جدید-فروش خانه پرش 13.8 درصد در ماه ژوئن

واشنگتن — خرید و فروش خانه های جدید رز تیز 13.8 درصد در ماه ژوئن, دوم راست, افزایش پس از دو ماه که فروش فرو برد به این کشور رفت و مستند به دلیل coronavirus.

وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد که ماه ژوئن افزایش فشار فروش به یک تنظیم فصلی نرخ سالانه 776,000 یک بهتر از حد انتظار عملکرد. افزایش شرح زیر است 19.4% پرش در ماه مه.

دو ماه از سود به دنبال تیز کاهش در ماه مارس و آوریل.

یک گزارش جداگانه چهارشنبه نشان داد خرید و فروش املاک در رسید 20.7 درصد در ماه ژوئن به یک تنظیم فصلی نرخ سالانه 4.72 میلیون. حتی با به دست آوردن که به دنبال آن سه ماه از کاهش جدید-فروش خانه باقی می ماند تقریبا 20 درصد کمتر از پیش همه گیر سطوح.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“مسکن قوی ترین بخش عمده ای از اقتصاد” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان Ltd. نوشت: در یک توجه داشته باشید. کاهش نرخ وام مسکن در حال “بیش از جبران موج Covid ناشی از زیان کار است.”

“انتظار می رود سازندگان خانه گذاشت و فعالیت های ساخت و ساز مسکن به جهش بیشتر,” او اضافه شده است.

قیمت متوسط یک خانه جدید به فروش می رسد در ماه ژوئن افزایش به $329,200 تا 5.6% از یک سال پیش.

اقتصاددانان امیدوارند برای بیشتر از جهش در فروش در ماه های آینده اما احتیاط این است که این بستگی دارد به شدت در این دوره از coronavirus. اخیر تجدید حیات در مواردی باعث شده است که برخی از ایالت ها به عقب بازگشایی مجدد برنامه.

فروش در حال کمک فوق العاده کم نرخ وام مسکن است که در اوایل این ماه کاهش یافته و به زیر 3 درصد برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن برای اولین بار در نزدیک به 50 سال است.

اقتصاددانان معتقدند نرخ پایین و تغییرات در تنظیمات صفحه اصلی در آورده با این بیماری همه گیر را ترکیب برای حمایت بیشتر فروش دستاوردهای این سال است.

“فروش خانه های در حال حمایت خانواده’ تغییر اولویت برای فضاهای بزرگتر به عنوان بیشتر و بیشتر مردم از خانه کار می کنند و همچنین کاهش نرخ وام مسکن” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است.

تعداد فزاینده ای از homebuyers انتخاب برای خرید جدید به دلیل موجود-صفحه اصلی بازار آنقدر تنگ است.

در ماه ژوئن فروش شد تا در تمام نقاط کشور با بزرگترین دست آوردن آینده در شمال شرق موجی از 89.7%. فروش 18% افزایش پیدا کرد در غرب 10.5 درصد در غرب و 7.2 درصد در جنوب.

“ما بسیار تشویق شده توسط این واقعیت است که حرکت چشمگیر این بهبود همچنان به عنوان تقاضا باقی مانده است قوی از طریق چند هفته اول ماه جولای” رایان مارشال ارشد اجرایی در ساخت و ساز خانه شرکت PulteGroup Inc., گفت: در یک درآمد تماس پنج شنبه.

عرضه خانه های جدید در زمان فروش به سرعت کاهش یافت و به 4.7 ماه تقریبا چهار سال کم است. این گزارش همچنین نشان داد نشانه هایی که سازنده انباشت پرونده ها در حال رشد هستند; تعدادی از خواص به فروش می رسد که ساخت و ساز نشده بود و در عین حال شروع به صعود به 233,000 بیشتر از نوامبر 2017.

خانه های جدید حساب برای حدود 10 درصد از تمام خرید و در نظر گرفته بیشتر موقع فشار سنج از فروش که قبلا متعلق به خواص است که در حال محاسبه زمانی که قرارداد بستن.

دولت جدید-فروش خانه داده ها در حال فرار هستند و باید یک حاشیه گسترده ای از خطا. انگار 90% شانس که ماهانه درصد تغییر بین یک 4 درصد کاهش و 31.6 درصد افزایش, با توجه به U. s. اداره آمار. این گزارش منتشر شده است که به طور مشترک توسط سازمان و وزارت مسکن و توسعه شهری است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط مارتین Crutsinger از آسوشیتد پرس و توسط وینس Golle و Maeve Sheehey خبری بلومبرگ.

Model homes and for sale signs line the streets as construction continues at a housing plan in Zelienople, Pa., Wednesday, March 18, 2020. U.S. new home sales fell 4.4% in February with bigger declines expected in coming months as the coronavirus puts a major crimp on home sales. (AP Photo/Keith Srakocic)

مدل خانه ها و نشانه ها را برای فروش خط خیابان ها به ادامه ساخت و ساز در طرح مسکن در Zelienople Pa. چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. ایالات متحده فروش خانه های جدید کاهش یافت و 4.4 درصد در ماه فوریه با بزرگتر کاهش انتظار می رود در ماه های آینده به عنوان coronavirus قرار می دهد عمده چین چین در فروش. (AP Photo/کیت Srakocic)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید