New Jersey virus منحنی مسطح تر; مورفی می گوید آماده نیست به بازگشایی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیوجرسی بستری شدن در بیمارستان برای کوروناویروس “نگه داشتن در حال حرکت در مسیر درست” فرماندار فیل مورفی گفت که تعداد موارد جدید همچنان به صاف.

دولت ارسال شده اضافی 3,457 جدید نتایج مثبت برای کل 105,523. موارد افزایش یافته است کمتر از 10 درصد برای 19 روز مستقیم; در اواسط ماه مارس روزانه افزایش 20% به 82%. ونتيلاتور استفاده در ادامه به روند پایین با 1,442 در استفاده به عنوان از آوریل 24.

نیوجرسی که مسیرهای پیاده روی تنها نیویورک از نظر ایالات متحده سخت ترین ضربه Covid-19 در حال حاضر از دست رفته “سرسام آور” 5,863 ساکنان مورفی گفت: بیش از کسانی که از دست رفته در جنگ جهانی اول, جنگ کره و جنگ ویتنام ترکیب شده است. او خواست ساکنان به پایبندی به اقامت در خانه سفارشات و گفت: این کار به سرعت گسترش یافته است.


“ما نمی توانیم اجازه دهید یک روز بهاری زیبا مثل این اجازه می دهد تا ما را به لغزش در هر راه” مورفی گفت: روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این 5,863 مرگ باید الهام بخش ما بنابراین ما نمی از دست دادن یکی دیگر از 5,863.”

مورفی گفت که او آماده است برای بلند کردن ممنوعیت در استفاده از دولت و county parks. نیوجرسی دوم پرجمعیت ترین شهرداری, شهر جرسی گفت: امروز بازگشایی آن پنج عمده پارک. ساکنان مجبور خواست شهردار استیو Fulop به آنها را در یک محل به ورزش و هوایی. مورفی را ترک کرده بود تصمیم گیری در مورد پارک های محلی به محل.

دولت شاهد روزانه را افزایش می دهد و باعث کاهش در بستری شدن در بیمارستان اما “روند کلی خط” مثبت است مورفی گفت. در حالی که بیمارستان ها گزارش کاهش در شمال و مسطح در منطقه مرکزی آنها در حال دیدن یک “کمی” افزایش در جنوب کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli گفت: در این جلسه.

هر چند New Jersey مسطح منحنی اجتماعی فاصله حرکت گسترش آن را بیش از یک مدت طولانی پس از آن می تواند موفق شود Persichilli گفت. “این دقیقا کاری است که ما می خواستیم انجام دهیم.”

مورفی گفت: دولت “به طور مداوم فشار” به گسترش آن تست قابلیت های. آن را تا 95 تست سایت و انجام شده است 191,813 آزمون. ده روز پیش از آن تا به حال 66 تست سایت و 131,967 آزمون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>