مدیریت جدید برای اولی بانک GmbH

Category: وب وایر Comments: No comments

BMW بانک GmbH تعیین خواهد شد Kathrin Kerls به عنوان آن جدید صندلی هیئت مدیره از مدیریت موثر 1 مارس سال 2020 است. 51 ساله و وکیل می پیوندد شرکت از UniCredit Bank AG, جایی که او کار کرده است از سال 2009.

“ما خوشحال هستیم که به یک مدیر با تجربه از اعتباری بین المللی مانند موسسه Kathrin Kerls در هیئت مدیره در اولی بانک GmbH” توضیح Nicolas پیتر عضو هیئت مدیره از مدیریت BMW AG مسئول امور مالی. “همراه با Ms Kerls ما ادامه خواهد داد به دنده مدل کسب و کار موفق از BMW بانک GmbH نسبت به تغییر مشتری می خواهد.”

Kerls که قبلا برگزار می های مختلف مدیریت در هر دو Dresdner بانک AG و UniCredit Bank AG, جایی که او به تازگی سر از پروژه های خاص و پروژه های بازسازی.

رئیس فعلی هیئت مدیره از مدیریت BMW بانک GmbH هانس-یورگن Cohrs را در 1 مارس, اما پشتیبانی خواهد کرد جانشین او در طول فاز اولیه تا زمانی که او بازنشسته در 30 ژوئن 2020.

“ما می خواهم برای تشکر از هانس-یورگن Cohrs خود را برای سال های بسیاری از خدمات موفق به اولی بانک GmbH” پیتر نیکولاس اضافه شده است.

هانس-یورگن Cohrs برگزار متعدد مدیریت موقعیت در گروه بی ام و برای بیش از 30 سال شده است و رئیس هیئت مدیره از مدیریت BMW بانک GmbH در مونیخ از سال 2009.

BMW بانک GmbH یک گروه اولی شرکت و بخشی از اولی گروه خدمات مالی. اولی گروه خدمات مالی در عمل در بیش از 60 کشور در سراسر جهان از طریق خود شرکت یا همکاری با محلی ارائه دهندگان خدمات مالی در همه قاره ها. اولی گروه خدمات مالی یکی از فروشندگان پیشرو و خدمات مالی و ارائه دهندگان خدمات در بخش خودرو.

اولی گروه

با آن چهار مارک BMW, MINI, Rolls-Royce و BMW Motorrad, BMW, گروه های پیشرو جهان حق بیمه تولید کننده اتومبیل و موتور سیکلت و همچنین فراهم می کند حق بیمه مالی و تحرک خدمات. این گروه اولی تولید شبکه شامل 31 تولید و مونتاژ امکانات در 15 کشور; شرکت شبکه فروش جهانی در بیش از 140 کشور جهان است.

در 2019 در گروه اولی به فروش می رسد بیش از 2,520,000 وسایل نقلیه مسافری و بیش از 175,000 موتور سیکلت در سراسر جهان است. سود قبل از مالیات در سال مالی 2018 شد € 9.815 میلیارد دلار بر درآمد به مقدار € 97.480 میلیارد دلار است. همانطور که از 31 دسامبر 2018, BMW گروه نیروی کار 134,682 کارکنان.

موفقیت گروه اولی همواره بر اساس طولانی مدت فکر کردن و اقدام به عهده دارد. این شرکت رو تاسیس زیست محیطی و اجتماعی توسعه پایدار در سراسر زنجیره ارزش محصول جامع مسئولیت و تعهد روشن به صرفه جویی در منابع به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی آن است. www.bmwgroup.com

Facebook: http://www.facebook.com/BMWGroup

توییتر: http://twitter.com/BMWGroup

یوتیوب: http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram: https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bmwgroup/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>