کردن خانه خود را با قیمت های شهر نیویورک فروشندگان عمدتا اجتناب از بازار مسکن در طول coronavirus بحران است.

اطلاعات جدید از StreetEasy می یابد تعداد خانه جدید فروش لیست کاهش یافت و 72% در دو هفته از 16 مارس 27 مارس در مقایسه با سطوح در آغاز ماه است. این 541 خانه که آمار بازار در نیمه دوم ماه مارس پایین است 75 درصد از کل سال قبل است.

“این موجودی سطوح معمول تر از این دوره در اطراف شکرگزاری و کریسمس از اواخر ماه مارس” StreetEasy تحلیلگر نانسی وو نوشت. “اما در زمان کاهش تقاضا فروشندگان و صاحبخانه اغلب خواص کردن بازار و صبر کنید.”


بازار هنوز به ثبت هر گونه کاهش قابل توجه در درخواست قیمت.

فرد در صفحه اصلی نمایش آن ممنوع در سطح ایالت. خریداران بالقوه در حال ماندم, به. در این وضعیت هر دو عرضه و تقاضا کاهش یافته است در پشت سر هم. StreetEasy یافت که درصد بالاتری از شهرستان فروشندگان از کاهش قیمت ها در شروع ماه مارس نسبت طول نهایی دو هفته زمانی که نیویورک دقیق ترین اجتماعی فاصله اقدامات اثر صورت گرفت.

قبل از همه گیر در زمان برگزاری این شهر بازار مسکن باز قوی است. مجموع افزایش فروش در سال بیش از سال در منهتن در سه ماهه اول پس از بازگشت به عقب در محله های کاهش با توجه به داگلاس Elliman املاک و مستغلات گزارش.

برخی از شرکت های موفقیت گزارش داده اند با تورهای مجازی و بسته شدن. اما بسیاری از خریداران و فروشندگان در حال انتظار برای دیدن چگونه پست-virus نیویورک بازار به نظر می رسد.

“اگر وقوع است طولانی مدت هنوز هم وجود دارد بالقوه برای آزادی مقید کردن تقاضا” به Elliman گزارش گفت: “اما این بستگی به میزان آسیب وارده به اقتصاد است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>