جدید-فروش خانه برگزار شد تا در ماه فوریه قبل از اختلال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خرید جدید خانه های ایالات متحده در ماه فوریه برگزار می شود نزدیک به یک تقریبا 13 سال اخیر نشان دادن حرکت در بازار املاک و مستغلات مسکونی قبل از فعالیت های اقتصادی قربانی coronavirus.

فروش خانه های تک خانواده کاسته 4.4 درصد به 765,000 سالانه سرعت بیش از متوسط برآورد در یک نظرسنجی بلومبرگ از یک upwardly تجدید نظر شده 800,000 رای دادن در ماه ژانویه است. متوسط قیمت فروش 7.8% افزایش از یک سال پیش از آن به یک رکورد $345,900, دولت, داده ها نشان داد سه شنبه.

مسکن تنظیم شده است به downshift پس از بهره کم وام نرخ ثابت رشد کار و افزایش اعتماد مصرف کننده در آغاز سال است. در حالی که افزایش تقاضا به حال اقتصاددانان مدادکاری در یک سهم به سه ماهه اول رشد از ساخت و ساز مسکونی وقوع است به احتمال زیاد افسرده فروش این ماه است.


  • تعداد خانه های فروخته شده و هنوز رتبهدهی نشده است شروع به افزایش به 231,000 دوم-بسیاری از اوایل سال 2007. این اعداد و ارقام نشان می دهد یک خط لوله برای سازندگان است که می تواند کمک به نگه داشتن کارگران در سایت کار بسته به ویروس مربوط به محدودیت.
  • فوریه خرید کاهش یافت و در غرب و میانه در حالی که غرب شاهد افزایش فروش و جنوب بزرگترین منطقه بهبود کمی از ماه قبل.
  • عرضه خانه های در حال حاضر نرخ فروش لبه تا 5 سال از 4.8 ماه.
  • ميانه هوا در یک نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان پیش بینی فروش سالانه نرخ 750,000 برای ماه فوریه پس از یک گزارش 764,000 یک ماه قبل است.
  • دولت اطلاعات جدید-فروش خانه در حال فرار از یک ماه به ماه بر اساس. تغییرات در این کشور بطور تطبیقی فصلی داده اند یک حاشیه گسترده ای از خطا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>